poster

Blázniví fandové

 • USA

  Celtic Pride

Komedie / Sportovní

USA, 1996, 91 min

 • Yardie
  **

  Pro mě velké zklamání!!! Celkem jsem se těšil, basketbal mám rád a dlouho ho hraju. A taky se rád zasměju. Bohužel, zde toho nebylo k zasmání příliš a celkem jsem se i chvílemi dost nudil. Vtipných scén moc nebylo, spíš se to snažilo tvářit tak nějak bláznivě, ale ani to se nevedlo. Prostě zklamání a protrpěl jsem to do konce jen proto, že se mi nechtělo dělat nic jiného. 2* je max a to proto, že existují i mnohem horší počiny. Bohužel! Howgh!(29.3.2009)

 • Malarkey
  **

  Američan nikdy nemůže pochopit, co cítí fanoušek, protože to co tady tvůrci ukazujou pod faktem, že je tohle ztřeštěný se totiž na vesnickém fotbale děje naprosto běžně. Pamatuju si třeba jak hráč kopnul divákovi do píva míč a celej ho polil, což je klasika, ale také si pamatuju příběhy, na které se prostě nezapomíná při větě "Franto máš?" na brankáře, brankář Franta pohotově odpovídá: "Mám" (nutno dodat, že Franta je tlustej, že by zaplnil bránu jenom rukou), mu noha na mokrym trávníku uklouzna a z malé domů se rázem stane gooool, nebo když Franta vykopává, vylítne mu kopačka a chlapovi spadne přímo do píva, to jsou zážitky, které se nezapomínají, a ne příběhy, které si vymyslel Američan, aby pobavil lidi věcma, které ve skutečnosti nikdy nezažijou a nepochopí co jsou skutečné radosti života. V tom, my Češi, máme nespornou výhodu.(4.7.2009)

 • Kryton
  ***

  Aykrod a jsou velcí fanoušci sportů v Bostonu (Red Sox,Bruins,Bears a Celtic) a žijou tím více než své osobní životy. Boston Celtic (v dabingu Keltové OMG!) hrají finále NBA s Utah Jazz, za které hraje nejlepší hráč Louis Scott (Daymon Wayans). Pro vítězství tedy tito dva udělají vše i za cenu pobytu vězení. Unesou hvězdu NBA a nepustí ji, dokud nevyhrají Celtic (Kelti ach jo:( ) titul. Průměrná sportovní komedie nabídne pár dobrých scén,které se většinou odehrávají během zápasu. Během únosu tu a tam dojde na dobrý vtip jako na benzínce nebo sázka o to, kolikrát je Scott v reklamě. Díky dobrému obsazení komedie rychle uteče. V 90. letech to byl basketbal! Doba Space Jamu a týmů jako Chicago Bulls. Mimochodem i Lary Bird se zde objeví. Hodnocení OST: Průměr...pár dobrých známých písní a konec. Klasika komedií z 90.let. 5/10(18.6.2013)

 • Slartibarkfast
  *

  Bláznivá komedie z ne tak úplně sportovního prostředí. Náhled do myslí dvou pověrčivých fanoušků a přehled jejich rituálů, které úzkostlivě dodržují, aby jejich vysněný tým vyhrál. Když se blíží sedmý rozhodující zápas basketbalového Boston Celtics, udělají Mike a Jimmy vše pro to, aby byl vítězný. Už od první chvíle byl z filmu cítit nízký rozpočet. Scénář byl místy velmi slabý, dost blbý a nezachránili to ani druhořadí Dan Aycroyd a Daniel Stern. Nesympatický Damon Wayans byl maličko trnem v mém oku a myslím si, že svou roli v Posledním Skautovi už nikdy nepřekoná. Tohle je jen jeden z posledních hřebíků do rakve. Jednou se na to kouknout dá, ale rozhodně bych to nedoporučoval. 20%(15.3.2019)

 • redwik
  ***

  Takéto hnusné nedeľné počasie mi zmarilo plány ísť si zabehať. No čo, chcelo by to nejaký primitívny film, najlepšie komédiu, nad ktorou človek nemusí rozmýšľať, len tak sa nechá viesť dejom. Fanúšikovia Bostonu, teda starý známy lupič Daniel Stern a chytač duchov Dan Aykroyd, ma celkom fajne pobavili a spríjemnili inak otrasný deň. I keď neviem ako veľmi by bolo reálne v nočnom klube naraziť na hviezdu NBA, opiť ho a na druhý deň sa vedľa neho zobudiť, nad tým si hlavu lámať nebudem. Dosť ma potešila, a aj prekvapila, prítomnosť Larryho Birda a s ním aj jeho skvelé zhodnotenie fanúšikov. Toto je presne to, čo som na dnes hľadal - nič viac, nič menej.(3.11.2013)