Bišódžo senši Sailor Moon S (TV seriál)

美少女戦士セーラームーン S

Bishōjo senshi Sailor Moon S

Bishôjo senshi Sêrâ Mûn S

Sailor Moon S

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Romantický

Japonsko, 1994, 38x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Vrchol!!! celého seriálu,který beznadějně zbožňuji,již letos 20let! Ta atmosféra a ty scénáře jsou total lahůdkou. Následuje nejslabší 4.s.s jakýmsi cirkusem,kterou od naprostého průseru (ta animace,ach jo) zachraňuje opět humor až na hranici sebeparodie. Každopádně první 3série jsou the best. Sovereign of Silence aka Královna (či vladařka)Ticha je manifestace postavy takového rozměru,že na to dodnes zírám s otevřenou pusou. A dokonalým seriálovým orgasmem je posledních 11dílů,které tvoří VRCHOL,nejen této série,ale vlastně i seriálu,jako celku. A to nemluvím o lahůdkách typu-probuzení Sailor Saturn,ze které mají i takové tvrďačky,jakými jsou-Uran,Neptun a má nejmilovanější postava z celé ságy Pluto,dost nahnáno. Když si k tomuto pustím desku Orbital-In Sides(zvláště pak EP verzi The Box,kterou tímto vřele doporučuji),jsem bez sebe:) A toto je konec mého milostného dopisu:-)(24.5.2017)

Sailor Moon S je dle pořadí třetí pokračování ságy. Objektivně druhá nejlepší (pro mě osobně úplně nejlepší) část. Začátek je možná trochu roztahaný, posledních 10 dílů ale uteče jak voda. Na scénu přichází nejlepší záporáci Death Busters v čele s šíleným profesorem, jeho asistentkou Kaorinite, skupinou Witches 5 včetně záhadné dívky Hotaru Tomoe. Sailor senshi si musí poradit s mnohem silnějším nepřítelem, který z neznámého důvodu hledá čistá srdce za pomoci svých démonů na jedno použití zvaných Daimon. Vrací se Chibiusa a objevují se dvě nové senshi, ke kterým se přidá Sailor Pluto, známá již z 2. série. Plán Death Busters na zrození mesiáše a zničení planety je dokonalý, samotní padouši jsou veskrz zlí, ale člověk si s nimi užije množství legrace. Charakterů je najednou přespříliš, proto si každý najde svého oblíbence. Poslední boj je možná trochu banální, ale celková atmosféra je dokonalá.(1.7.2013)