Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  *

  Hrozná cesta... Hýkající Hanák snad už z opic vyvedený a ostatní zoufale přehrávající >hvězdy< z města... I ta bába Skořepářka, co za roli tu asi má? Vorel přistál a koule si pařáty přisedl. Jedna hvězdička tak tak maličká... :-((23.2.2006)

 • D.Moore
  ***

  Nejsnesitelnější snímek Tomáše Vorla. Po letech jsem si ho připomněl a stále mi vadí hlavně ten neotesaný způsob, jakým se vtipné momenty tlučou s těmi naprosto trapnými. Tomáš Hanák hraje sice dobře, ale občas i nedobře přehrává, většina sklepáckých herců i "herců" se v Cestě z města zřejmě objevila hlavně proto, aby Vorel nemusel shánět a sáhodlouze (penězi) přemlouvat jiné... A ty halucinogenní zdrogované chvilky jsou taky úplně špatné. Přesto všechno ale miluji (nejen západočeskou) přírodu, a té Cesta z města skládá velký hold. Takže za to "eko" nakonec díky.(6.10.2012)

 • Jansen
  **

  Odér Kouře, ač venkovskou krajinnou značně zvětralý, je stále přítomný, ale jinak se mi Vorlovy filmy za posledních 20 let nelíbí. Revoluční exaltovaná estetika Kouře je zřejmě do nového tisíciletí nepřenositelná.(26.5.2016)

 • petaspur
  ***

  aneb jak si koupit lístek z šílenství civilizace do poklidného lůna přírody a zpět. Programátor Honza poznává, jak je příjemné dráždit prstíky klávesnici notebooku mezi rozkvetlou flórou, vypouštět z úst přehnané anglikanismy, zamilovat se i s nadhledem poslouchat moudrosti místních buranů. Štěstí však v Česku nikdy netrvá příliš dlouho.(18.12.2008)

 • stilgar1
  *

  Tomáš Hanák ve filmu, který bych označil jako FILM O NIČEM. Klasický český pokus o komedii, který (tradičně) nevyšel, a který byl k ztroskotání odsouzen absolutně pitomým scénářem a tendencemi většiny lidí, kteří takovéto filmy přímo vyžaduje a chválí...(14.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace