Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Poslouchat v tomto filmu Tomáše Hanáka s hláškami jako "Jsem busy", "mam problem, family problem, big problem" a stejně tak jeho syna hláškujícího a urážejícího mladou skoro přítelkyni svého otce. Dětinské, sexistické a nudné vtípky spojené s dějem o ničem... To mi na 2* stačí.(11.5.2005)

 • D.Moore
  ***

  Nejsnesitelnější snímek Tomáše Vorla. Po letech jsem si ho připomněl a stále mi vadí hlavně ten neotesaný způsob, jakým se vtipné momenty tlučou s těmi naprosto trapnými. Tomáš Hanák hraje sice dobře, ale občas i nedobře přehrává, většina sklepáckých herců i "herců" se v Cestě z města zřejmě objevila hlavně proto, aby Vorel nemusel shánět a sáhodlouze (penězi) přemlouvat jiné... A ty halucinogenní zdrogované chvilky jsou taky úplně špatné. Přesto všechno ale miluji (nejen západočeskou) přírodu, a té Cesta z města skládá velký hold. Takže za to "eko" nakonec díky.(6.10.2012)

 • sepp
  ***

  Nemastny a neslany snimek bez jakehokoliv deje a napadu. Cista nuda, opravdu v tom zadnou hloubku nehledejte.(7.9.2003)

 • gouryella
  ****

  Konecne se Tomas Vorek zbavil sve depky, ktera tolik poznamenala Kamenny most a natocil pohodovou komedii, ktera mistami mozna zbytecne moralizuje, ale hlavne nadprumerne bavi.(3.8.2002)

 • LiVentura
  ****

  Poměrně vydařená komedie o lidech z města, kteří si přece jenom nacházejí tu cestu na venkov do malé usedlosti v chudém kraji, nacházejí nová dobrodružství, nové krásy a především lásky.. Poloamatérská písnička v pozadí filmu je milá a nostalgická ve vztahu ke všem, co něco podobného poznali.(29.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace