Marys

"Trojka" už bola trochu nasilu. Od pôvodného nápadu na míle vzdialená, dvojke až príliš podobná, hoci s akože sviežim nápadom. Už asi stačí, nech to nejde do trápností. ()

spiritus

Snaha vytěžit z úspěchu "jedničky" tak úplně nevyšla a film bohužel trpí veškerými neduhy nepovedených dvojek. Humor už není tak třeskutý, děj už není zdaleka tak akční a zábavný, nic zásadně nového a zábavného se nekonná,. Prostě jen pokus vyždímat něco navíc z úspěchu předchozího dílu, což se vzhledem k tržbám povedlo a proto se dá očekávat, že bude i trojka a čtyřka a třeba i devítka, ale to už určitě nebude nic pro mě. ()

Ollie235

,,No, no, no! I'm the old fat dude! This can't be happening!" Nejsem fanouškem Johnsona, Harta ani Blacka, ale tady mě skoro až překvapivě docela bavili. Příjemná nenucená oddechovka, u které člověk nemusí přemýšlet a párkrát se i zasměje. ()

Greg25

Přesně jak se dalo čekat, důvod proč se do Jumanji vracet stojí dost na vodě a navíc to s sebou nese i dost logických otázek, které nejsou pro jistotu vůbec odůvodněny. Obrovské množství prodlev a na můj vkus poněkud nezvládnutého hašteření mezi dvěma nově příchozíma do Jumanji a snaha ždímat ten samý vtip znovu a znovu.. Bohužel vtipu ani lehkosti to tentokrát moc nepobralo a celé je to pocitově o dost delší než je reálná stopáž. Jednička byla zábavná svižná záležitost s nadhledem, dvojka je prostě jen zbytečné pokračování s pár cool efekty a skvělým Jackem Blackem a Awkwafinou. 55% ()

Flopik

Ja idem na plný, síce je to v podstate to isté ako predošlý diel ale ja som sa bavil.Výmena charakterov zabavila, vtipy mi sadli a smial som sa nahlas no a nové postavy sa mi tiež hodili. Chémia medzi postavami výborná, no a Karen je strašne sexi. Prvý diel bol lepší ale aj tento je v pohode. U mňa za 5* . ()

TheSpearCZ

Tak nakonec i na tohle Jumanji se dalo koukat, i když jisté výhrady mám. Ta největší je určitě neustále měnění postav během filmu, po kterém jsem doslova polovinu filmu nevěděl, kdo je kdo. Bohužel ubylo i samotných úkolů, které v předchozím díle tak bavily. Nově se nám tu také ukázali opice a pštrosi (což je bohužel málo). Rozhodně naopak potěšilo duo DeVito/Glover, kteří to celé tahali a ukápla i slza v jejich lince, ačkoliv jsem to očekával (kdo viděl, ví). Akční finále bylo překvapivě kvalitní. Celkově se pořád jedná o lehce nezáživnější, rodinný film, ale vyloženě zklamaný nejsem. Čisté 3* ()

majec4

Necakal som nic velke, kedze ide o dvojku, ktora skutocne nema cim prekvapit. Film je vtipny, akcny, farebny, proste dobre sa na to pozera, ale je to take typicky dvojkove. K tomu ten avatar zlodeja, bol nesympaticky neskutocne. Musel som to pozerat dva krat, lebo prvy krat ma v polke filmu vyplo. Starci boli ale dobri, bavili ma hlasky. Finale bolo na mna zbytocne natiahnute. Cize vo vysledku som v ramci moznosti spokojny, ale na viac ako 3* to nevidim. Jumanji stacilo na dalsich 20 rokov. ()

waits

Jumanji: Vítejte v džungli! bylo slušné pokračování rodinného filmu, Jumanji: Další level už poměrně dost vaří z vody, resp.opakuje již viděné, samozřejmě s obměnami (rozpačitý úvod s Gloverem a DeVitem nakonec nějaký ten humor přinesl. Johnson už bohužel nemá tolik možností dělat heroické obličeje, Black s manýry blondýny byl také víc zábavný v předešlém kousku, tak jen nohy Karen Gillan jsou stejně přitažlivé. Prostě - méně zábavy. ()

arcticsky

Zde dali tvůrci dohromady partu známých a dobrých herců i v menších rolích + vskutku překrásnou Karen aby vznikla jedna velká nuda. Jediná zábavná akce je pštrosí honička. Fakt nechápu ten velký finanční úspěch... ()

jasanka

Predchozi dily byly rozhodne lepsi. Vadily mi tu silene dlouhe sceny (pstrosi, opice, poust). Kdyby je osekali, a tim i celkovou stopaz, mohlo to dopadnout lepe. ()

warrenur

Napriek nizsim ocakavaniam som bol i tak sklamany. Casta nuda a pocit dlhsej minutaze a herectvo ma nepresvedcilo. Ako som spomenul, uz sme to tu raz mali. Ale hodnotenie vyboveda o tom, ze si najde svojich priaznivcov. Narocnejsi divak vsak siahne rozhodne po niecom zabavnejsom, ci originalnejsom. Slabota. Neodporucam. ()

Bozvav

Upřímně, jsem docela zklamaná. I když v přrdchozím díle chyběla poetika, tak to bohatě vynahradily viuálem, efekty, humorem plynoucím ze schopností a záporů jednotlivých postav. Také příběh měl hlavu a patu. to zde vše chybí. Na začátku příběhu nám tvůrci naservírovali ufňukaného adolescenta, jenž je natolik nespokojen se svou osobou, že místo toho, aby si zašel do fitka a pořádně zasexoval, bude raději riskovat, že ho zabují v nějaké tentokrát opravdu pitomé hře. A ostatní, místo aby byli rádi, že se kňoury zbavili, tak ho honem zachraňují. Postavy v podstatě neměly co hrát, vylepšení jejich avatarů děj nikam neposunulo, zápletka (pokud se o té snůšce debilovin dá vůbec jako o zápletce hovořit) nefungovala a definitivně to pohnojili řekou výměny a rychlým koncem záporáka. Kromě pár, ale opravdu jen pár vtipných momentů vlastně jedna velká, nabubřelá a kýčovitá nuda. O hereckých výkonech ani nemluvě. Za mne 40%. ()

zahadum

Volá sa to ďalší level ale do mínusu..viacej hluchých miest, menej srandy, viacej tárania, viacej CGI....miestami až trápne...malo to ale svojho ducha a pár dobrých nápadov...takže Jumanji : Ďalší level ďalšieho levelu soon... ()

Azurovydrak

Další zbytečné pokračování vynucené studiem, které je rozdováděné nad miliardou z Vítejte v džungli a chce si nahrabat ještě víc. V podstatě to recykluje skoro všechno z předchozího dílu a není to ani z polovinu tak zábavné. Film jede podle jasně dané a bohužel i celkem nudné struktury a tak nemá co nového nabídnout. PS: Odkdy začal The Rock provozovat líbací scény? 45% ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům