poster

Hraje skupina Spinal Tap

 • USA

  This Is Spinal Tap

Komedie / Hudební

USA, 1984, 82 min

 • Tuxedo
  ***

  Samotný nápad je výborný, zpracování už trochu pokulhává (holt debut) a postavit hlavní zápletku na střetu do všeho kecající dívky frontmana kapely s jejím zbytkem je prostě příliš průhledné, než aby to fungovalo. Některé humorné scénky jsou nicméně výborné.(20.4.2008)

 • Ivoshek
  *****

  Pokud vám přijde zábavná parta dlouhovlasých rockerů z 80. let, která nosí elasťáky, pravidelně přichází podivným způsobem o bubeníky, a jeí členové mají v pravdě filozifický pohled na svět (který obecně odpovídá průměrnému IQ v hudební branži), bude se vám tenhle rockument líbit. Nechybí tu ani muzikantské lidušky a amnželky hudebníků, co přesně vědí, jak by mělo vypadat nové album ("hlavně aby bylo v dobly"), Mně se to líbilo hodně. Ještě teď si občas pobrukuju jejich hity jako "holka s velkou prdelí", "vánoce s ďáblem", "pekelná díra" nebo "holka ze sexuální farmy". :) enjoy!(19.2.2012)

 • Ant
  ****

  Úžasné, jak se hercům i zbylým tvůrcum podařilo tvářit se po celou dobu tak vážně. Nejlepší momenty jsou rozhodně Lick my love pump a kytarové sólo ala Jimmy Page.(10.5.2009)

 • DaViD´82
  ****

  Něco jako Zoolander v (death) metalovém hippie hávu. Totální ujetost, která se tváří smrtelně vážně (Volume! Mimové! Kompromis! Kokony! Nájezd hlavního DVD menu! Závěrečné titulky!). Navíc jde zřejmě o jedinou filmovou mystifikaci, která to dotáhla až ve skutečnost. Takže - Spinal Tap´s not dead!(20.2.2009)

 • Flipper
  ***

  Okrem hlášky "lick my love pump" som veľmi tomuto rockumentu nebavil. Na vtedajšiu dobu obtiahnutých nohavíc a šialených účesov to bol hit, ale v 2009 už takáto komédia extra nie je vtipná. Trochu viac som sa bavil na Airheads.(16.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace