Malcolm v nesnázích (TV seriál)

Malcolm in the Middle

Komedie

USA, 2000, 151x23 min

Frankie Muniz, Bryan Cranston, Jane Kaczmarek, Christopher Masterson, Erik Per Sullivan, Eric Nenninger, Kenneth Mars, Gary Anthony Williams, Daniel von Bargen, Cloris Leachman, Michaela Watkins, Chris Eigeman, Colin Ferguson, Cameron Monaghan, Tania Raymonde, Meagen Fay, Sandy Ward, Michael Bailey Smith, Malcolm David Kelley, Christopher Hutson, Carlie Westerman, Mehcad Brooks, Lindsey Haun, Billy Mayo, Shawn Pyfrom, Lyndsy Fonseca, Bonita Friedericy, Erik von Detten, Kathy Lamkin, Ashley Tisdale, Erik King, Tom Towles, Zach Mills, Johnny Lewis, Justin Pierce, Stephanie Lemelin, Patrick Warburton, Octavia Spencer, Michael Gaston, Matt Battaglia, Sarah Wright, Timm Sharp, Emma Stone, Landry Allbright, Michael Chieffo, Geoff Meed, Tricia O'Kelley, Samantha Streets, Michael Welch, Monique Coleman, Kathryn Joosten, Travis Van Winkle, Sara Paxton, Matthew R. Anderson, Theo Rossi, Danielle Savre, Dominic Colon, Yvette Nicole Brown, Katherine Boecher, Martin Klebba, Merrin Dungey, Carole Goldman, Richard Topol, Ted Rooney, Ellen Hollman, Mikki Padilla, Suzie Pollard, Nate Torrence, Shaun Toub, Eddie Shin, Stephen Lee, Nancy Lenehan, Karl T. Wright, Justin Martin, Rebecca Metz, Sandra Purpuro, Scott Adsit, Tara Karsian, Elyse Mirto, Alex Weed, Andy Richter, Leah Pipes, Amy Davidson, Tarah Paige, Alexander Gould, Busy Philipps, Martin Spanjers, Shanna Collins, Ryan Malgarini, Lynn A. Henderson, Thomas Kopache, Paul Rae, Dana Davis, Andy Umberger, Arjay Smith, Jack McGee, Sam Lloyd, Betty White, Lorna Raver, Don Perry, Marshall Allman, Mark Christopher Lawrence, Sam Anderson, Howie Long, Penny Balfour, Chase Ellison, Bonnie Burroughs, Mark Moses, Nolan North, Michael Horse, Aloma Wright, Kate Micucci, Vanessa Marano, Josh Hammond, Byrne Offutt, Steve Witting, Nick Wechsler, Jennette McCurdy, Stan Sellers, Timothy Stack, Soren Fulton, Mary Gross, Bob Clendenin, Eric Stonestreet, Michael Kostroff, Fredric Lehne, Ayla Kell, Bea Arthur, Lauren Hodges, Josh Jacobson, Rachel Vacca, Cristine Rose, Kat Graham, Shannon Woodward, Stephen Root, Derek Waters, Art LaFleur, Matthew Willig, Brian Stepanek, Kathleen M. Darcy, Darcy Fowers, Aviva Baumann, Caitlin Crosby, Kirsten Nelson, Steve Rankin, Matt Crabtree, Fred Koehler, Dave Allen, Torsten Voges, Michael Shamus Wiles, Katherine Norland, Christian Boeving, Jerry Trainor, Ben Livingston, Hayley DuMond, Don McManus, Joel Murray, Leslie David Baker, Oscar Nuñez, Daniel Farber, Kristina Page, Nikki Crawford, Marcus Folmar, Crystal the Monkey, Ed Brigadier, Roark Critchlow, Gregg Binkley, Adam Rose, Lauren Storm, James Black, Steve Reevis, Michael Emanuel, Stephen Lunsford, Mark L. Taylor, Drew Powell, Gary Ambrosia, Robin Riker, Natasha Melnick, Deborah May, Nikki Boyer, Mel Rodriguez, Michael McShane, Christie Lynn Smith, Alison La Placa, Casey Sander, Amy Castle, Harold Sylvester, Roger W. Morrissey, Claire Risoli, David Cassidy, Todd Stashwick, Alanna Masterson, Ashley Edner, Molly Orr, Kate Linae, Jennifer Lyons, Jim O’Heir, Karim Prince, Tom McCleister, Sean Gordon, Kasan Butcher, Jayne Taini, Todd Giebenhain, Paul Willson, Jerry Lambert, Jill Basey, Bruno Amato, Jeremy Howard, Danielle Panabaker, John Ducey, Vincent Berry, David Burke, Julia Campbell, Sam Lerner, John Lee Ames, Rose Abdoo, Brad Bufanda, Hallie Todd, Lillian Adams, David Ury, Philip Bolden, Teddy Lane Jr., Diane Robin, David Anthony Higgins, Terry Bradshaw, Mariano Mendoza, Maz Jobrani, Kareem J. Grimes, Rick Zieff, Tom Virtue, Steffani Brass, David Grant Wright, Kate Miner, Peter Mackenzie, Loanne Bishop, Dee Dee Rescher, Lamont Thompson, Melody Perkins, Andy Mackenzie, Vic Polizos, Joel McCrary, Markus Flanagan, Chi Moui Lo, Max Van Ville, Linda Porter, Sean Marquette, Luis Chávez, Gregory Jbara, Cyndi Martino, Jeff Doucette, Andrew Craig, Doug Cox, Emma Lockhart, Carolyn Seymour, Lawrence Mandley, Lindsey Ginter, Kevin Michael Richardson, Dan Butler, McNally Sagal, Nasser Faris, Miriam Flynn, E.J. Callahan, Robert Briscoe Evans, Michael Q. Schmidt, Aaron Hill, Chip Heller, Franc Ross, Lorenzo James Henrie, Jack Donner, Maurice Godin, Davenia McFadden, Luke Baybak, Arsenio 'Sonny' Trinidad, Jeff D'Agostino, Peter Breitmayer, Carlease Burke, Abigail Mavity, Darryl Henriques, Randall Carver, Lilyan Chauvin, Chancellor Miller, Kevin Christy, James Martin Kelly, Jeffrey Anderson-Gunter, Marsha Clark, Jordan Masterson, Brian Palermo, Wes Robinson, Barbara Scolaro, Scott Klace, Alex Boling, Candice T. Cain, Edie McClurg, Patrick Bristow, Andrew James Allen, Brandon Alexander III, Lester Speight, Michael Dempsey, Annie O'Donnell, Craig Welzbacher, Wayne Wilderson

Zpočátku sem na to kukal jak včela na sršeň, ale když jsem se do toho vklínil víc, chytlo mě to takovým způsobem, že jsem hltal už každý díl. Něco mezi Ženatý se závazky, kutilem timem a chůvou k pohledání! Parádní mix.(4.5.2008)

Vždy sem se těšil na nový díl. Skvělý humor.(11.12.2010)

Oddechový seriál jedné početné chudší americké rodinky, která má čtyři nezbedné syny, kteří vždy vymýšlí nějaké lumpárny. Pár dílu se hodně povedlo a člověk se u toho i dost zasměje...7/10.(9.3.2009)

• Gemini

Obdivuju, že si scénáristi dali tu práci a tak dlouho koumali a koumali, až vykoumali tu naprosto bezkonkurenčně nejnesympatičtější famílii jakou jsem kdy viděl - a to myslím včetně toho ksichta co má hlavní roli. Brr... Body se počítají za poměrně originální přístup co do vyprávění, ale když se vám jedna postava vedle druhé fakt bytostně hnusí, těžko být objektivní a docenit vybroušené hlášky, že ano;) Nebo že by fakt nebyly vybroušené a celý seriál stál na tom, že nějaký tydýt má vždycky pauzu na to, aby svůj uhrovitý ksichtík strčil do kamery a zhodnotil, co že mu to zase kdo provedl? Nemám Malcolma rád. Ani Mlékař Dan ho nemá rád. A co je fakt známka kvality - ani Karen nemá Malcolma ráda;) 40% a už ani jeden díl. Nikdy.(29.7.2008)

Bezvadný serial, kdybych potřeboval pořádně rozesmát, tak si nejspíš pustím tohle. Jinak, tam je bezva znělka hned ze začátku a má to dobrý vtip a člověk se nenudí.(13.2.2012)

• - V seriálu je Malcolmův bratr Reese druhý nejstarší ze sourozenců. Pravdou však je, že Frankie Munitz, který hraje Malcolma, je skoro o tři měsíce starší než Justin Berfield, hrající Reese. (Elbarto08)

• - Malcolmovo priezvisko nebolo nikdy oficiálne zverejnené. V prvej epizóde prvej série je vidieť na Francisovej uniforme z vojenskej školy menovka Wilkerson. Z tej istej epizódy producenti vystrihli vtip týkajúci sa Malcolmovho priezviska. V poslednej epizóde poslednej série spadne Francisovy pracovný preukaz/menovka na zem kde je jasne vidieť meno "Francis Nolastname". Pred Malcolmovou záverečnou rečou k ukončeniu štúdia, keď ho menujú zapíska mikrofón na mieste, kde by malo byť počuť priezvisko. (Bubbo)

• - Příšera v úvodních titulcích je zase z filmu Souboj Titánů (1981). (Elbarto08)