Kutil Tim (TV seriál)

Home Improvement

Majster Tim

Komedie / Rodinný

USA, 1991, 204x25 min

Tim Allen, Patricia Richardson, Earl Hindman, Taran Noah Smith, Zachery Ty Bryan, Jonathan Taylor Thomas, Richard Karn, Debbe Dunning, Pamela Anderson, Marla Sokoloff, Lucy Liu, Jay Leno, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Kate Levering, Dennis Burkley, Pat Crawford Brown, Ann Miller, Kathryn Joosten, Roland Kickinger, Arroyn Lloyd, Michelle Williams, Jane Hallaren, Lynn A. Henderson, Troy Evans, Josh Paddock, Polly Holliday, David Graf, T.J. Thyne, Jim Beaver, Ernest Borgnine, Drew Carey, David DeLuise, Robert Picardo, Ann Morgan Guilbert, Amy Ryan, Mitch Rouse, Lee Garlington, Stan Sellers, Blake Clark, Anne Francis, Lorna Scott, Shelley Morrison, Carlene Watkins, Stephen Root, Jessica Tuck, Art LaFleur, Bill Ferrell, Jarrad Paul, Kaj-Erik Eriksen, John Cothran Jr., William O'Leary, Angela Paton, John Kapelos, Raye Birk, David Starzyk, Natalia Nogulich, George Coe, David Warshofsky, Lea Moreno, Hillary Danner, Tracy Letts, Jack Elam, Mark L. Taylor, Max Gail, Tom Poston, Jimmy Carter, Dick O'Neill, Maitland Ward, Casey Sander, Dan Tullis Jr., Kaitlyn Hooper, Susan Krebs, Mike Love, Bonnie Bartlett, Gregg Daniel, Tom McCleister, Tammy Lauren, Alan Fudge, Larry Flash Jenkins, Dorien Wilson, Ritchie Montgomery, George DelHoyo, David Brisbin, Connie Sawyer, Craig Richard Nelson, Laura Bell Bundy, Al Jardine, Kari Coleman, Jim Pirri, Alex Rocco, Lisa Robins, Rondi Reed, Sam Sarpong, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Joel Polis, Peter Michael Goetz, Sam Whipple, Tom Gallop, Paige Tamada, Michael Toland, Bridgette Cameron, Wendie Jo Sperber, Patrick Renna, Simon Templeman, Carmen Filpi, Danny Zorn, Bobby Slayton, Bibi Osterwald, Eric Christmas, Joseph David Whipp, Dion Anderson, Channing Chase, Sheila Franklin, Wesley Mann, Rickey D'Shon Collins, Jim Breuer, Rebecca Balding, Kavi Raz, Rebecca Staab, Marcelo Tubert, Earl Billings, Julie Cobb, Marcia Rodd, Dex Elliott Sanders, Bruce McGill, Bo Brundin, Ralph Manza, Troy Christian, Patrick Cronin, Shirley Prestia, Al Fann

Eric Horsted

Seriál, ktorý nás ovplyvnil viac ako si pripúšťame.(26.9.2009)

Zábavný sitcom pro všechny kutily i nekutily. Nejzábavnější jsou scénky, jak Tim popichuje Ela:)(16.6.2008)

Jeden z nejpovedenějších komediálních sitcomů, díky kteréme se proslavil Tim Allen, který bude s touto postavou spojen nadosmrti. Škoda slabších novějších dílů.(30.9.2007)

Kutil Tim je pro mě jako MASH. Každý díl je výjimečný svým pojetím a humorem. Tim Allen je borec.(19.1.2008)

Další z komediálních seriálů mé sladké nedospělosti, měla jsem ho ráda - zvláště postavu "neviditelného" souseda a Ala Borlanda. Ovšem postupem času se mi tenhle sitcom docela zprotivil - Tim Allen a jeho ksichty mi byly stále méně sympatické, jednotlivé epizody stále častěji nudily... a vždycky jsem nesnášela tu přiblblou znělku. 60% z nostalgie.(19.3.2009)

• - Nářadí Binford, jež sponzoruje Timovu Chvilku pro kutily, nese své jméno po kamarádovi jednoho z produkčních seriálu. (HellFire)

• - Na základě seriálu vznikla i hra na konzoli Super Nintendo, ve které se Tim probíjel televizním studiem s různými kulisami a bojoval například s chlapíkem oblečeným v kostýmu dinosaura. Většinu stránek manuálu tvořil text „Skuteční chlapi si poradí bez instrukcí“. (HellFire)

• - V závěrečné se Heidi těsně před posledním "Tool Timem", že je těhotná. Debbe Dunning byla tehdy skutečně těhotná. (Kulmon)