Fresh Prince (TV seriál)

The Fresh Prince of Bel-Air

Komedie

USA, 1990, 148x24 min

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell, Lela Rochon, JoNell Kennedy, Chris Williams, Robert Guillaume, Brad Garrett, Jasmine Guy, Jim Fyfe, Vincent Ventresca, Raven-Symoné, Terry Kiser, Malcolm-Jamal Warner, Dennis Burkley, Pat Crawford Brown, Renée Jones, Gary Coleman, Tommy 'Tiny' Lister, Hugh M. Hefner, Donald Trump, Thom Barry, Rachel True, Lynn A. Henderson, Kenneth Tigar, Tisha Campbell-Martin, Caitlin Wachs, Earl Boen, Naya Rivera, Taylor Negron, Kathy Griffin, Kareem Abdul-Jabbar, Parley Baer, Jaleel White, Tom Jones, David Bowe, Kent King, Antonio Fargas, Karyn Parsons, Harriet Medin, Rosalind Cash, DeVaughn Nixon, Joan Van Ark, Robert Torti, Ben Vereen, Brian Stokes Mitchell, John Ridley, Allen Payne, John Cothran Jr., Marcus T. Paulk, Zak Knutson, Christopher Kirby, Sherman Hemsley, Isabel Sanford, Victoria Rowell, Reno Wilson, Leann Hunley, Iva Franks Singer, Tony Pierce, Mindy Seeger, Jay Arlen Jones, Aaron Lustig, Norman Fell, Marj Dusay, Marc Robinson, Dick O'Neill, Gregory Alan Williams, Naomi Campbell, Felton Perry, Brandon Quintin Adams, Debra Mooney, Gregory Sierra, Casey Sander, Paul Ganus, Virginia Capers, Lee Weaver, Timilee Romolini, Dorien Wilson, John Beradino, Macon McCalman, Kenya Moore, Shirley Mitchell, Jullian Dulce Vida, Shaun Baker, Max Maven, Tembi Locke, Don Yesso, Lance E. Nichols, Jeff Chayette, Tom Virtue, Ian Patrick Williams, David Wells, Joseph Marcell, Janet Hubert, Ross Bagley, Hawthorne James, Greg Travis, Steve Ireland, Jeff Doucette, Dave Florek, Paige Tamada, Christa Miller, Terrence Evans, Judy Prescott, Russell Gannon, Carmen Filpi, Don Lake, Bette Ford, Margaret Nagle, Nancy Giles, Eric Christmas, A.J. Johnson, Daphne Reid, Sullivan Walker, Chris Jaymes, Marla Gibbs, Stephanie Sawyer, Nita Whitaker, DJ Jazzy Jeff, Gina Ravera

Koukal jsem se na to teda jako malej kluk ale byl jsem z toho docela odvařenej..tenkrát, nevim jak by se mi to líbilo teď a proto na to radši koukat nebudu :)(3.2.2008)

• Segrestor

Rád bych se věnoval v tomto komentu nějaké sociální kritice seriálu, kde jeden heterouš z ulice rozesmívá (ano, občas zdařile) svou rozverností a působením v rodině plné šosáckých snobů, vesměs gayů, a to vše pro masírování afroamerického publika, a navíc seriálu s tradiční výchovnou fackou a poučením na závěr, ale dám přednost ukázce textu jedné nigga metalové skupiny Bodycount, která to řekne mnohem výstižněji:...You know sometimes I sit at home, you know, and I watch T.V. and I wonder what it would be like to live someplace like, you know, the Cosby show, Ozzie and Harriet, you know, where cops come and got your cat outta the tree all your friends died of old age, But you see, I live in South Central Los Angeles and unfortunately... SHIT AIN'T LIKE THAT! IT'S REAL FUCKED UP!(3.3.2012)

Je to taková blbost až je to zábava. Ale Will Smith je to jediné, co drží tenhle seriál v průměru.(6.3.2011)

Spíše průměrný sitcom stojící jen na výkonu Willa Smithe.(5.12.2006)

Vzpomínka na dětství a někdy opravdu zábavné řádění Willa S. :-)(2.1.2014)