Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  *****

  Výborný soundtrack na čele s Lucky Boy. Výborný Trojan a skvelý Macháček. Táto vyhulená komédia, sa pre mňa stala kultovkou. Neviem prečo, asi jem veľa koláčikov. Nedáte si koláčky ?(9.6.2005)

 • Nathalie
  *****

  Vždycky mi připadalo, že Samotáři navzdory panoramatu Hradčan tak úplně "českým" filmem nejsou, že jsou alternativním metropolitním vesmírem, kde herecké planetky obíhají kolem hudebních hvězd po podivnách drahách. Není to film ze života. Vice versa. Zaujalo mě to odtržení od života, odcizenost bizarních figurek v obludáriu pod Petřínskou rozhlednou. Vykonstruované až k rozpínavým křídlům Mattoni orla, ale působivé i pod tím umělým světlem. .(23.4.2007)

 • Flipper
  ****

  To máš s toho života jaký vedeš, lebo tu všichni šukáme a sme s toho zdegenerovaní(3.5.2008)

 • flanker.27
  ***

  Něco humoru Zelenkův scénář pobral a Když Křen rozmlátí vztekem ze sebe samotnýho čelní sklo, jde z toho mráz, jinak ale je to ničím nevyčnívající česká hláškovka. Na druhou stranu neni dementní a to je co říct.(27.12.2007)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Knoflíkářům se nevyrovná. Pár dobrých hlášek, které se vlezly do anonce v TV. Zbytek nesmyslný žvást. Kdyby to měl být odraz reaity, pak potěš nás všechny pánbůh. Na soudtracky nějak nejsem, nijak mne tu nezaujal. Od odpadu film zachránilo alespoń to něco od Aznavoura. Nehodlám film již znovu spatřit.(21.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace