Podívejte se na jméno režiséra a obsazení a hned vám musí být jasné, že máte co do činění s výjimečným dílem. Vladimír Pucholt byl ve svém hereckém projevu jako zjevení z jiného světa. Škoda, že natočil tak málo filmů.(3.3.2009)

Miroslav Donutil prohlásil v tomto videoklipu o panu Krejčíkovi, že je nejen vynikající režisér, ale i skvělý bavič. Mě nezbývá než s panem Donutilem naprosto souhlasit. Pokud je pan Krejčík vtipný tak jako tento film, přál bych si ho někdy potkat :-)(12.12.2010)

Vymakaný scénář,vtipné dialogy a nejlepší herci své doby - to stělesňuje Svatbu jako řemen,komedii která se doslova vysmívá pánům soudruhům a udělá s vážného činu jako je znásilnění komickou frašku ... Na plných pět hvězd to není,z důvodu pomalu se rozjíždějícího začátku,ovšem zábava k popukání je, jak se děj přesune k příjezdu na svatbu.PS: Hláška zde vynikajícího Vladimíra Prucholta "No co, co, co?!" mě pokaždé dostala do kolen xD(14.11.2009)

Místy až moc trhlé, ale Pucholt se svým "Náčelníku, proč nás lidi nemaj rádi" je nezapomenutelný.(9.7.2010)

Skvělá komedie, ve které excelovali všichni zúčastnění v čele s Vladimírem Pucholtem. Jasných pět hvězdiček. No, co, co, co? Byl ste tázán? Nebyl. Tak klid, pět hvězdiček je jasně zasloužených a kdo neviděl, napravit co nejdřív:-)(4.1.2007)