Odpočinková komedie na víkendové odpoledne. :)(25.3.2014)

Skvěle se povedlo obsazení hlavních protagonistů J.Bláha - otec ,matka - S.Budínová jeiich děti starší J.Hrušínský a mladší R.Čada. Do toho rodina dívky v podání L.Šafránkové ,která chodí s Honzou (J.Hrušínský) Její rodiče V.Menšík a B.Holišová. To samozřejmě způsobuje spousta vtipných situací. ps:co tomu poslední dobou škodí jsou přiliš časté reprízy v tv.(30.12.2007)

Kdysi velmi populární komedie, na kterou se dá dívat i dnes. Příběh o tom, jak si mladí lidé a jejich rodiny žili a jaké měli starosti za tzv. totality.(11.2.2016)

Poněvadž se s komentářem k této výkopové pávce odhodlalo i mé horší dvojče, vrah, naslíník a všelijak zlotřilý paskvil, pak zvolám jen" Můj kulyk má bezva koule", plošina neplošina a snad jim odpustím veškeré době poplatné soudruhy a soudržky. Psáno při plném vědomí kulykovým eintopfem, tedy afrikánským nářečím.(7.4.2014)

Sice si říkám, že kdybych měl bráchu, jakým je zde hlavní hrdina, zbláznil bych se a sejmul ho, ale i přes to, že mě tedy hlavní postava leze na nervy, mě film celkově docela baví.(12.6.2005)