Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (více)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (více)

Série(6) / Epizody(148)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

Káronoš

Perfektní sitcom s ještě lepším Willem (nečekaně). Opravdu jsem se směle zasmál a pobavil nad směšnou rodinkou Banksů. Nejenom William sršel vtipem, občas jsem z "gentlemana" Carltona umíral smíchem a o stríčkovi Philiphovi ani nemluvím, jeho ironický humor, který se občas měnil v cílený, ostrý sarkasmus mě dostával na plný čáře. Prostě příjemný seriál okořeněn černým humorem. Hodnocení: 7.5/10. ()

Slam7

Rebel, kterej vletí do snobský, papalášský rodiny a ukazuje jim jak se bavit životem, tak to baví i mě! Will Smith se tady odráží ke snový kariéře, ale i kdyby zůstal jenom u Fresh prince, tak v mejch očích je to pořád top herec. Tady jsem si ho zamiloval a Carlton tu skvělou zábavu tohodle seriálu ještě umocňuje nadruhou!!! ()

SimonShot

Tohle dílo bych nazval snímkem s velkým S. Vydařenost je na vysoké urovní v rámci subžanru, těším se na nové díly. Prostředí AMERICKÉHO Bel Air bylo znamenitě natočeno a vystihlo danou atmosféru této městské čtvrti. Úvodní znělka patří mezi ty nejlepší rapperské songy, které jsem kdy slyšel, a to jsem teda slyšel dost málo, Nechápu jak někdo tomuhle brilatnímu sérošu může dát jen jednu hvězdu a nééé aspoň dvě. Styď te se vy intelektuálové bez filmařského fkusu !!!! ()

MM_Ramone odpad!

Čierny televízny sitcom. Nie však preto, že by to bolo plné čierneho humoru, ale preto lebo je to tam proste samý afro-američan. Ja osobne to považujem za nudnú blbosť. Nedokážem sa baviť takýmto lacným etnickým humorom. Je mi to cudzie. Pripadá mi to trapné. Vôbec ma to nebaví. Navyše patrím k ľuďom, ktorí majú silnú alergiu na slizkého, egocentrického, preplateného šaša menom Will Smith. Vždy to bol mizerný herec a takým aj navždy zostane. Will Smith dokáže zahrať iba Willa Smitha. No a na to som neni ani trocha zvedaví. Pre mňa je to nepozerateľný odpad! ()

StarsFan

Tohle si pamatuju ještě z dob, kdy jsem neměla ani ponětí o tom, že Will Smith bude jednou úspěšným hercem. A i když se mi to líbilo, víc než úvodní klip a letmej náčrt toho, že je to o klukovi žijícím se svou tetou, mi skutečně v hlavně neutkvělo. Možná bych to tedy dnes viděla jinak, s pohledem do minulosti hodnotím jako čistý průměr. ()

• Sherman Hemsley se v seriálu objevil v roli dvou různých postav. Jednou jako soudce Carl Robertson a později v camo roli jako George Jefferson. (Illuminare)
  • Adresa Banksových je 805 St. Cloud Road. (Illuminare)
  • Will (Will Smith) se narodil 3. 7. 1973, Carlton (Alfonso Ribeiro) 4. 8. 1974. Philip (James Avery) slaví narozeniny 30. ledna a Hilary (Karyn Parsons) 18. srpna. (Illuminare)

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (více)

Časové pásmo bylo změněno