Nikdo nemůže zapomenout na invazi rajčat z nedávné minulosti, která si vyžádala spoustu obětí. Na celém světě platí přísný zákaz pěstování i export rajčat. Stačí jenom vyslovit slovo ´rajčata´ a již se většina lidí zhrozí. Jednoho dne se však profesor Gangreen (John Astin) pustí do zcela nového pokusu. Speciálním chemickým procesem za pomoci hudby mění lidi v rajčata a rajčata v lidi. Jediným potenciálním zachráncem světa před katastrofou se stává jeden roznášeč pizzy. (oficiální text distributora)

K.I.N.G.

Vražedná rajčata se nevrací, v tomto filmu už totiž není ani stopy po nějakých hororových prvcích, které byly v prvním díle alespoň v náznacích. Zato se k nám vrátila divoká komedie, přetékající vtipnou rajčatovou kaší, opravdu solidní dávka humoru. Tvůrci neměli zábrany, George Clooney byl úžasný a chlupáč FT naprosto k sežrání. 70% ()

cariada

Nechápu co nám tím tvůrci chtěli říct? Ale vraždící rajčata? To jim už docházejí nápady či co! Todle je spletenec nesmyslů postavené v jeden film, nemá to velký smysl, ano když je nálada smějete se, ale jinak to musíte spíš zatratit. U mě je to spíš slabý průměr, nebýt rychlosledování, asi bych šůl i níž nák jsem na to neměl náladu. ()

Master19

Výborná komedie se skvěle dělanou "paralelní" sebeparodií. Za jednu z nejlepších věcí považuji "tlačítko, které když zmáčknete, všechen plyn se neutralizuje a vy můžete bez obav otevřít dveře." :-) Jinak jde o velice silný extrakt osmdesátých let: účesy ala Madonna, jeany do půl břicha... A ten závěr... Musel jsem potom utřít televizi, jak byla z toho přesladka ulepená. :-) ()

Rebbit

Takhle statečnou zeleninu jsem ještě neviděl a rajčata, která se mění na Ramba také ne. Je to velice béčkový film, neviděl jsem první díl, ale když ukazují v tomto filmu záběry z prvního dílu (aby snížili rozpočet) tak mi toto asi vážně stačilo. Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, některé scény se mi překvapivě i líbili. Od teď když rozkrojím jedno rajče, se budu bát aby se mi jeho bratříček nechtěl pomstít... ()

Han22 odpad!

Ed Wood vrací úder a s ním rajčatoví lidé, šílený profesor, vyznání lásky rajčeti, přerušování filmu štábem kterému došly prachy, product placement a pocit, že se Vám z té pičoviny taví mozkové buňky. A žádné útoky rajčat! Mladý George Clooney hrál v 80. letech v pořádný sračkách. ()

Hopper

"Červená hrozba se vrátila !!" - "Komunisti ?" "Horšie. Rajčiny." Tak asi takto vyzerajú dialógy v tomto béčku, ktorého hodnotenie môže pokojne oscilovať od 0 do 5. Typické 80. roky, mladý Clooney, všetci háro, popová hudba a farby, papundeklové kulisy, jeansy, skrátka, mládí sa vrátilo. Pár gagov je zapamätaniahodných, väčšinou trapošina, sebaparódia asi jedna z najlepších akú som kedy videl, vložky s product placementom a nakrúcaním nemajú chybu. V podstate však 4* za uletenosť, inak by asi 3* boli adekvátnejšie. ()

colapso

Název dost klame,jediné rajče v tomto filmu je roztomilý chlupáč F.T. navíc na straně hrdinů.Takže pokud jako já čekáte brutální útok zeleniny budete zklamáni.Tohle je strašně šílená komedie. ()

aLPaC

S hodnocením vysoce nesouhlasím. Ano je to píčovina, ale výborná píčovina. Jedno z nejlepších béček, co jsem za poslední dobu viděl. Film se vůbec nebere vážně, dělá si prdel ze všeho a ze všech včetně sebe samého (nejvíc jsem se asi nasmál, když štábu dojdou peníze na natáčení, a tak během dalších minut herci neustále proklamují značky a výrobky - viz vědec s nápisem Pepsi na zádech pláště :D). Rajčat zde moc není a první díl jsem neviděl, ale myslím si, že tak vtipný nebude. Navíc jako bonus super kunda a mlaďas George Clooney s dlouhým černým hárem. ()

lardko

Špatné to úplně nebylo ale že by bych se na to chtěl dívat po druhé tak to taky ne. Místy příjemná komedie ale z většiny to přelívá nudou a trapností. ()

ASSBURGER

Nečakal som že George Clooney hral v takej somarine. Proste dej o ničom horor ani by som nepovedal skôr nejaká sračka ktorá je medzi horori zaradená ale nevie ani sama ako sa tam dostala,proste strašné asi najhorší horor všetkých čias ked sa to vôbec dá nazvať hororom skôr komédiou. 1/5 a to som k tomu bol milí až veľmi. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Lepší než 1.díl, založený spíš na "romantice" a opět bez rajčat. Dokonce i vtipné scénky přibyly a jako bonus George Clooney a kozaté štabajzny. ()

Knor odpad!

Jednička byla aspoň vtipná, tohle bylo už jen trapný. Jediný co stálo za pozonost byla ta kozatá holčina, která se chtěla jen milovat a vařit. ()

Daryl.Dixon

Vražedná rajčata, až na jedno s růžovým drnem, se ve filmu objevovala asi tak často jako manželka inspektora Columba ve stejnojmenném seriálu. Sice tu bylo pár dobrých vtípků, jako když si padouch poslal pikolíka pro své popelářské vozidla a následná honička, ale jinak to byla jednou zhlédnutelná blbina. Rajčata jsou lepší v kečupu než ve filmu, ale s karotkou by to byl trhák. ()

White-Man

Rádoby horory z osmdesátých let miluji :-) Spousta vtipných hlášek a nápadů. Tento snímek by si neměl nechat ujít žádný milovník zombie hororů. ()

Feacher

Ségře přišla dvojka lepší než jednička, já si myslím, že každý díl má svoje. Jednička je pro mě čistá satira smíšená s komedii absolutně nepochopena místní komunitou. Dvojka v tom má navázat, ale je to celé slabší avšak hlavní plus má v tom "vyskakování" z děje. Váhám tedy mezi 3* a 4*, ale přecejen asi nakonec skočím níž na 3*. Jako kravinka na večer s kamarády super! ()

omega_SK odpad!

Stupidita totálna ... nehodná anilen jednoho centíka, nieto ešte času, potrebného k zhliadnutiu tejto gebuziny ... TFUJ !!! ()