poster

Kutil Tim (TV seriál)

 • USA

  Home Improvement

 • Slovensko

  Majster Tim

Komedie / Rodinný

USA, 1991, 204x25 min

Hrají:

Tim Allen, Patricia Richardson, Earl Hindman, Taran Noah Smith, Zachery Ty Bryan, Jonathan Taylor Thomas, Richard Karn, Debbe Dunning, Pamela Anderson, Marla Sokoloff, Lucy Liu, Jay Leno, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Kate Levering, Dennis Burkley, Pat Crawford Brown, Ann Miller, Kathryn Joosten, Roland Kickinger, Arroyn Lloyd, Michelle Williams, Jane Hallaren, Lynn A. Henderson, Troy Evans, Josh Paddock, Polly Holliday, David Graf, T.J. Thyne, Jim Beaver, Ernest Borgnine, Drew Carey, David DeLuise, Robert Picardo, Ann Morgan Guilbert, Amy Ryan, Mitch Rouse, Lee Garlington, Stan Sellers, Blake Clark, Anne Francis, Lorna Scott, Shelley Morrison, Carlene Watkins, Stephen Root, Jessica Tuck, Art LaFleur, Bill Ferrell, Jarrad Paul, Kaj-Erik Eriksen, John Cothran Jr., William O'Leary, Angela Paton, John Kapelos, Raye Birk, David Starzyk, Natalia Nogulich, George Coe, David Warshofsky, Lea Moreno, Hillary Danner, Tracy Letts, Jack Elam, Mark L. Taylor, Max Gail, Tom Poston, Jimmy Carter, Dick O'Neill, Maitland Ward, Casey Sander, Dan Tullis Jr., Kaitlyn Hooper, Susan Krebs, Mike Love, Bonnie Bartlett, Gregg Daniel, Tom McCleister, Tammy Lauren, Alan Fudge, Larry Flash Jenkins, Dorien Wilson, Ritchie Montgomery, George DelHoyo, David Brisbin, Connie Sawyer, Craig Richard Nelson, Laura Bell Bundy, Al Jardine, Kari Coleman, Jim Pirri, Alex Rocco, Lisa Robins, Rondi Reed, Sam Sarpong, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Joel Polis, Peter Michael Goetz, Sam Whipple, Tom Gallop, Paige Tamada, Michael Toland, Bridgette Cameron, Wendie Jo Sperber, Patrick Renna, Simon Templeman, Carmen Filpi, Danny Zorn, Bobby Slayton, Bibi Osterwald, Eric Christmas, Joseph David Whipp, Dion Anderson, Channing Chase, Sheila Franklin, Wesley Mann, Rickey D'Shon Collins, Jim Breuer, Rebecca Balding, Kavi Raz, Rebecca Staab, Marcelo Tubert, Earl Billings, Julie Cobb, Marcia Rodd, Dex Elliott Sanders, Bruce McGill, Bo Brundin, Ralph Manza, Troy Christian, Patrick Cronin
(další profese)
 • LiVentura
  ****

  Příjemná rodinná podívaná..(13.3.2010)

 • Djoker
  ****

  Návraty k dětským seriálovým láskám nebývají lehké, protože televizní revoluce posunula laťku hodně vysoko a bohužel ne všechny se přes ni dokáží přehoupnout. Po kompletní první sérii však můžu v klidu říct, že Kutila Tima se to netýká. Ten 90´ felling je i díky tomu, kam se společnost za ty roky posunula (ano, přesně tam), neskutečně odzbrojující. Ono je vůbec hrozně osvěžující vidět seriál, kde se tolik postav nebere vůbec vážně, i když mají svoje problémy a chyby. Zpočátku to stojí především na macho humoru, kutilském neumětelství a parodování role otce. Postupem času začne divák zbožňovat originální nápad s neustále filozofujícím sousedem Wilsonem a hlavně se ke slovu dostane kočkování mezi Timem a Alem v nejpřepálenější kutilské show, které v závěru série vrcholí takovým způsobem, že je těžké se udržet v křesle. Nesmím zapomenout na Pamelu, těžce cool znělku a velký potenciál do budoucna v podobě třech povedených synků. Co dodat... Víte všichni, jaký pro mě nastal čas? 1. série: 80%, 2. série: 85%.(13.8.2015)

 • Gilmour93
  ****

  Vcelku inteligentní, výchovně působící seriál s výborným dabingem prvních sérií. Celé postaveno na špičkování Tima s vousatým vynálezcem flanelu a na tajemném sousedu za plotem, trousícím moudra jak na běžícím pásu. Ta ovšem jejich adresát moc nepobírá..(12.11.2008)

 • T2
  ****

  Pre kutilov ako stvorené ale samozrejme, že práve pre nich ani nie ako pre celú rodinku, ktorá sa chce dobre pobaviť na šarapatkách majstra Tima v podaní výborného Tima Allena, len škoda že časom to už pripadá moc stereotypne až zašlo, niekedy veľa škodí, hlavne keď sa to až moc v podobnom zmysle opakuje.(23.1.2008)

 • svik
  ****

  Skvělý nápad na zpracování scenérií pro nenáročné domácí kutili. Ovšem s tím problémem, že v domácnosti kde se seriál často také odehrával nebylo příliž toho k pokoukání. Nejlepší byl tajemný soused, který uměl vždy skvěle pozadit. Nebo skvělě oblečené a nafintěné hostesky přinášející Timovi potřebné komponenty k jeho show. Jeho filmová žena vl. jménem Patricia mi přišlamoc nevkusná a protivná. Takže proto žemám kutili rád a vážim si jich tak dávám za 4.(17.12.2006)

 • - V garáži, kde Tim tráví hodně času, vidíme červenou skříň na nářadí. Stejnou skříň použili filmaři při natáčení snímku 60 sekund i s nálepkou BinFord. (James46)

 • - Ashley Judd se úspěšně ucházela o roli Lisy, ale její agent jí roli v televizním seriálu vymluvil, což vedlo k obsazení Pamely Anderson. (HellFire)

 • - Během natáčení svého pořadu Tim občas požádá do zákulisí Klause, aby pustil hudbu. Klaus Landsberg pracoval na seriálu v oddělení, které mělo na starost zvukové efekty. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace