Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysicka
  *****

  Vyborny filmecek, moc me to bavi, ale mozna to mam z toho, s jakyma lidma se stykam...(29.10.2003)

 • Ainy
  *****

  Určitě jedna z vydařených českých komedií! :-) Líbí se mi námět, herecké obsazení a hlášky typu: " dal bych si něco k pití ... nooo máme tu výborný koláčky" ;-) Fakt jsem se bavila(4.8.2011)

 • Boss321
  *****

  Výborná česká komedie, u které moje hodnocení neuvěřitelně pozvedává výkon Jiřího Macháčka, který tomuto filmu dává opravdu hodně. Po Pelíškách další skvělá porevoluční komedie, kterou mohu každému jen a jen doporučit.....(29.11.2007)

 • Radek99
  *****

  Jedna z mála českých generačních komedií... A Petr Zelenka je geniální scénárista! ,,Co je to za město? To je Dubrovník?" :-)(19.11.2006)

 • golfista
  *****

  Myslel jsem si, že na tohle budu už "starej", ale přiznám se že mě Samotáři nadchli. Škoda sice, že všichni nehrají jako Trojan, Macháček a Mitevská, ale to už by nebylo normální :). Tihle tři to ale odtáhli fantasticky. Ještě že si to Ondříček s obsazením Ivana Trojana nerozmyslel ! Objevil ho pro náš film sice v jeho 36 letech, ale myslím že ho čekají ještě další velké role. Moc se na to těším.(27.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace