Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zamilovaný pár, bankovní úředník Sam a výtvarnice Molly, se přestěhuje do nového bytu. Jsou spolu opravdu šťastní, po cestě z divadla Mollly poví Samovi, že si ho chce vzít za manžela. Náhle je přepadne muž s pistolí, chce peníze a uhodí Molly. Sam se rozzuří a při rvačce ho muž zastřelí. Sam zemře, ale jeho duch zůstává na zemi, aby mohl být nablízku Molly. Ta je ze Samovy smrti na dně. Jednoho dne se do bytu dostane muž, který Sama zabil, a něco zde hledá. Sam ho chce zastavit, ale jako duch není schopen se ničeho dotknout. Muže sleduje, aby zjistil jeho jméno a bydliště. Při zpáteční cestě Sam naváže kontakt s černoškou Ody a neustálým otravným zpíváním ji donutí, aby šla k Molly domů a pověděla jí, co on řekne. Sam jí sdělí jméno a adresu muže, který ho zabil, a také, že to byla plánovaná vražda. Molly nejprve ničemu nevěří, ale pak je přesvědčena, že žena opravdu se Samem mluví. Když Molly poví vše Carlovi, Samovu nejlepšímu příteli a kolegovi, tak ten jede informaci do vrahova bytu ověřit. Sam jede s ním a zjistí, že Carl a vrah jménem Willie Lopez se znají, Carl objednal Samovu vraždu, protože potřebuje kódy do počítače, díky kterým může převést velké množství peněz. Molly jde na policii, ale nikdo jí neuvěří. Ukážou jí spis Ody, která byla několikrát zadržena za podvody. Večer k Molly do bytu přijde Carl, aby ji dokázal, že je přítel a ona se na něj může spolehnout... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (605)

pepo 

všechny recenze uživatele

jeden z najkrajších romantických filmov čo som videl.vynikajúci herci a krásna atmosféra. Divácka prevarenosť spôsobená množstvom televíznych repríz väčšine filmových fanúšikov zahmlila oči. Zabúdajú totiž, akou veľkou peckou táto snímka je. Výborne namiešaný mix romantiky, kriminálky, drámy a humoru je krásnou ukážkou, ako sa pracuje s diváckymi emóciami. Možno je to gýč, ale parádny gýč, obsahujúci jednu z naikonickejších romantických scén kinematografie. Držiteľ Oscarov za najlepší pôvodný scenár a herečku vo vedľajšej úlohe (Whoopi Goldberg) a troch ďalších nominácií vrátane najlepšieho filmu. ()

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

Ano, tenhle film hraje na emoce diváka, ale u mě to zapůsobilo. On the other hand, mě nějak extra Goldbergová nezaujala, beru její roli opravdu jen jako určité odlehčení. Ano, milostná scéna u tvoření keramického čehosi byla opravdu jedna z těch lepších ve filmografii. No a 1 z hlavních důvodů, proč jsem ohodnotil film 4* a ne průměrem, je samozřejmě hudba-The Righteous Brothers-Unchained Melody. ()

Reklama

Othello 

všechny recenze uživatele

Nesnesitelný newyorský WASPáci hraný nejhoršími tehdejšími herci mají mezidimenzionální romanci. Já chápu, že TV nostalgie je svině a kurzy keramiky u nás mají tradici od základky, ale řekněte mi, jak jste se dokázali na tuhle dvojici napojit? Vždyť ona přísahám za celou dobu nehne mimickým svalem a on je namachrované přiblblo bez špetky charakteru. Nemluvě o tom, že fikční pravidla posmrtné hry tady fungují jenom pro aktuální potřeby vývoje scénáře a když měli tvůrci šanci udělat milostnou scénu mezi Demi Moore a Whoopi Goldberg, tak z ní zbaběle vycouvali. Já doufám, že Zucker tenhle film natočil jen proto, že potřeboval mít materiál ke zparodování do pokračování The Naked Gun. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Někdo sledoval v televizi Hříšný tanec, já jsem si na památku Patricka Swayzeho pustil tento film. A ačkoliv jsem ho neviděl, rozhodně se mi zalíbil. I když ne natolik jako většině zdejším uživatelům. Nic to ale neznamená. Důležité je totiž to, že Patrick Swayze byl a vždycky bude správňákem, na kterého se bude vzpomínat. Už jenom to, že svojí smrt přežil o dva roky je úctyhodný výkon, kdy během toho ještě zvládnul natáčet. To se prostě jen tak nevidí a rozhodně věřím, že právě na něj já nikdy nezapomenu. Mnohými jako tanečníka z Hříšného tance, pro mě je hlavně duchem, který pomáhá světu, až se dostane do nebe, kam Patrick patří a věřím, že přesně tam právě teď je a učí boha tančit ten jeho skutečný a jedinečný..hříšný tanec. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Některé filmy stárnou bohužel trošku rychleji. Patrick Swayze miluje krátkovlasou Demi Moore, ve filmu scénaristy Bláznivých střel Jerry Zuckera. Po tom co si s ním osud divně zalaškuje vyhledá pomoc Whoopi Goldberg a dokáže, že i po smrti se dá žít téměř plnohodnotný život. Městská doprava zdarma, může okukovat všechny největší kočky New Yorku zadarmo při jakékoliv situaci, jenže on si umane, že vypátrá svého vraha... Mrzí mě že komediální rovina po letech už nefunguje tak jak by měla a hlavně Whoopi toho nemá zkrátka moc co nabídnout. Patrick předvedl lepší roli v Bodu zlomu a na Hříšný tanec se také těším čím dál víc. Demi hrát nikdy moc neuměla. 70% ()

Galerie (82)

Zajímavosti (59)

  • Do úlohy Sama Wheata chcel scenárista Bruce Joel Rubin obsadiť Patricka Swayzeho, lebo ho videl rozplakať sa v televíznom interview pri zmienke o svojom otcovi a usúdil, že on je ten pravý muž, ktorého dokáže rozplakať láska. (Zdroj: sme.sk)
  • V jednej scéne Oda Mae (Whoopi Goldberg) predstiera kontakt s mŕtvym manželom pani Santiagovej (Angelina Estrada). Peniaze, o ktoré sa naťahujú, menia rub a líc. Mení sa taktiež miesto, kde ich asistentka drží (raz na kraji, potom v strede a zas na kraji). (martin1m2)

Související novinky

Channing Tatum chystá remake Ducha

Channing Tatum chystá remake Ducha

18.01.2023

Channing Tatum (Loganovi parťáci, Pes) se za pár týdnů objeví ve třetím díle série Bez kalhot, jinak toho ale herec v plánu moc nemá. Snu na jeho srdcový projekt Gambit se už vzdal, jak ale nyní… (více)

Seriálový Duch, Beowulf, Hell on Wheels 4...

Seriálový Duch, Beowulf, Hell on Wheels 4...

22.11.2013

Zkrátka za hrstí televizních novinek. Studio Paramount chystá masivnější útok na malé obrazovky. Především by chtělo proměnit několik svých klasik v seriály. Třeba Duch, oscarový trhák s Patrickem… (více)

Spielberg chce Jacksonovy kosti

Spielberg chce Jacksonovy kosti

12.05.2007

Určitě si vzpomenete, jak Peter Jackson zářil, když z rukou Stevena Spielberga přebíral Oscara za nejlepší film (jen pro jistotu: za Pána prstenů: Návrat krále). Nedávno si potřásli pravicemi opět.… (více)

Reklama

Reklama