• juta
  ***

  Zpěváci ve filmu nejsou dobrá volba, ale na paní Bartošovou se tu koukalo docela dobře. Příběh o upírech byl vydařený i vtipný, ale žádné zázraky se od toho čekat nedají. Na české poměry dobrý horůrek.(27.12.2014)

 • Shit
  ****

  Svatba upírů je jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů. A to kvůli dvoum důvodům. Ten první je, že to je skvěle sladěnaá hororová komedie, u který se dá výborně pobavit a druhej důvod je, že film disponuje naprosto skvělým hereckým obsazením. Od naprsoto úchvatnýho Viktora Preisse až po posledníhou slouhu jsou všichni skvěle vybraný a skvěle to taky zahráli. Pro mě je to jeden z mála českých filmů na kterej se vždycky rád kouknu(5.3.2007)

 • Hunt
  ****

  90% Natočeno s nadhledem, přitom velice dobře a vtipně. Neprávem zatracovaný snímek, který by si zasloužil více pozornosti.(25.4.2007)

 • paascha
  odpad!

  Divák, který toto miluje, není divák, nýbrž pacient, který by měl sedět v koutě svého klecového lůžka a mazlit se s rukávem své svěrací kazajky, goryello(14.6.2010)

 • Crocuta
  ***

  Dobrá výprava, kostýmy a někteří herci též. Navíc opravdu působivá atmosféra - zrovna za tenhle film se Jaroslav Soukup stydět nemusí.(22.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace