1. Chladná (ako zmrzlinový pohár) ,2. Day For Night ,3. Doup Maglajz ,4. Dumb It (B.P.M. Brothers Mix) ,5. Dva živočišné druhy ,6. For That Moment ,7. French Connection ,8. Got To B ,9. Ja, ty a moj brat ,10. Lucky Boy ,11. Never ,12. Over & Over ,13. Qué Pasa ,14. Ráno ,15. Smoke Under Water ,16. So Beautiful ,17. Sun-Ba! ,18. Tokyoman ,19. Up To Ground Czechoslovakia ,20. Wounds On A Cherry Tree,(20.7.2011)

Ani se nechce verit, ze neco takoveho se podarilo natocit v Ceske republice - skvele hlasky, pribeh - proste film, za ktery by se nemusela stydet zadna evropska kinematografie.(25.7.2002)

Zelenka s Ondříčkem dokázali, že i u nás může vzniknout kult, ke kterému nejvíc přispěl Muchowův perfektní soundtrack a herecké galapředstavení trojice Macháček-Trojan-Rašilov. Aby hlášky přežily téměř dvě dekády díky filmu, který vznikl ve třetím tisíciletí, na to už je zkrátka potřeba víc než jen štěstí a trocha talentu.(18.3.2006)

• Ej Hlemýžď

Knoflíkářům se nevyrovná. Pár dobrých hlášek, které se vlezly do anonce v TV. Zbytek nesmyslný žvást. Kdyby to měl být odraz reaity, pak potěš nás všechny pánbůh. Na soudtracky nějak nejsem, nijak mne tu nezaujal. Od odpadu film zachránilo alespoń to něco od Aznavoura. Nehodlám film již znovu spatřit.(21.4.2005)

• ripo

Skúmať filmovou kamerou vzťahové problémy a zachytávať "pulz doby" je v končinách strednej Európy vždy komplikované. Pokiaľ sa točia filmy z blízkej, či vzdialenej minulosti, tak režiséri krochkajú blahom a s nimi i diváci v kinosálach. Avšak súčasnosť - to je zakliata krajina .... Mozaikovité skúmanie viacerých pováh sa stalo veľkým sústom pre tvorcov tohoto filmu. Nakusnúť do problému je jedna vec a systematicky odkrývať "psychično" postavy vec druhá. Sklamanie .....(9.12.2006)