Talk show, která ironizuje vše, včetně sebe sama. Moderátorem pořadu je plyšový maňásek Adolfeen, nová hvězda české internetové scény, který si zve známé osobnosti českého showbyznysu a na nikom z nich nenechá nit suchou. (TV Prima Cool)

sadoman odpad!

Tohle je něco nepředstavitelně příšernýho, co nejde sledovat ani ironicky. Jeden z mála pořadů, který způsobuje opravdové fyzické utrpení a první pořad, který mě donutil napsat slovní hodnocení. Tady už hvězdičková škála prostě nestačí. ()

Gardis

Adolfeen nemá chybu. Valí a jeho první hosté také úžasní. Druhý host Horváth byl dokonalý, prostě trefa na hlavičku, a ty komentáře k dokonalosti nemají daleko. 🙂 ()

OJan

Tento pořad sází hlavně na zesměšňování pozvaných hostů, sice je to většinou trapné, ale pár vtipných hlášek se tam najde. Myslím, že Adolfeen měl zůstat na Youtubu, v TV to asi moc fungovat nebude. |10%| ()

Plastík odpad!

Možná potlesk nesklidím, za to co napíšu. Takže s Marešem Leošem na TV Prima vyběhnou a dají sem tohle? Dost špatný. ()

curil

Je absolutně nesouměřitelné, když se v rolích hostů sejde Iva Pazderková a fotbalista Horvát a v dalším pokračování Moravcová a bijec Vémola. Pak se už trapnosti nelze vyhnout, i kdyby se pudl přetrhl. ()

Standaa

Smutný je, že ten maňásek často pokládal zajímavější otázky, než moderátoři mnoha "seriózních" talk show. ()

DonBraso

Vlastně slušná petalice do těch korektních sraček.Mrknul na pár dílů na streamu a Roxtar to tam prostě háže jak s lidma na pivě. Sice je to kratší ,ale líbí se ,že v tom je jistá míra dané situace, kdy se i improvizuje ve slovech. Tohle je fakt nečekaný, vlastně až dobrý. Jednoznačně lepší brát hosty jak Horviho, kterýho nic nerozseká a srandu si dokáže udělat i v soukromém životě.Vlastně na tomhle je to celý postavený .Všichni to vědí, jen se bojí zeptat, že má Krejčíková pořádný kozy a jde se dál. Pak zavoláš Štrúdla a je to. Ten je tam sice už zbytečně navíc, ale chápu, že to někoho uměle vyvolat musíš, což bohužel kazí dojem moderátora, že Adolfík už trochu tápe. Sekvenčně oživení, až bohužel nezjistíš nic nového a jen to má za cíl strefovat se do hostů. Možná trapný,ubohý,ale neotřele hospodsky nalajnovaný .Na Youtube určitě bys to čekal, ale na TV to asi dost lidí nepobere.65% ()

cunicekb

Není to druh inteligentního humoru, ale v ČR je naprosto ojedinělý a naprosto nekorektní... Videa s delfínem jsem sledovala, když mi koronáč vysával zbytek pracovních sil a i tu agresi z bezmoci dovedl dostat na povrch. Je mi jedno, jak moc je to "yntelygentny", ale je to skvělý! Otázka, jak dlouho se to udrží... Mám ráda Dominika, je naprosto otevřený a skvělý. ()

PECHY15

A že mě to na youtube vůbec nebavilo... Kraus bez rukaviček? Vždyť to funguje! a že je to cílovka? To je Family Guy, Brickleberry a Rick & Morty taky... Tak ať přežije nějakou tu chvilku, ať je trochu srandy. Ale klidně to hejtěte - "Je mi to jednooo" PS: Furt lepší než úplně debilní zprávy, tam je hodnocení jen za kozy... a velký H. ()

Diego75

Asi nikdy nepochopím, co na tomhle "fenoménu" lidi vidí. Už když byl Adolfeen na Youtube, tak jsem se tomu nesmál, ale očividně nevím co je IN, když má tahle postavička svojí talk-show. Televize Prima samozřejmě udělá pořad ze všeho a může na ní účinkovat i člověk, který si vezme dětskou loutku a mluví německým přízvukem. Nevěřil bych, že někdo humor pro předškolní děti využije pro dospělé. Na druhou stranu, je to podle mě ve srovnání s ostatními českými "zábavnými pořady" ještě pouze špatná show a ne vyloženě odpad. ()