Jistě existují situace, které se téměř nezměněny mohou přihodit v jakémkoli věku - ve dvaceti, čtyřiceti i šedesáti. Když ve svém bytě naleznete cizího muže, můžete si právem pomyslet, že jste dopadl svou ženu (partnerku, milenku atd.) při nevěře, ačkoli vše může být jinak. Jednotlivé příběhy se navíc vyznačují tím, že v nich znějí pokaždé totožné dialogy. (oficiální text distributora)

javlapippi

Dobrý nápad, ale trochu pre-experimentované. A znovu som si potvrdil názor na novovlnné československé filmy s francúzskou spoluúčasťou. ()

ELDoctorow

Nehorázna, neuveriteľná, bezbrehá nuda. Jediná pozerateľná časť je 40 (aj to len za ***), pri ostatných dvoch som sa pri všetkej snahe nedokázal sústrediť a každú chvíľu som sa pristihol, že dianie na obrazovke vôbec nevnímam (čo sa mi pri filmoch nestáva). Pozerať to v noci a nie niekedy poobede zaspím lepšie ako po predávkovaní váliom. Každá časť má síce len niečo do pol hodiny ale najmä pri 20 som mal pocit, že pozerám Extended Special Edition Warholovho Sleepu. Takže ak máte problém zaspať – give it a try, inak s tým nezabíjajte čas. ()