Bláznivé manévry

Bláznivé manévre

Komedie / Válečný

USA, 1997, 108 min

• Pohrobek

V roce 1962 začal vznikat slavný seriál "McHale's Navy" s Ernestem Borgninem v hlavní roli. O dva roky později se tahle vojenská selanka dočkala plnohodnotného celovečerního snímku opět s Borgninem. Avšak dost slabý remake z roku 1997 už nemá sebemenší šanci na to, aby trochu upřel naši pozornost na své předchůdce. Škoda. Ještě že nebyl opominut, alespoň pro vedlejší roli, i poněkud zestárnuvší Ernest Borgnine.(19.6.2005)

Predražená komédia, ktorá síce vsádza rovnako na akciu a aj komiku, celé je to akosi dosť nevyvážené a strnulé.(7.1.2011)

• mis-ko

Prečo dostáva Bruce Campbell role len v takýchto slabých filmoch? Aj keď tento dokáže pobaviť, nie je to žiadna výhra.(6.6.2004)

• Martin741

Komplet prepadlo ... kvoli takymto filmom je dnes Bruce campbell tam kde je ..... skoda, no : 20 %(17.2.2019)

Rozpočet $31,190,000Tržby USA $4,529,843Tržby Celosvetovo $4,543,000(24.11.2009)