Avathar

"To mi pripomína jeden vtip..." Hlášky, krv, poslíček Tarantino, kočka Salma Hayek, cool Banderas, svižná Rodriguezova réžia a tony akčnej zábavy. ()

Estrecha

Quentin Tarantino, Danny Trejo, Antonio Banderas, Salma Hayek a Steve Buscemi. Tenhle film prostě MUSÍTE VIDĚT ..... Me gusta tocar guitarra, me gusta cantar el sol, mariachi me acompaňa cuando canto mi canción. Me gusta tomar mis copas, AGUARDIENTE ES LO MEJOR, tambien el tequila blanco con su sal le da sabor Ayayayay! ()

M-arta

S potěšením se pokaždé prousmívám tou božskou úvodní scénou, (která je skoro tak dobrá, jako celá Salma Hayek - pravil můj muž) :-)) No a muzika k tomuhle filmu... přesně ten typ, co se kvůli ní spousta lidí začne učit na kytaru... ()

Jizni Tlapa

Kam se na ústřední hereckou dvojici hrabe Mr. & Mrs. Smith! Ze Salmy a Antonia tryská sex-appeal na všechny strany a ve filmografii Rodrigueze považuji tuto volbu za nejšťastnějších ze všech! To samé mohu s klidným svědomím napsat o akčních scénách, které jsou velmi dobře nasmínané a nijak neztrácejí na tempu. Než se jich ale dočkáme, film se táhne a utápí ve slepích místech a nutí Vás dělat cokoliv jiného, než sledovat děj. Za obsazení, hudbu a akci poctivě nastřílených 60%! ()

DivX

Jeden z 10ti nejlepších akčních filmů vůbec. Nikdy neomrzí a vždy uspokojí potřeby každého filmového maniaka. Banderas ve své nejlepší formě. Viděno 18x. 85% ()

Tyny

Poprvé jsem Desperado viděla tak cca před pěti lety a od té doby patří na žebříček mých nejoblíbenějších filmů. I když film a všechny scénky znám téměř nazpaměť, tak bych ho klidně mohla shlídnout znovu. Antonio Banderas jako sexy kytarista, který se mstí za smrt své dívky. Klasická Mexická atmosféra, která diváka ohromí. Úžasný scénář, režie, herci a naprosto skvělá hudba. ()

Helmutek

Z dnešního pohledu prostě takovej Tarantino z doby, kdy Tarantino teprve začínal. Mě to ale bavilo - překvapilo mě, jak zábavnou a suverénní abusrdně-vtipnou linku si ten film jel od začátku až do konce (třeba tu Banderasovu písničku v baru, kdy během svýho sólíčka sejme kytarou rovnou i jednoho bedesa, tu jsem si vysloveně užíval - stejně jako epizodky skvělýho Buscemiho nebo vtip vyprávějícího Tarantina; bavily mě bleskový a často bizarní smrti kdykoli a téměř kterýkoli z postav /samozřejmě kromě trojice Banderas-Hayek-Bucho/ nebo třeba scény typu vystřílení baru plnýho zlounů pistolí padající ze schodů), a upřímně asi hlavně kvůli tomuhle je film zajímavej i dneska. Protože děj je jinak nijakej až hloupoučkej - o ten ale naštěstí nejde. A asi jsem (jak tak koukám) jedinej, ale mě teda ta Selma Hayek zas tak neuchvátila... Jinak je to každopádně parádně zábavnej film z doby, kdy to ještě všechno umělo trvat jen hodinu a půl a zároveň nic nechybělo. Během sta minut Desperada jsem se fakt nudit nestačil. "Did I thank you?" "No." "I will." ()

Lachtaan

Absolutní kultovní biják s Banderasem v nejlepších letech a překrásnou Salmou Hayek, která je ale mimochodem k nakousnutí i v jejích současných dvaapadesáti. Filmová předzvěst mnou velmi oblíbené spolupráce Rodriguez/Tarantino. ()

BS

Akční hit, kde cáká krev a hlavní hrdina působí zpočátku až mysticky. A scéna, kdy jeden chlápek v jednom baru povídá o tom jak nějaký chlápek s futrálem vystřílel nějaký bar je jedna z mých nejoblíbenějších. Varování: Salma Hayek inside! :)) ()

PierrevanH

Pro mě již kultovní film, který se hemží peprnými hláškami a rychlým spádem. Né, že bych Banderase nějak moc žral, ale v tomhle filmu bych si nedokázal představit nikoho jiného. Buscemi a jeho výborná scéna na začátku, krásná Salma Hayek, Danny Trejo na scéně a prostě všichni a všechno, co zde Rodriguez vymyslel, tvoří z filmu luxusní podívanou. ()

Jazzzz

Pěkné akce, až krom té poslední (raketomet ve futrálu a ty samopaly ve futrálech na kytaru no to už bylo moc), pěkná herečka, dokonce se člověk i pobaví... Konec velmi, velmi zajmaví... Sice bych polevil ze žánrů, které zde jsou uvedeny a přidal bych tam komedie, ale jinak nemám co namítat. Je to prostě taková oddychovka, žádná myšlenka, nic těžkého na přemýšlení... ()

lennyd

Po tom, co se mu stalo v malém městečku na americko-mexické hranici, se El Mariachi (Antonio Banderas) rozloučil s kariérou hudebníka, a všechny své síly nasadil na stíhání těch, kteří vše zavinili. Poslední na seznamu zůstává Bucho (Joaquim de Almeida), nelítostný zabiják, a pevnou rukou vládnoucí šéf stovek nájemných vrahů. Ale Mariachiho žene nejdříve touha pomstě, a potom i krásná Carolina (Salma Hayek) stále dál... Po úspěchu El Mariachiho dostal Robert Rodrigues volnou ruku (a spoustu peněz) k natočení jeho pokračování - tyto peníze už mu dovolili najmout profesionální herce, a na filmu je to setsakra znát (líbilo se mi, že si Rodrigues dal čas i s přetočením flashbacků z původního El Mariachiho s novými herci). Trefou do černého bylo obsazení Antonia Banderase do hlavní role - jakmile má být někde ve filmu nějaký horkokrevný španěl, nedovedu si představit do takové role nikoho jiného. Zhruba od poslední třetiny film ale ztrácí tempo, nicméně to mi nezabránilo si film vychutnat na plno... ()

Chris Masters

Skvělý film. Vážně kultovní snímek a skvělý počin od Roberta Rodrigueze.Soundtrack, Banderas s pouzdrem od kytary plným bouchaček, Danny (vrhač nožů) Trejo, skvělý ( i když moc nevyužitý) Steve Buscemi a jako tečka za tím vším skvělý záporák Bucho v podání Joaquima de Almeida. Vážně záporák bucho se mi hodně líbil. 95% ()

ywo666

Klasická, možno až legendárna Rodriguezovka. Tradične akčné, absurdné, krvavé, satirické. Robert má svoj štýl. O tom žiadna. Tento film nám dal okrem okrem iného aj chutnučkú Salmu Hayek. Nie som skalný fanúšik, ale film je určite zábava. 4* ()

haj

Šikovně natočený akční scény (jen málokdo by poznal, kolik film opravdu stál), výborně obsazený jak hlavní, tak vedlejší role (S.Buscemi, D.Trejo, Ch.Marin) a hlavně nepřetržitý, poněkud černý humor, který pokud vám sedne, tak se budete královsky bavit od prvního do posledního záběru. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?