Nikdy neříkej nikdy

• Velká Británie Never Say Never Again (více)
TV spot

Světové zásoby ropy v rukou šíleného zločince... další úkol pro Jamese Bonda. Zločinní agenti pod velením mezinárodního teroristy Ernsta Blofelda proniknou do nejvyššího velení americké armády a zmocní se dvou termonukleárních raket. Blofeld totiž naplánoval novou zkázonosnou akci, nazvanou Slzy Alláhovy. Na pomoc při pátrání je povolán britský agent 007 James Bond. Musí nalézt ukradené jaderné hlavice dříve, než teroristé obrátí jejich ničivou sílu proti světu. Stopa vede k charismatickému zločinci Largovi, jenž osobně řídí Blofeldovu akci. Pomáhá mu krásná vražedkyně Fatima. Bond ovšem objeví nečekaného spojence v Largově okouzlující milence Domino. Jedna z ukradených jaderných zbraní však už čeká na odpálení ve Washingtonu. Druhou chce Largo použít ke zničení světových zásob ropy... (Česká televize)

balstar007

Nejhorší slátanina všech nejhoršík akčních sraček. Tohle je nejhorší Bobd kterého jsem vyděl. Nůžu říct jen že jsem se momořádně nudil. ()

Ekdahl

První třetina není tak špatná, taková dekonstrukce Bonda. Pak to jde bohužel dolů, zápletka nemastná neslaná, herecké výkony, na to kolik je tam hvězd, žádný zázrak - kromě B. Carrery -, obsazení některých klasických postav typu Q, Moneypenny hraničí se skandálem. Max von Sydow, kdysi dvorní herec Bergmana, přešaltoval na hollywoodské spotřební zboží, budiž, to je jeho věc, ale tady nepředvádí nic. Líbila se mi občas zajímavá kamera. Hudba... Byla tam nějaká? Celkově nic moc, ale úplný průšvih to taky není. ()

PORTER44

Další z řady bondovek a nijak to nevybočilo z řady akorát že se objevil znovu S.Connery,znovu se objeví padouch který ukradne nukleární střely a v roli Bond girl se ukáže krásná K.Basinger,trochu netradičně působí malá role Mr.Beana spíš než vtipně to působí trapně. ()

Blind307

...budem zhovievavý 3* si odo mňa zaslúži...nebolo to také zlé a bolo to akčné...a Rowan bol nečakaný, netušil som jeho účasť 😁... ()

SNCIS

Takzvaně neoficiální bondovku, ale proč? Pojďme si to pěkně shrnout: Bonda ztvárňuje posedmé Sean Connery. Connery chrlí hlášky, š*ká sexbomby, drtí padouchy! Má pár šedin, ale jeho charisma nezmizelo. Příběh: Organizace Spectre chce peníze nebo zničit svět! Je tu i Blofeld (ten s kočkou na klíně) osobně. Chybí akorát Q, ten byl nahrazen jinčím hercem. Bondgirl: Je jich tu moc, ale já vypíchnu jen Kim Basinger. Stále nosí uplé hadry a koukají jí bradavky... V růžovém trikotu na konci jdou pak vidět celé její kozy. Režijní styl: Kershner má zkušenosti (natočil Impérium vrací úder) a jde to vidět - prostředí, akce vše vypadá skvěle. Verdikt: Když to shrnu je to velmi dobrá Bondovka! Neoficiální je jen proto, že na ní vydělávalo jiné studio. - 80%. ()

Felsenberg

Sean Connery zpět! Důchodce Connery má větší charizma i kondici než Moore zamlada. K tomu krásné Kim Basinger a Barbara Carrera. ()

PowPow

Tvůrci srší vtipnými nápady, které tehdejším posledním Mooreovým bondovkám už zoufale chyběly. Rowan Atkinson ten bizarní nádech ještě podtrhuje. Blush je pro mě jedna z nejvíc sexy bondgirls, byť je charakterově pěkně ujetá. Škoda, že to všechno zabijí nuda způsobená malým množstvím akce na zbytečně dlouhou stopáž a slabými herci v ostatních rolích. ()

Foltest

Jsem rád, že se Connery do role ještě vrátil, přesto ale Nikdy neříkej nikdy bylo nesmírně slabé. Především scénář byl často přímo groteskní. Při scénách, jako "Napiš, že jsem byla nejlepší" nebo "Hra, která do vás pouští elektrický proud", jsem si opravdu říkal, cože to jakože přesně je. Jinak si ale nemám nač stěžovat, především bondgirls musím velmi pochválit, ty byly, jak už tak v sérii bývá zvykem, velmi spanilé. Nikdy neříkej nikdy je fajn film pro někoho, kdo chce mít opravdu zhlédlé všechny bondovky, ale jinak myslím, že ho člověk může snad i vynechat. ()

opatstviolov

Návrat Conneryho do role Bonda nevyšel tak jak jsem si představoval. Pár prvních scén se mi líbilo, pak už to šlo z kopce. Celý film bych hodnotil jako průměrný. Fanoušek Bonda si ho ale asi užije. 6/10 ()

Drslw

Celkom chápem, že sa vo Warner Bros už nevládali pozerať na stále horšie rogermoorovky a natočili tento o triedu lepší trucpodnik. ()

Na Amazon dorazí celá bondovská kolekce

Na Amazon dorazí celá bondovská kolekce

08.04.2022

Chtěli jste si někdy dát kompletní bondovskou sérii z pohodlí domova, bez toho, abyste utráceli za blu-ray kolekci, nebo museli sahat po nelegálním stahování? Pak pro vás má streamovací služba Amazon… (více)