• nash.

Když hororová komedie není příliš zábavná ani děsivá, je to na pováženou. Když porušuje zažitá pravidla upírské tematiky a zjevně nejde o sofistikovanou hru či novátorský přístup nýbrž o neznalost nebo ještě hůře ignoraci, je to smutné. A když hlavní herecká dvojice připomíná ochotníky na školní besídce, je to skoro k pláči. Naštěstí je tu pár slušných hlášek, Luděk Kopřiva a zábavná banda rozjívených neposlušných českých upírů připomínajících prázdninový tábor, který pod vedením svého táborového vedoucího Viktora Preisse („za pět minut tady nechci slyšet ani slovo“) zachraňuje co se dá.(13.8.2011)

• Gilmour93

Van Helsing Kopřiva, chrápající Nárožný alias kaprál, mně pijící krev český patizón Rudánek a zšenštilá tlupa upírů z terapeutické skupiny doktora Cimického. Soukup překvapivě zvládá těch pár vážnějších scén (např. hřbitovní exhumace Oty Brouska jr. je jak ze 30 dní dlouhé noci), naopak v těch odlehčených partech trpí poruchou humortvorby, což v plné nahotě obnažily jeho budoucí maisnerovské majstrštyky. Nechápu, co máte proti upírce Ivetce, když se Jirka nedávno v bulváru nechal slyšet, že prý docela dobře saje..(16.11.2010)

Já nechápu co se na tom lidem nelíbí. Má to hudbu která mi nahání husinu. A skvělé herecké osazenstvo.(29.7.2008)

Je na pováženou jak vaše morálka upadá a to zažíváme zlatý věk. Nedávno mi psal hrabě Polanski, že za celou zimu vysáli jednoho vyschleho DŘEVORUBCE. Rozkošný a mnou milovaný film!!!(18.10.2007)

Náhodou to byla sranda. V rámci polistopadové tvorby režséra Soukupa je to výjimečný film.(16.3.2009)