Kutil Tim

Komedie / Rodinný
USA, (1991–1999), 77 h 36 min (Minutáž: 20–24 min)

Hudba:

Dan Foliart

Série(8) / Epizody(204)

Compadre

Tim Taylor je fakt člověk na svém místě :). Tohohle kutila sledovat mě vždycky strašně moc bavilo. Stejně jako jeho kolegu - flanelového ďábla Ela a Timova přechytřelého souseda Wilsona. Moc pěknej seriál. ()

Michi88

Tim je egoistický, narcistický a otravný blb, který neustále všechny kolem sebe shazuje, ve všem che být nejlepší a pokud tomu tak není, tak je hned oheň na střeše (natožpak když ho porazí žena). K tomu ho doplňuje trojice otravných spratků a rádoby soused typu "všechno ví, všechno zná, všude byl". Jen Jill, Al a Heidi jsou mi sympatičtí. I přes to, že bych tři čtvrtě postav nejradši strčil pod autobus, se pro mě jedná o průměrný sitcom, kde se najde i pár světlých a vtipných okamžiků. Nechápu, jak se mi seriál mohl v dětství tak moc líbit. ()

jitrnic

Václav Postránecký daboval Tima Allena naprosto dokonale. Jakmile ho začal dabovat Zdeněk Mahdal (tuším), hned byl z Tima úplně jiný chlápek - více slizký a méně vtipný. Ale chápu, že je to strašně nevděčnej kšeft po někom zavedenym takhle něco přebírat. ()

Dagoussek

Tento sitcom mám ráda. Je neokoukaný jako např. Přátelé či Dva a půl chlapce. Sledovala jsem ho s mamkou a vždy se těšily na další díl, na Tima a jeho potrhliny. Nyní jsem shlédla pár dílů a opět jsem se pobavila. ()

Borat

Nezapomenutelný Kutil Tim v podání Tima Allena a jeho bezkonkurenční show, by se měla vysílat v reálu i u nás.|92%| ()

IMPAIRED

Tenhle seriál nakládá, Tim Allen má neskutečnou improvizaci a střílí hlášky od boku, nebýt romantických chvilek na konci každého dílu (nicméně vydělat by se mělo na co nejširším publiku), je to dokonalé. První díly jsou samozřejmě nejlepší. A Elova máma v těch dalších.. ()

giovanni3

,,Myslím že ne Time,, to je dokonalá hláška, kterou jsme si tak zapamatoval až jsme ji začal běžně používat.. Někdy jsou díly naprosto skvělé a jinde mizerné.. 3z5 je optimální hodnocení ()

latvar

Můj oblíbený seriál z dětství i z dospělosti. Timovi kutilství i přes všechnu snahu nikdy nešlo, ale i to ho neodradilo, aby se mu stále intenzivně věnoval a tím ohrožoval nejen sebe, ale i své okolí. 85% ()

Looser

Jo jo, Kutil Tim je klasika, kdo by mohl zapomenout na souseda Wilsona, Borlanda flanelovou košili a jeho mámu a na Pamelu, která začínala jako asistentka v show.... Kutil Tim je správný večerníček pro chlapy (spolu s Bundou :-)) ()

solskjaer

Kdyby tento seriál skončil po druhé sérii dostal by ode mě 4 hvězdy, ale jelikož neskončil a dále vaří jen a jen z vody, musím ho poslat do obyčejného průměru. Jak jsem již psal první dvě sezóny byly opravdu povedené , vtipné a zábavné, leč tvůrci se nepoučili z chyb podobných seriálů a uměle tuto sérii natáhli až na nekoukatelnou frašku plnou táááhlých nudných dialogů. ()

lskala

Typicky chlapský seriál u kterého se my chlapi rozhodně nenudíme. Jeden z mých nejoblíbenějších vůbec. "... myslím, že ne , Time... " 80% - 4**** ()

Cejny

Průměrná komediální show, ale v té době, kdy to u nás vysílali, jsem měl radší Krok za krokem a Alfa. ()