Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ištván87
  *****

  Podívejte se na jméno režiséra a obsazení a hned vám musí být jasné, že máte co do činění s výjimečným dílem. Vladimír Pucholt byl ve svém hereckém projevu jako zjevení z jiného světa. Škoda, že natočil tak málo filmů.(3.3.2009)

 • Rocky62
  ****

  Miroslav Donutil prohlásil v tomto videoklipu o panu Krejčíkovi, že je nejen vynikající režisér, ale i skvělý bavič. Mě nezbývá než s panem Donutilem naprosto souhlasit. Pokud je pan Krejčík vtipný tak jako tento film, přál bych si ho někdy potkat :-)(12.12.2010)

 • MISSha
  ****

  Vymakaný scénář,vtipné dialogy a nejlepší herci své doby - to stělesňuje Svatbu jako řemen,komedii která se doslova vysmívá pánům soudruhům a udělá s vážného činu jako je znásilnění komickou frašku ... Na plných pět hvězd to není,z důvodu pomalu se rozjíždějícího začátku,ovšem zábava k popukání je, jak se děj přesune k příjezdu na svatbu.PS: Hláška zde vynikajícího Vladimíra Prucholta "No co, co, co?!" mě pokaždé dostala do kolen xD(14.11.2009)

 • flanker.27
  ****

  Místy až moc trhlé, ale Pucholt se svým "Náčelníku, proč nás lidi nemaj rádi" je nezapomenutelný.(9.7.2010)

 • Skip
  *****

  Skvělá komedie, ve které excelovali všichni zúčastnění v čele s Vladimírem Pucholtem. Jasných pět hvězdiček. No, co, co, co? Byl ste tázán? Nebyl. Tak klid, pět hvězdiček je jasně zasloužených a kdo neviděl, napravit co nejdřív:-)(4.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace