• Faidra

Divné, nesourodé, valný smysl nedávající, překořeněné, přecpané, neukočírované, podivné...a dosti přívlastků. Ale herce vybrali docela dobře.(30.7.2007)

aneb jak si koupit lístek z šílenství civilizace do poklidného lůna přírody a zpět. Programátor Honza poznává, jak je příjemné dráždit prstíky klávesnici notebooku mezi rozkvetlou flórou, vypouštět z úst přehnané anglikanismy, zamilovat se i s nadhledem poslouchat moudrosti místních buranů. Štěstí však v Česku nikdy netrvá příliš dlouho.(18.12.2008)

Pravděpodobně životní výkon Tomáše Hanáka v neopakovatelném filmu s parádním soundtrackem a atmosférou, která nevyprchá ani po několikerém zhlédnutí. Jsem sice měšťák a nestydím se za to, ale překvapeně chválím Vorla za to, že tu touhu po vesnici ze mě na pár desítek minut opravdu vytáhnul.(17.7.2005)

Jedna dobrá hláška, jinak nic moc.(28.4.2009)

Jasně, je to přehnaný a je potřeba se "naladit", ale stejně je to prostě tak nějak... milý. (3,5*)(25.10.2006)