Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ištván87
  ****

  Náhodou to vůbec není špatnej film. Pavel Kříž je excelentní, stejně jako Josef Abrhám a zdatně jim sekundují Pavel Zedníček, Viktor Preiss, Markéta Hrubešová, Jiří Lábus a jako vždycky krásná Zlata Adamovská. Krásné používání Hrabalovské mluvy.(1.12.2008)

 • Gimp
  ****

  Zde jednoznačně podceňovaná komedie podle hrabalovského námětu.(13.6.2006)

 • suicide
  ****

  Podle mě jde o Hrabala takového, jakého ho znám. Je to Hrabal, i když ho zrovna neadaptoval Menzel, ale Dušan Klein. Jde prostě o film od jiného režiséra, ale ona hrabalovská poetika, tragikomično a troška ta melancholie je zde určitě přítomna. Navíc, xo bych si mohl přát více, když Dušan Klein obsadil do každé role takové skvělé úžasné české herce - Kříž, Abrahám, Zedníček, Preiss, Adamovská, Kopecký... ten seznam je snad nekonečný.(15.2.2011)

 • raroh
  **

  Přízemní Dušan Klein těžko mohl natočit poetický hrabalovský film, jde spíše o jalové retro (i když rádoby imitující menzlovské vedení herců ze Skřivánků na niti a podobně poetického Rozmarného léta). Proč nikdy nic podle Hrabala nenatočil Kachyňa?(2.2.2011)

 • Tosim
  ***

  Nic světoborného to jistě není, Hrabalova poetika nepřítomná, ale díky skvělému obsazení se to dá lehce přežít :-)(23.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace