Obyčejní lidé

Obyčajní ľudia

Drama / Psychologický

USA, 1980, 124 min

• Revanx

Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(15.2.2009)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $54,766,923(12.5.2007)

10/10 Jsou prostě filmy po který si člověk musí dát na nějaký čas s filmy pauzu a Obyčejní lidé jsou přesně takovým filmem.(4.9.2007)

,,V ŽIVOTĚ SE STANE SPOUSTA VĚCÍ A LIDI JE OBČAS NEUMĚJÍ VYŘEŠIT...“ /// Složitej film o jednoduchejch věcech. O rodině, o strašících v duši, v hlavě a o svědomí. O tom, co všechno dokážeme držet ,,v sobě“ a bát se vyjádřit emocema nebo snad pocitama. A přitom někdy stačí jen obyčejný ,,MÁM TĚ RÁD!“ Takže vlastně film, kterej není tak úplně pro každýho. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 1976 napsala Judith Guest jsem nečetl. 2.) Jsem spíš na ty rodinný dramata. 3.) Thx za titule ,,fridatom“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(14.12.2013)

Jsou lidé, kteří se ze všech sil snaží přizpůsobit se krizové situaci a vypořádat se s ní, a pak jsou tací, kteří se zoufale snaží nezvladatelnou situaci přizpůsobit obrazu svému, protože jinak se s ní vypořádat neumí. Neobyčejně reálný a upřímný film o lidských povahách a vzájemném neporozumění mezi těmi, kteří by si měli rozumět nejlépe.(8.5.2012)