Perfektně zorganizovaná akce zahraničního špičkového kasaře selhá na "zájmech " několika českých podvodníčků. Ve vile, která je určena k demolici byl v trezoru zlatý poklad, ale díky "zájmům" zmizel… (oficiální text distributora)

evangelik

Internet může být dobrý sluha, ale i zlý pán. V dřevních dobách "rozvinutého socialismu", kdy ještě neexistoval, se mi toto dílko ještě docela líbilo. Nějakým nedopatřením jsem na něj nedávno narazil a stáhl si ho abych zjistil, že jsem byl okraden o hodinu a půl svého života. Dřív nám takový film asi připadal normální. Zlý emigrant si přijede do naší milované socialistické vlasti "vyzvednout" zlaté dukáty a malí čeští lidičkové mu to s přispěním bdělých bezpečnostních orgánů překazí. To fakt nemá chybu. Zejména Jaroslav Moučka, typologický představitel normalizačního komunistického vyšetřovatele v doprovodu částečně retardovaného Jar. Satoranského - dnes spíš groteska. Úplně nejtrapnější scéna - výrostci si na magneťáku pustí Karla Gotta.... ()

ssarka odpad!

nedodíváno,neuvěřitelná blbost...nevím co bylo horší,Sovák jako muž z Londýna s tou svojí šílenou angličtinou nebo ta úplně kulervoucí hudba-ta pochází z nejhlubšího pekla !!!!!!! ()

MgrBizzaro

Trochu se to rozjede zhruba v pulce filmu a to je dle meho docela pozde. Zachranuji to jen herci v cele se Sovakem, Libickem a Lipskym. ()

sunwukung6

Výborní herci,perfektní Liškova hudba.To je ale vše.Jinak celkem chaotický příběh,orientace v ději pro mě byla dosti složitá.Dávám tři hvězdy,ale jen za herecké výkony některých herců. ()

PORTER44

Slabá krimikomedie,J.Sovák jako kasař smolař kterému nejdřív ukradnou nářadí se kterým chce vykrást trezor v jedné vyhlídnuté vile a pak když otevře trezor tak je prázdný.Žádné zvlášť vtipné scény se ve filmu neobjeví až ke konci kdy se odehrává loupež je film trochu úsměvný ale jinak slabota,na to v kolik v tom hraje známých hereckých legend. ()

pajkir

pamatuju si jen na jeden vtipnej moment a to, když Sovák zakopnul chuligánovi - tehdy ještě relativně hubenýmu Růžičkovi, audiokazetu do kanálu. ()

jpapene

"Promiňte Pánové, nevíte, kde bych moh koupit DUDY?" "Reinere Ty si zpychnul, Ty si zpantěl, Ty si buržoust.!" Pod vedením Hynka Bočana nejde jinak ohodnotit. 92% ()

Rade

Svěží zábavná komedie s plejádou skvělých herců, kterou bohužel kazí všudypřítomná, vlezlá a příliš halasná chodská odrhovačka "Ó Velvary, kde jsou mé dolary". Na druhou stranu oceňuji nádherný kubistický interiér vily, kde se nachází inkriminovaný trezor s dolary... ()