Ať jsou scénář či film jakýkoliv, já se na něj prostě rád podívám, už jen kvůli hercům či nostalgii(12.9.2010)

Tocilo se na Novodvorske!(6.2.2011)

Jedna z komedií, které byly ve své době zábavné, ale dnes už jsou jen nostalgicky milé, protože nedokázaly tak úplně odolat zubu času. A když se tak nad tím zamyslím, ani tenkrát mě, konterétně tahle, nijak zvlášť nebrala. Čada i Hrušínský mi připadali tak protivní, Šafránková tak nezajímavá a příběh tak tuctový, že to skvělá rodičovská čtverka Menšík-Holišová-Bláha-Budínová zkrátka zachránit nedokázala.(3.10.2011)

• Djkoma

Další rodinná komedie z totalitního období, které dnes již asi nikdo nebere příliš vážně a není zde mnoho usměvavých míst. Škoda.(11.8.2005)

"Už ses někdy líbal ??" - "Jasně !! Se líbám každou chvíli !!" - "A s kým ??" - "Co je ti do toho ?? A ty ??" - "Jednou !! S Ditou Procházkovou.. Ale ona říkala, že s klukem je to lepší !!" ;)(23.2.2014)

• - Natáčanie prebiehalo v Prahe. Závody plochodráždnikov sa natáčali na štadióne Markéta. (Raccoon.city)

• - Ve scéně, kdy se Martin (Roman Čada) a Pavlína (Ivana Maříková) pokoušejí dostat do sálu na taneční zábavu, pátrá Pavlína (Ivana Maříková) očima po Zuzaně (Libuše Šafránková). Když však záběr zamíří mezi tancující, objeví se v záběru právě Pavlína, která má mezitím stát u fikusu. (DivX)

• - Honzovi (Jan Hrušínský) má být ve filmu 19 a Zuzce (Libuše Šafránková) 17 let. Ve skutečnosti je Libuše Šafránková o dva roky starší než Jan Hrušínský. (rakovnik)