Kutil Tim (TV seriál)

Home Improvement

Majster Tim

Komedie / Rodinný

USA, 1991, 204x25 min

Tim Allen, Patricia Richardson, Earl Hindman, Taran Noah Smith, Zachery Ty Bryan, Jonathan Taylor Thomas, Richard Karn, Debbe Dunning, Pamela Anderson, Marla Sokoloff, Lucy Liu, Jay Leno, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Kate Levering, Dennis Burkley, Pat Crawford Brown, Ann Miller, Kathryn Joosten, Roland Kickinger, Arroyn Lloyd, Michelle Williams, Jane Hallaren, Lynn A. Henderson, Troy Evans, Josh Paddock, Polly Holliday, David Graf, T.J. Thyne, Jim Beaver, Ernest Borgnine, Drew Carey, David DeLuise, Robert Picardo, Ann Morgan Guilbert, Amy Ryan, Mitch Rouse, Lee Garlington, Stan Sellers, Blake Clark, Anne Francis, Lorna Scott, Shelley Morrison, Carlene Watkins, Stephen Root, Jessica Tuck, Art LaFleur, Bill Ferrell, Jarrad Paul, Kaj-Erik Eriksen, John Cothran Jr., William O'Leary, Angela Paton, John Kapelos, Raye Birk, David Starzyk, Natalia Nogulich, George Coe, David Warshofsky, Lea Moreno, Hillary Danner, Tracy Letts, Jack Elam, Mark L. Taylor, Max Gail, Tom Poston, Jimmy Carter, Dick O'Neill, Maitland Ward, Casey Sander, Dan Tullis Jr., Kaitlyn Hooper, Susan Krebs, Mike Love, Bonnie Bartlett, Gregg Daniel, Tom McCleister, Tammy Lauren, Alan Fudge, Larry Flash Jenkins, Dorien Wilson, Ritchie Montgomery, George DelHoyo, David Brisbin, Connie Sawyer, Craig Richard Nelson, Laura Bell Bundy, Al Jardine, Kari Coleman, Jim Pirri, Alex Rocco, Lisa Robins, Rondi Reed, Sam Sarpong, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Joel Polis, Peter Michael Goetz, Sam Whipple, Tom Gallop, Paige Tamada, Michael Toland, Bridgette Cameron, Wendie Jo Sperber, Patrick Renna, Simon Templeman, Carmen Filpi, Danny Zorn, Bobby Slayton, Bibi Osterwald, Eric Christmas, Joseph David Whipp, Dion Anderson, Channing Chase, Sheila Franklin, Wesley Mann, Rickey D'Shon Collins, Jim Breuer, Rebecca Balding, Kavi Raz, Rebecca Staab, Marcelo Tubert

Příjemná rodinná podívaná..(13.3.2010)

Tenhle seriál jsem nikdy extra nemusel. Celé to zachraňuje charismatický Tim Allen, přičemž jemu už nemá kdo nahrát. Snad všechny vedlejší postavy hrají podprůměrně a nedaří se vždycky postavit díl jen na hlavním hrdinovi. Občas se člověk zasměje (brilantní soused), někdy nastává po čase křeč (parťák Al) a bohužel tvůrci nepoznali, kdy přestat.(11.10.2005)

Bylo tam pár dobrých vtipů, ale brzy mě začal nudit ten stále stejný scénář - Tim něco provede (nejčastěji své manželce), načež mu soused poradí, jak to odčinit a vše se zase v dobré obrátí..(8.1.2006)

Skvelý sitkom so skvelým Timom Allenom, jeho skvelou manželkou a so skvelými troma nepodarenými synmi, ale aj tak sa mi vždy páčil skvelý bradatý pomocník Al (ktorý na rozdiel od Tima vedel, čo robí) a skvelý, takmer mystický sused Wilson, ktorého som, ak mi pamäť dobre slúži, nikdy nevidel ako vyzerá v tvári.(23.12.2004)

Rozhodně souhlasím s komentem uživatele EPIFANES.(12.10.2011)