• BoPo
  ***

  Musím priznať, že by som si ho ešte niekedy rád pozrel. Je to dávno čo ho videl. Ale nepamätám si, že by to bol až tak zlý film, aby mal tak málo %.(5.2.2010)

 • Djkoma
  **

  Češi neumí točit horrory ani pořádné psychothrillery, ale v točení komedií jsou nejlepší. Jen Češi dokážou udělat komedii snad úplně ze všeho a jestli se někdo někdy zblázní a přetočí Star trek jako českou sci-fi komedii asi se zblázním.(4.6.2006)

 • Skejpr
  **

  Strašná hovadina...(6.5.2009)

 • NinadeL
  *****

  Zdaleka nejlepší film tria Soukup - Hrušínský III. - Bartošová. Dodnes mi není příliš jasné, jak je možné, že tato parta dokázala natočit vkusnou ironickou variaci na klasické gothické upírské horory a přidat k nim ještě něco navíc. Praha v 18. století je vystižena skvěle, kostýmy a výprava jsou na úrovni, příběh má své kouzlo. Mládí doplňují výborní herci starší generace, sexy aristokrat Viktor Preiss, láskou mučený Oldřich Vízner nebo bonviván Petr Nárožný. A Vladimír Marek se stává těžkou konkurencí Šimonu Cabanovi. A nakonec vyšlo i to DVD.(29.5.2012)

 • HorrorVamp
  ****

  Já Svatbu upírů prostě můžu:) Možná je moje hodnocení poněkud přehnané, ale s přihlédnutím na současnou českou kinematografii si ode mě ty 4 hvězdy zaslouží, i když má film spoustu.. řekněme úsměvných dialogů, ale na druhou stranu i velmi vtipných hlášek (některé jsou vypsány přímo ve zdejších komentářích). Viktor Preiss je v roli hraběte Kronberga nezapomenutelný a jeho tatínkovské okřikování upírů "za pět minut tady nechci slyšet ani slovo!!" je naprosto bezkonkurenční, alespoň co se upírských komedií týče:) Pro příznivce kratší video sestříhaný právě z těch vtipnějších momentů http://www.youtube.com/watch?v=x9W-qkDU3D0(19.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace