Gumídci

• USA Adventures of the Gummi Bears (více)
Animovaný / Fantasy / Rodinný
USA, (1985–1991), 24 h 1 min (Minutáž: 11–22 min)

Série(6) / Epizody(67)

V stredovekom Anglicku, za doby rytierov, žijú v lese Gumkáči. Stránia sa ľudí, pretože tí neveria, že Gumkáči existujú a považujú ich za obyčajnú legendu. O ich existencii vie len kráľovská dcéra Klára a Kryštof - kráľovské knieža. Hlavným nepriateľom Gumkáčov je knieža Igor, ktorý žije na hrade Lotorník spoločne s obrami. Hlavným cieľom Igora je získať pre seba hrad Strdín, hrad dobrého kráľa Kristiána. Igorovi sa zatiaľ jeho sen nesplnil a majú na tom veľkú zásluhu Gumkáči... (TV JOJ)

Perverz

Nostalgie. Když jsem ještě býval menší, s tímhle jsem se probouzel. Gumídci mééééďové. Naprosto suprové. ()

Modiwish

Na tomhle jsem jako malé dítě ujižděl, dnes bych hodnocení asi tak vysoké nedal, ale 4* jsou spíše z nostalgie. Opravdu hezké vzpomínky na to mám. Asi jeden z nejlepších seriálů pro děti. Navíc hezké provedení. ()

Barush

Nejoblíbenější seriál mého dětství, kvůli němuž se odjíždělo z chalupy dřív. Vždycky jsem se těšila, jak zase gumídci převezou tupouny v čele s Vaším Ignorantstvem. A hopsinková šťáva? Vždycky mě zajímalo, jak chutná... I po nějakých 15ti letech mě tihle méďové, co skáčou jako míčky gumové, vykouzlí úsměv na rtech. ()

Movie Gourmet

Asi můj nejoblíbenější Disney(ho) animovaný seriál. Kniže Ignor alias "jeho Ignoranstvo", Stoupa a Tupouni. To prostě nemělo chybu. Vtipné s dobrým scénářem a pěkně udělané. Verdikt: 5* a 85 %. ()

ChaZty

Ano už nejsem malá a přesto mám tenhle serial hrozně moc ráda a vždycky se na něj ráda podívám. Příběhy mají smysl, jsou zábavné, propracované, má to hlavu a patu. Některé díly bych řekla, že jsou někdy i něčím poučné. Nevím proč už se takovéhle kreslené pohádky nedělají a když ano tak stojí za starou bačkoru. V tom tom to seriálu je perfektní dabing, především Miroslav Vladyka se vyznamenal který nadaboval Stoupu. ()

LuccinyFilmy

Nevím, jak teď, ale moje sedmileté já je zbožňovalo. Teď jsou pro mě nostalgickým symbolem doby, kdy jsem se každou neděli na dvě hodiny přicucla k televizní obrazovce, která byla tehdy jediným zdrojem seriálů. ()

Hepy13

Kdyby jsem se musel oženit s každým kresleným seriálem od Disneyho který jsem v dětství miloval, tak už bych měl pořádný kreslený harém. Opět jasných pět hvězd pro Bíďu, Babču, Báru, Brumlu, Breptu, Brůču a jejich hopsinkovou šťávu. Disney nás tenkrát bombardoval jednou kreslenou bombou za druhou! ()