Nastala chyba při přehrávání videa.
 • akisha
  ***

  Slovy božského Marlona: "Hrůza, hrůza." Neskutečně divnej výkon Barbory Nimcové, klasicky (rozumněj nudně a trapně) ujetá postava Skořepky, Hanákův výraz vykulvoč, představa ideálního života na halucinogenním venkově a naivní story navrch. Je tam ovšem jedno místo, kdesi za polovinou, jedno jedinný vtipný místo, kde Hanák trefí Vorla jabkem. Do čela. To jsem se zasmála.(28.8.2011)

 • Dudek
  ****

  Zase jeden vzdušný, příjemný a pohodový film, který ničím neurazí a netrousí velká moudra. Nejvíce si vážím jednoduchého příběhu, který si na nic nehraje a prostě jen proběhne.(7.6.2005)

 • novoten
  ****

  Pravděpodobně životní výkon Tomáše Hanáka v neopakovatelném filmu s parádním soundtrackem a atmosférou, která nevyprchá ani po několikerém zhlédnutí. Jsem sice měšťák a nestydím se za to, ale překvapeně chválím Vorla za to, že tu touhu po vesnici ze mě na pár desítek minut opravdu vytáhnul.(17.7.2005)

 • lesumir
  ***

  Satirický film plný nadhledu a perfektních hlášek.(5.3.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Jednoduchý a zvláštně natočený snímek, ale skrývá se v něm nějaké kouzlo.(27.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace