Zamilovaný pár, bankovní úředník Sam a výtvarnice Molly, se přestěhuje do nového bytu. Jsou spolu opravdu šťastní, po cestě z divadla Mollly poví Samovi, že si ho chce vzít za manžela. Náhle je přepadne muž s pistolí, chce peníze a uhodí Molly. Sam se rozzuří a při rvačce ho muž zastřelí. Sam zemře, ale jeho duch zůstává na zemi, aby mohl být nablízku Molly. Ta je ze Samovy smrti na dně. Jednoho dne se do bytu dostane muž, který Sama zabil, a něco zde hledá. Sam ho chce zastavit, ale jako duch není schopen se ničeho dotknout. Muže sleduje, aby zjistil jeho jméno a bydliště. Při zpáteční cestě Sam naváže kontakt s černoškou Ody a neustálým otravným zpíváním ji donutí, aby šla k Molly domů a pověděla jí, co on řekne. Sam jí sdělí jméno a adresu muže, který ho zabil, a také, že to byla plánovaná vražda. Molly nejprve ničemu nevěří, ale pak je přesvědčena, že žena opravdu se Samem mluví. Když Molly poví vše Carlovi, Samovu nejlepšímu příteli a kolegovi, tak ten jede informaci do vrahova bytu ověřit. Sam jede s ním a zjistí, že Carl a vrah jménem Willie Lopez se znají, Carl objednal Samovu vraždu, protože potřebuje kódy do počítače, díky kterým může převést velké množství peněz. Molly jde na policii, ale nikdo jí neuvěří. Ukážou jí spis Ody, která byla několikrát zadržena za podvody. Večer k Molly do bytu přijde Carl, aby ji dokázal, že je přítel a ona se na něj může spolehnout... (TV Prima)

Trailer

B!shop

Fakt nadhernej romantickej film. Hlavni plus je, ze romanticky sceny jsou fakt paradni, ale kdyz prijde na ducharsky sceny, tak ty jsou zvladnuty jak trikove, tak to, co ma bejt napinavy skutecne je a zaroven i fungujou vtipy, ktery sem vnasi hlavne Whoopi, ale oskara bych ji za to nedal. Jinak Moore i Swayze se prekonavaj a podavaj na svy pomery fantasticky vykony a jeste musim zminit ducharskyho vaguse Schiavelliho. Celkove fakt nadherne natocenej film, jen skoda tech par hluchejch mist. Slabsich 5*. ()

Malarkey

Někdo sledoval v televizi Hříšný tanec, já jsem si na památku Patricka Swayzeho pustil tento film. A ačkoliv jsem ho neviděl, rozhodně se mi zalíbil. I když ne natolik jako většině zdejším uživatelům. Nic to ale neznamená. Důležité je totiž to, že Patrick Swayze byl a vždycky bude správňákem, na kterého se bude vzpomínat. Už jenom to, že svojí smrt přežil o dva roky je úctyhodný výkon, kdy během toho ještě zvládnul natáčet. To se prostě jen tak nevidí a rozhodně věřím, že právě na něj já nikdy nezapomenu. Mnohými jako tanečníka z Hříšného tance, pro mě je hlavně duchem, který pomáhá světu, až se dostane do nebe, kam Patrick patří a věřím, že přesně tam právě teď je a učí boha tančit ten jeho skutečný a jedinečný..hříšný tanec. ()

Fr

RETRO Tenkrát v tom roce 1990 to byl neskutečnej trhák…. Na začátku je romantika. Pak tragédie. Zase romantika, špetka humoru, napětí, opět romantika, napětí, akce. A zase romantika. Co by se tomu dalo vytknout? DVD má otřesnej!! zvuk a dabing (jsou filmy, který si z nostalgie pustím česky  ). Humor je tehdy, když je na scéně W.Goldberg, jenž hraje ,,tu svoji cáklou ženskou“. To ji jde nejlíp. Takže s odstupem času dávám z nostalgie ****. Dnes bych dal tak 3. A vo tom to je. Všichni zlý patří do pekla! ()

tron

„Vyzerám, že sa bavím s vami?“ Patrick Swayze nie je práve môj najobľúbenejší herec na svete. A obecne ho pokladám za herca, ktorý mal oveľa viac fanúšičiek, než fanúšikov. Preto je dosť zaujímavé, že občas hral aj v niečom drsnejšom a typicky chlapskom (Bod zlomu, ale ten ma nebavil). Musím mu každopádne uznať, že rozhodne MAL charizmu. Naopak, o Demi Moore si nič dobré nemyslím, ako herečka bola priemerná (v lepšom prípade) a ako žena sa mi až na pár výnimiek nikdy nepáčila. Každopádne, Duch ich oboch zastihol na vrchole síl. Swayzea neoslabeného rakovinou a schopného urobiť si zo seba srandu a Demi Moore ako peknú mladú babu, od ktorej sa nechce nič viac, než si občas poplakať a väčšinu času ukazovať pôvaby svojho tela. Megahit Duch okrem ich chémie, ponúka tiež originálny scenár, Jarreho hypnotickú hudbu, poetickú kameru, takmer hororový (!) nápad s „tieňmi z pekla", oscarovú veselú Whoopi Goldberg a prízrak z metra (ktorý dokáže rozdávať fyzické rany). ()

Matty

Efekty již vypadají trochu ošuntěle, ale emotivní náboj přetrvává. Z ústřední herecké trojce mi není sympatický nikdo, leč díky prvním dvěma má film nádhernou (ano, ve správném duševním rozpoložení nádhernou) a sexy scénu s hlínou a díky třetí je to občas fajn hlína. 80% Zajímavé komentáře: sud, oLí, J.o.h.n.ny ()

• Když Willie (Rick Aviles) opustí svoje tělo jako duch, má vypadat zcela identicky. Duch má však jiné boty než mrtvé tělo. (baroko16857)
  • V jednej scéne Oda Mae predstiera kontakt s mŕtvym manželom pani Santiagovej. Peniaze, o ktoré sa naťahujú, menia rub a líc. Mení sa taktiež miesto, kde ich asistentka drží (raz na kraji, potom v strede a zas na kraji). (martin1m2)
  • Když jde Sam (Patrick Swayze) jako duch po ulici k věštkyni, na zemi je jeho stín, který jako duch mít nemůže. (Mr.Hudson)