Sousedy z Upper West Side Charlese, Olivera a Mabel spojuje společná láska ke skutečným zločinům. (Disney+)

MoiJe

Mám pocit, že ani jeden z nich už nevie pohnúť mimickými svalmi, ale vzhladom na to, že hrajú post-relevantných umelcov, to asi nevadí. :) Príbeh nenadchol, neublížil. ()

Sany33

Príbeh: v pilote sa stretávame a spoznávame s tromi diametrálne odlišnými hlavnými charaktermi. Charlesom, Oliverom a Mabel. V dome kde bývajú sa stala vražda a práve táto ústredná trojica sa jej bude snažiť prísť na koreň. Prevedenie: Ak odhliadneme od nesympatického hlavného tria je to celkom dobre natočené a má to pútavý moderný dej. Bojím sa že tomu príde šťava skôr ako sa to rozbehne. 55% ()

jefff

Zatím mě to hrozně baví. Super hudba, exteriéry a interiéry New Yorku, skvělé herecké obsazení (na Martina jsem už úplně zapomněl) a fajn zápletka, která doufám, ještě nabere na obrátkách... ()

MirkaP

Nijak mimořádně to nenadchlo, ale ani neurazilo. To, jak se sešli přes podcastový seriál, se mi líbilo. Dáme tomu šanci dál. ()

RichB972

Slabý úvod. Staromódně pojaté a usazené do dnešní doby. Užvatlané a rádoby vtípky jsou vesměs tristní. Tomu odpovídá i obsazení. Má to pouze potenciál, ale takhle špatný začátek bych opravdu nečekal. 40%   Disney+, HD, původní znění s titulky ()

JanPrazak

Naprosto skvělý začátek do seriálu a musím říct, že jeden z nejlepších, co jsem za poslední dobu viděl. Trojice Steva, Seleny a Martina je parádně představena společně s tajuplným příběhem! ()