Chipsonator

A proto mám rád Rodrigueze. On sice dokáže natočit i pěknou srač*u ale také dokáže natočit skvělý film. A tím bez pochyby Desperado je. Akce střídá akci, vtipných scének je taky dost a do toho všeho nám hraje parádní muzika co víc si přát? Jo aha málem bych zapomněl na sexy Salmu Hayek. /80% ()

korndaddy

Tak to má vypadat. Nijak složitej příběh obohacenej o slušnou dávku akce a rozstříklejch mozků. Film u kterýho vypnete ,bavíte se akcí a slintáte na Salmou a říkáte si, proč sakra nejsem Banderas. ()

Jespe-film

Banderase jsem nikdy moc nemusel a latinské rytmy jak by smet... Celé to ovzduší na mě dýchalo teplejším (nutno dodat i horším) Tarantinem a Desperada jsem opravdu celkem protrpěl... Pod třetí hvězdničkou je podepsán Buscemi a Tarantinův vtípek, který mne nemálo pobavil. ()

Loki_Six

This reminds me of a joke. This guy comes into a bar, walks up to the bartender. Says, "Bartender, I got me a bet for you. I'm gonna bet you $300 that I can piss into that glass over there and not spill a single, solitary drop." The bartender looks. I mean, we're talking, like, this glass is like a good ten feet away. He says, "Now wait, let me get this strait. You're tryin' to tell me you'll bet me $300 that you can piss, standing over here, way over there into that glass, and not spill a single drop?" Customer looks up and says, "That's right." Bartender says, "Young man, you got a bet." The guy goes, "Okay, here we go. Here we go." Pulls out his thing. He's lookin' at the glass, man. He's thinkin' about the glass. He's thinkin' about the glass. Glass. He's thinkin' about the glass, glass. Thinkin' about his dick. Dick, glass, dick, glass, dick, glass, dick, glass, dick, glass, dick, glass, dick, glass. And then, *foosh*, he lets it rip. And he-he's pisses all over the place, man. He's pissin' on the bar. He pissin' on the stools, on the floor, on the phone, on the bartender! He's pissing everywhere *except* the fucking glass! Right? Okay. So, bartender, he's laughing his fuckin' ass off. He's $300 richer. He's like, "Ha, ha, ha, ha!" Piss dripping off his face. "Ha, ha, ha, ha!" He says, "You fucking idiot, man! You got it in everything except the glass! You owe me $300 punta." Guy goes, "Excuse me just one-one little second." Goes in the back of the bar. In back, there's a couple of guys playing pool. He walks over to them. Comes back to the bar. Goes, "Here you go, Mr. Bartender, 300." And the bartender's like, "What the fuck are you so happy about? You just lost $300, idiot!" The guy says, "Well, see those guys over there? I just bet them $500 a piece that I could piss on your bar, piss on your floor, piss on your phone, and piss on you, and not only would you not be mad about it, you'd be happy." ()

bruceman7

Já se jen divím, že jsem se k hodnocení dostal už teď, když jsem tenhle kousek viděl už v pravěku. No kdysi jsem z toho mohl bejt odvařenej, dneska už je to dost ulítlej hegeš. No, ale dobrej. ()

Zagros

Film Desperado byl svého času kult, který mě ovšem minul a nijak mě neuchvátil ani teď. Je to spíš efektní než dobré. Výrazné barvy, pro někoho atraktivní obsazení, machrující postavy, futrál na kytaru plný zbraní, hospodský s brokovnicí, akční přestřelky… Podívat se na to dá, mě ale Banderas a vlastně ani Salma Hayek (v tomto filmu) nijak nebrali. Ani jsem nevěděl, že jde o pokračování filmu Mariachi z roku 1992. Příběh zkrátka nebyl důležitý a jeho doplnění není potřeba, proto nepotřebuju vidět ani následující film Tenkrát v Mexiku. Dle hodnocení stejně za moc nestojí. Desperado je v rámci akčních filmů slušný průměr za slušné tři hvězdy, nic navíc to ode mě ale nebude. ()

Davej

Určitě nejlepší Banderasův snímek, který jsem viděl. K takovýmto filmům by se měl vrátit. Užijete si dosytosti střílení, honiček i žertování. Ideální jemná parodie(jemná ne proto, že by se tu málo zabíjelo, ale že asi málokdo pozná, že to parodie je) na akční filmy. ()

Balu...

Bezesporu kultovní záležitost, každému snadno rozeznatelná podle citováníhodných scén. Viděl snad už každej; nelíbilo se málokomu. Stejně tak se ale každému nemusí zamlouvat Pulp Fiction & Matrix (ti, co si souhlasně kývli hlavou doporučuju vyhledat teploměr, následně lékaře).. ()

lonewolf

Nemám co vytknout. Určitě se velmi rád podívám znovu. Navíc se mi hodně líbilo prostředí a atmosféra v první části filmu, kde jsem byl postupně vtahován do příběhu vyprávěním hosta, který se ne náhodou objevil v místním baru. A to, že Banderas podal špičkový herecký výkon ani zmiňovat nemusím. ()

showxman

Akční stylová podivaná s až neuvěřitelně charismatickým Banderasem. Skvělá podívaná až do konce, která vás v závěru nadchne sérií výbuchů a ještě větší porcí skolených padouchů. Má to i druhou stranu mince - Banderas je zkrátka nesmrtelný, kulky mu sviští kolem hlavy, výbuchy jsou k vidění všude okolo a on si střílí do protivníků jako do sněhuláků. V téhle fázi u me Desperado klesl o jednu hvězdičku. Bylo to pro mě zkratka až moc neuvěřitelné. Jinak, ovšem skvělá stošesti minutová jízda. ()

Paity

Kult a klasika. Tohle vyjadřuje Desperada, resp. kult je to asi o něco méně. V každém případě se v tomhle filmu moc neřeší a to je dobře, více se střílí, nikdo se nikoho na nic neptá. Takhle by to asi mělo vypadat. Je jasné, že na tomhle se Antonio Banderas udělal, ale budiž mu to přáno. ()

kukuuuc10

Režisér se nezapře! Co jiného čekat od Ridrigueze, než přestřelky, kde mexikáni létají 10 metrů daleko. Film jasně cílený, ve kterém se Antonio opravdu předvedl. Salma Hayek mezi ně krásně zapadla a dodala snímku barvitost, při kterém chlapům musí ukápnout slina (včetně mě). Parádní jednohubka! **** ()

bloodline

Dlhé roky a na dlho jediná Rodriguezovka čo má ozajstné "gule". Absolútna kultovica a rýdzo chlapská záležitosť. Blbé vtipy, kopu krvi, bezhlavá streľba, silné drísty, hriešne krásna Salma... Neabsentuje nič, čo by nedokázal spracovať, obdivovať a vychvaľovať výrazne rozumovo obmedzený chlapský mozog. A ja predsa nebudem kaziť priemer vyčnievajúc z radu :) ()

SpaceOdyseus

Pamatuju si, jak jsem na vhsce rotoval prestrelku z baru do zblbnuti. Paradni akcnak s nestylovejsim kytaristou, vymazlenou akci a uzasne westernovou atmosferou. Ten film nezestarnul ani o fous. ()

Cassandra

Vynikajičí akčňák/parodie. Banderas je správně drsný, ale zároveň na něm vidíte, že to vše není úplně navážno. Hlavní záporák je snad ještě lepší, jeho scény a hlášky jsou nezapomenutelné. Film je nabitý spoustou vtípků a můžete ho vidět desetkrát, aniž by se ochodil. ()

Here

Tohle dílo u mě vždycky bude patřit do světové klasiky. Nezaměnitelná atmosféra, perfektní herecké obsazení, a ten styl! Robert Rodriguez zkrátka patří mezi světovou špičku, jen musíme doufat, že už zůstane vážný a nebude točit filmy typu Spy Kids. ()

Evora

Tady jsem zcela zaujatá. Tenhleten Španěl je totiž prostě nádhernej. Desperado je pro mě dlouhej erotickej videoklip, ať se nikdo nezlobí. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?