Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Typ snímku, který na domácí scéně výrazně scházel. Není to sice jako celek zrovna dvakrát konzistentní, ale v jednotlivých scénách je to díky dialogům a především pak hercům nezapomenutelná podívaná. ♫ Hodnocení písničkového OST: 3/5(21.6.2007)

 • Djkoma
  *****

  Nejlepší česká komedie posledních desetileté. Naprosto dokonalý herci. Bez nejmenší chyby dokonalý scénář. Skvělá hudba. Skvělé hlášky, kterým nemůžu upřít status kultovní ;-). bezchybný film může natočit i jeden skoro neznámý čech jménem David Ondříček. To je moc dobře!!!(26.11.2004)

 • genetique
  ****

  Pre mňa tento film obchádza prívlastok kultový pomerne dosť veľkým oblúkom. Veľmi dobrá reakcia na podobné komédie zahraničného typu, ktoré ukazujú skazenú spoločnosť, plnú nemravných ľudí, skazených chorobami a závislosťami novodobej civilizácie. Skôr ako komédia mi to prišlo ako občas veľmi súcitný a tragický film, ktorý ma okrem niektorých naozaj skvelo nabrúsených hlášok nedokázal rozosmiať, skôr zamyslieť sa nad touto vyobrazenou problematikou. Réžia a hudba bola naozaj veľmi trefne novátorská a aj neokukaní herci z tohto príbehu spravili to, čo asi tvorcovia očakávali. 80%.(23.11.2008)

 • Malarkey
  ****

  Jeden z toho mála co u nás vzniklo v novém tisíciletí a rozhodně to stálo za to. Černá komedie o tom jak to v životě chodí a bohůžel už se něco rozjetého jen tak zastavit nedá. U autorů je hodně znát způsob vyprávění děje a to se snažili využít i v jejich další celkem úspěšném filmu Jedna ruka netleská, který je s tímto celkem dost podobný. Akorát rozdíl v obouch filmech je ten, že tento autoři dotáhli až do samého konce a očekávaný konec celkem originálně završili. Mimo to opravdu velice zajímavě překvapil Jiří Macháček, který si se ztroskotaně zhulenou postavou dokázal velmi originálně pohrát. --- Zvoní Vám mobil proč ho nevezmete? – Já přece nemám mobil(12.10.2006)

 • choze
  ****

  Kult, který jsem viděl se zpožděním a to mě ještě dostal až napodruhé. Jako bonus zjištění, že polovina hlášek mýho kámoše pochází právě odsud. Perfektní dialogy, perfektní herecký výkony.(13.9.2012)

 • - David Ondříček během natáčení onemocněl a tři dny za něj režíroval Petr Zelenka s Ondříčkem na telefonu. (don corleone)

 • - Petra Kasnara, který ztvárnil profesioálního kouzelníka, je možné ve stejné roli vidět i ve filmu Černí baroni (1992). (The.Joker)

 • - Film mal na Slovensku premiéru na Febiofeste, kde si ho počas šiestich dní prišlo pozrieť 10 tisíc divákov. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace