60% - Jako malej jsem se fakt bál... :)(31.5.2007)

• Davies182

Pro rozšíření obzorů podivně zajímavé, jinak ale hodně šílené. Přirovnal bych tento film k jednomu velkému otazníku, jehož význam si každý vysvětlí po svém.(10.4.2009)

Docela koukatelné zvláště díky Preissovi a Nárožnému. O Bartošové si můžu myslet co chci, ale že jí to tu fakt slušelo se jí upřít nedá.(4.9.2006)

• woody

Tohle si moh Soukup odpustit!(8.2.2003)

• Indiana

Soukup by neměl civět na americký filmy. Tady je přesně vidět, že Soukup ujížděl na Coppolově Draculovy a tak se to rozhodl natočit po česku (a dost nízkorozpočtově). Herci stojí za sterou belou (s výjimkou Petra Nárožného), výprava nulová - no prostě je to blbost.(28.2.2007)

• - Pro obsazení hlavní ženské role se režisér Jaroslav Soukup rozhodoval mezi modelkou Martinou Šmukovou a zpěvačkou Ivetou Bartošovou. (Redyx1)

• - Natáčelo se na zámku ve Valticích nebo také na zámečku Bzí, nedaleko Týna nad Vltavou. Také se natáčelo na zámku Hořín a vjezd do dvoru hlavního sídla upírů je Clam-Gallasův palác na Praze 1 v Husově ulici. (M.B)

• - Filmovanie stálo 23 miliónov korún, čo v dobe natáčania nebolo málo. (Raccoon.city)