Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

swe

Tenhle typ humoru - vulgární a přitom inteligentní - mi prostě sedí, navíc je to zabaleno do naprosto šílené animace, která je sama o sobě k popukání. A Kenny je jednoznačně nejlegračnější animovanou postavičkou všech dob. Může vůbec někdo nemilovat seriál, ve kterém se vyskytuje čtyřprdelní opice, zhulený ručník a mluvící hovno? ()

sskrblik

Na South Parku se mi asi nejvíc líbí, že dokáží parodovat úplně všechno, parchanti!! Tenhle seriál má myšlenku, poentu chcete-li, která pod snůškou vulgarit a absurdit dává divákovi mravní ponaučení či ve vás zanechá pocit prozření. South Park též reaguje na aktuální problémy a trefným způsobem je zesměšňuje. Eric Cartman je kapitola sama o sobě, daly by se na něj psát eseje :-). V poslední sezonách se neskutečně vytáhl Randy Marsh. Upřímně řečeno, není mnoho podobných seriálů, takže pro mě South Park zůstává na poli absurdní komedie nepřekonatelný. Baví mě už roky a vždycky se na něj rád podívám. ()

Trustme

Otřesná animace, vulgární dialogy, výsměch všemu pozemskému... Konečně se našel někdo, kdo se s tím nesere! ()

Danny F.

Dát nejvyšší hodnocení jen proto že je tam mnoho sprostých slov? Hloupost. Nemohu si pomoci ale tento seriál a Terkel má problém jsou si v něčem podobní. Neříkám že jsem se u sledování South Parku nudil, ale připadá mi jen jako běžný animovaný seriál, jen s trochou drsnějších hlášek a mluvou jako dláždič. 70% ()

Mishqo

Ja tu to hodnotenie naozaj nechápem...Tento seriál má mať ďaleko viac percent než to čo tu je napísané... ()

Wade

Když jsem byl malej byl pro mě South Park ten skvělý seriál kde se mluvilo sprostě a vždycky zabili Kennyho. A i nyní je to pro mě stále geniální sranda plná dokonalých postav. Nesmím zapomenout ani na to jak seriál reaguje na všechno dění ve světě, protože je to prostě perfektní a u mě je to za plnou palbu 5*. --- Viděno zatím 26 sérií --- ()

smolicek04

Tak pri tom sa zasmejú aj flegmatici. Ľudia ktorí dávajú 3 a menej *, nemajú asi niečo v hlave v poriadku keď ich to nepobavilo. A keď sa zamyslite tak zistíte že z toho všetkého plynie ponaučenie. ()

Jacob23

Tak ujete jak je to skvele..Konfrontace Ameriky nejhrubsiho zrna!k tomu stovky neuveritelnych scenek a hlasek-kultovni postavy jako Cartman,Kenny ci Pan Klobouk..nektere dily ne uplne,ale zbytek uplne povedene!podle me nejlepsi dil:LOTR!divejte holky si hrajou na Harryho Pottera-buzeranti:)jeste super byl zabavni park a simulace dlouhe fronty za dolar.)a dil kde prisera mela misto nohy Patricka Duffyho,sedela na hore a pletla kosiky ()

masw

Trey Parker a Matt Stone, obdivuju je především za skvělý South Park, ale i za celou jejich tvorbu. Slavný, odsuzovaný, legrační, nenáviděný takový je. Bez studu se pouštějí proti politické situaci (hlavně Peklo na Zemi) , celebritám (Já jsem Steve Irwing, tak potom nemáš kostým) i náboženství (Satane pojď. mr..t!). Opravdu skvělý seriál. ()

ganz

Prostě klasika, ať si "sdružení rodičů proti southparku" říká co chce, ale southpark je prostě klasika. Myslím si že na škodu je že seriál běželv televizi, když velká část z nás na to byla ještě mladá a ze seriálu si vzala pouze onu vulgaritu a ne ten ironický humor, zesměšňování náboženství a víry všeho druhu, nebo horu parodií na filmy prakticky v každém díle. Dále je zajímavé, že i ve dvanácté sérii seriál neupadá a pokračuje s příslibem další a další zábavy. Parker a Stone jsou chlapíci jejichž charakter mi po shlédnutí pár rozhovorů s nimi opravdu sedí. Další z věcí, která seriál podle mého názoru sráží, je filmový muzikál, který opět jako u futuramy ukazuje že seriáloví tvůrci by neměli překračovat svoji stopáž. Ten kdo zde mluví o klesání kvality, tak by se měl podívat na některé díly z 11.,12. nebo 13. serie a myslím si, že poté změní názor. ()

Guzo

Začal jsem sledovat South Park zase od začátku a první série je prostě dokonalá.. :-) nejde jenom o naprosto nevkusné, imbecilní vtipy (jak to asi vidí odpůrci seriálu), ale v skoro v každém díle je opravdu poučení do života v tom správném duchu, jenom je zprostředkováno jinou formou, na kterou někdo prostě není zvyklý. Ale mně se to líbí :)) A jednotlivé postavy a některé písničky zpívané v originále jsou prostě nezapomenutelné :) ()

JoseBenes

Musím dát pět, přestože některé díly byly o něco slabší, ale ty geniální pořád převažují. Žebřík do nebe a tklivá písnička zpěváka, co vydělává na lidském utrpení. Výlet do pralesa, kde ztracené děti zachrání bagry těžební společnosti. Tábor pro otylé děti, kam zavřou Cartmena. Dokument vysvětlující jak se chovat v případě výbuchu sopky(dejte si na sebe deku a láva přes ni prostě přeteče). Cartmen jako vietnamská prostitutka, řvoucí šuky šuky dolar:-). Cartmen si jde koupit lístek do kina a chce platit chlupy z ohanbí..."hmmm, takže kolik to dělá ve chlupech?". Kde tohle jinde sakra uvidíte? ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi