Komedie o rodinné dovolené v malebné beskydské chalupě, kde se tři přátelé starají o šest malých dětí. Muži jsou přesvědčeni, že právě jejich výchovné metody jsou mnohem lepší než pedagogické působení matek. Když ale manželky přijedou „na kontrolu“, dojde v rodinách na čas k vážným sporům... (Bontonfilm)

skream

Komedie století to rozhodně není. Pro děti na vánoce za 5 hvězd. Po neustálém reprízování, hl. TV Novy se to ale bohužel pro dospělého člověka blíží k nižšímu hodnocení. ()

KingBoss odpad!

Nechápu, jak se tento naprosto nudný a trapně podlejzavý film, mohl zasloužit o titul nejlepší české komedie. Poledňáková nemá dobré filmy a ani tento není výjimkou. Hrůza hrůz! ()

bratr_jezek

Pro mne osobně velmi zdařilá komedie, kde se podařilo uchovat kouzlo nechtěného v kontrastu dětských neherců se zkušenými matadory filmového plátna, kteří dokážou obstarat humor i ve chvíli, kdy děti spí. Věřím, že tento nadčasový film bude bavit i mé děti. ()

katjaaa

Hlášky z tohoto filmu už dávno zlidověly. Jednou za rok dva se na něj ráda podívám, ale za mě to teda komedie století není ani omylem. ()

trollfjord

Zase tak úplně špatný film to není. Herecké výkony pana Satinského a Postráneckého jsou na vysoké úrovni. Co mi ale vadí je naprosto nesnesitelná písen sladké mámení. Nejde o samotný song ale kdykoliv vidím Zdenu Studenkovou ,zběsile hopsat po podiu naprosto mimo rytmus skladby, kdykoliv vidím kytaristy jak předstírají u normalizačního popíku noční můry z Řitky, Heleny Vondráčkové, rockovou extázi, tak se mi chce zvracet. A vrcholem je divák, který v záběru provádi metalový headbanging. Komedie století to rozhodně není. Neurazí a místy i pobaví. To je ovšem vše. ()

wodnar

Neviem, ako sa tento film mohol stať komídiou storočia. Takýto druh zábavy naozaj nemusím. Pre mňa taká nanútená zábava, nepríťažlivé. Nemôžem si pomôcť a vždy, keď ide upútavka na tento film, viem, že ho viac pozerať nebudem. Keď človek porovná súťažiace filmy o komédiu storočia s Oldom Novým alebo Vlastom Burianom, kam sa na to tento film hrabe. ()

Devoon

Jedna z tých najkrajších a najvtipnejších rodinných komédií. Môj asi najobľúbenejší český film. Natočené s takou svojráznosťou a pravdivosťou až sa niekedy človeku chce plakať. Humor je tam starý, dobrý skutočný a narodzdiel od dnešných filmov neboli treba žiadne triky, alebo počítačové efekty na to aby ten film bol tak skvelý ako je. ()

ES13

Jakože moc nemusim české filmy, tak tenhle je fakt super. Herci jsou super a ty děti? No prostě klobouk dolu jaký tady podávají výkony! ()

Ruffus83

Jednu hvězdu jsem ušetřil ze dvou důvodů: některé scény ohledně skotačení tatínků s dětmi na sněhu mi připadají zbytečně dlouhé - sníh i hory jsou krásné, jde z toho pohoda a dobrá nálada, ale trošku bych krátil. A úplně mi tady nesedla postava kterou hraje J.Satinský. Jinak nemám připomínek, je to jeden z našich povedených oddychových filmů ´pro celou rodinu´. Z tatínků se mi nejvíc zamlouvá V.Postránecký, děti jsou jak mají být, všudypřítomné bačkůrky a malý Matýsek (L.Pelánek), který je nyní pošťákem a na natáčení své jediné role v životě si podle očekávání nepamatuje... Takže budiž pochválena zimní poezie let osmdesátých československých a za rok okolo silvestra si ji rád zas dám. ()

NellieLovett

Minulý týden jsem prožila na horách ve znamení ,,Matýsek se posral" a bavila jsem se jako nikdy, děti dokáží nabýt energii, ale i úplně vycucat, a když to nejsou vaše děti, je to fakt sranda. Komedie století, to si nejsem úplně jistá, ale je to každoroční zaručená zábava , kterou v televizi rozhodně nepřepínám. ()

NikoKovac

Kult této komedie opravdu nechápu. Napoprvé se člověk zasměje, ale podruhé už to nepobaví. Nicméně herecké výkony se mi líbily a námět taky není úplně špatný. ()

Edith

Občas si říkám, proč zrovna S tebou mě baví svět ,je tou nejlepší komedií století. Kdyby tomu tak nebylo, mohlo být vše v pořádku. Paní režisérka Poledňáková tím chtěla naznačit, že muži jsou lepšími "matkami", než jejich drahé polovičky? Ano, je to komedie, která mě sem tak kdysi pobavila, ale proč mám teď pocit, že film diskriminuje ženské pohlaví. ()

Exever

Na 5* to asi nebude ale styri dam urcite. Velmi dobra usmevna komedia Videl som to asi 15x a vzdy si rad pozriem...akurat stale ale nechapem preco nakonci potopili Alberta, ked si to nezasluzil :) ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková