Nastala chyba při přehrávání videa.
 • don corleone
  *****

  Životní role Vladimíra Pucholta, který toho sice nestihl před kariérou zubaře natočit moc, ale kde se objevil, tam to stálo za to!(27.7.2006)

 • triatlet
  *****

  Skvěle vystavěný příběh. Zdeněk Mahler s Jiřím Krejčíkem sestavili vtipné dialogy. Nejvíc jsem se bavil při vzájemném nahrávání dvou soudružských orgánů - Pucholt s Vostrčilem pro mě byli jednoznačně hrdinové příběhu. Ale i ostatní figury vystupují v podání Janžurové, Zázvorkové, Hrzána, Landovského či Filipovského přesvědčivě. Tradičně výborná hudba Zdeňka Lišky. Podobně jako Radek99 vnímám tuto komedii s hořkou příchutí, která vystupuje nejen z lidských povah, ale i historického pozadí. Další zajímavý komentář: sportovec.(25.11.2009)

 • jahol
  *****

  Jedno z geniálních děl české nové vlny, jedno z mála, které si nezadá s Formanovou trojkou (Lásky jedné plavovlásky, Černý Petr, Hoří, má panenko). Protože jsem dnes přísně naladěn, váhal jsem kacířsky i nad 4/5, ale scéna těsně před koncem s Pucholtem postaveným do pozoru a vyznamenaným za sborového zpěvu (na kterou jsem na rozdíl od toho, co následuje po ní, už zapomněl) mě dostala do kolen. Film, který je masově označován za komedii, ale který si ještě mnohem více vychutnáte, když si všimnete mnoha tragických prvků. Brilantní scénář a celá řada dokonalých hereckých výkonů činí z tohoto malinko pozapomenutého díla (oproti Formanovi) menu pro labužníky.(16.5.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  Režijní koncert J. Krejčíka. V. Pucholt uměl proto, že nechtěl být hercem.(25.9.2010)

 • Jellini
  *****

  Výborně napsaná a neméně skvěle natočená komedie, která v sobě skrývá i mnoho "závažných" témat. Řemeslně skvělá práce s herci i s kamerou. Celý film je velice pečlivě budovaný, všechny záběry jsou výtvarně a významově pořešené a přesně navazují jeden na druhý. Ani jedinný pohled-protipohled, vše tady má svůj smysl, nespoléhá se "až na střih".(13.7.2012)

 • Ilja Prachař

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace