"Už ses někdy líbal ??" - "Jasně !! Se líbám každou chvíli !!" - "A s kým ??" - "Co je ti do toho ?? A ty ??" - "Jednou !! S Ditou Procházkovou.. Ale ona říkala, že s klukem je to lepší !!" ;)(23.2.2014)

Klasika televizních obrazovek na víkendová odpoledne, která v mých očích dokonale zastává funkci vaty, tedy může to běžet, občas na to kouknu, sním o toho oběd, ale sledovat to nebudu ani omylem, na to je to totiž moc obyčejné a obehrané. Druhý díl to samé v bleděmodrém, jen minimálně dospělejší.(4.11.2008)

Jestli můj brácha má prima bráchu nedokážu soudit, ale jestli na tom bude něco pravdy, tak s klidem můžu říct, že tahle komedie za nic nestála, ale na svojí dobu byla dobrou sondou do života těch, které to, co se zde děje určitě potkalo. Za tehdejší doby a i dnes. Jenže dnes není povinná vojenská docházka. Ale zase jsou drzejší děti. Takže je to vlastně jedno. Každopádně průměrný film o průměrných věcech, které vlastně na poli filmu zas tak průměrné nejsou, ale v životě rozhodně ano.(18.5.2008)

Hvězdička navíc je za nádhernou Šafránkovou. (jinak na mě film působí jako lehce nadprůměrný - bohužel prosycen atmosférou tehdejší totalitní komunistické současnosti - a který zachraňují pouze výborní herci v čele s V. Menšíkem...) : )(3.9.2004)

Hezká komedie. Je v něm humor, výborné herecké obsazení (Bláha, Menšík, Budínová, Šafránková) a pěkný konec. Čada nebyl špatně vybraným "bráchou", ale ty 4* jsou opravdu velmi těsně, protože mi celkový dojem hodně kazil znovu jalový Jan Hrušínský.(3.4.2008)