Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

tempus

Nevýhoda tohoto filmu je, že víc lidí to bere jako komedii, než jako drama. Pokud můžu si srovnat s Pusinkami, tak tenhle film má lepší obsazení, příběh, režii, méně hluchých míst (respektivě skoro žádné), střih, zvuk, míň klišé (ano, tady dávám klišé za výhodu), scénář... Objektovně bych měl dát (dost dobré) 3*, ale když je v nejhorších, nemohu nedat 5*. ()

Koři odpad!

Kdybyste mě mučili, tak si nevzpomenu, o čem tahle píčovina(adekvátní slušné slovo prostě neznám) je!!!! ()

Balu...

Hahaha =) Při vzpomínce na tento snímek mě chytají záchvaty smíchu. Nezapomenutelný zážitek v kině chvíli po premiéře, kde v kinosále spolu se mnou seděli další tři lidi (z toho s jedním sem tam vůbec šel =) ) a chechot, který postupně přerostl v migrénu, jaxem si mohl na takovouhle blbost vůbec koupit listek do kina; pozitivní přetrvávající věc je, že Britney bych ***** =) ()

beyli odpad!

Nechápu proč se do toho Britney pouští, když neumí hrát !! At radši zůstane u zpívání, i když to není nic světoborného, tak je to lepší, než když hraje !! ()

Paity odpad!

Britney neumí zpívat a teď se i potvrdilo, že neumí hrát, jen se možná hezky nakrucovat. To je ale všechno a ani na protlačovaný film s "celebritou" to nestačí. Crossroads je počin bez sebemenších hereckých výkonů. ()

kamisu

So he may have killed someone, so what? 22%? Seriously, guys? Nevím, jestli to bylo mou nostalgií nebo alkoholem, co jsem u filmu popíjela, ale rozhodně to nebyla taková hrůza, jak tu všichni hodnotí. Podle mě mnohem lepší než filmy s dnešními Disney hvězdičkami. A hlavně je to film zaměřený na vyloženě dívčí publikum a k propagaci Britney a jejího alba, tak nechápu, proč to tu někteří hodnotí, jak kdyby se tvůrci snažili o převrat v kinematografii. Scénář sice sem tam pokulhával a děj byl trochu uspěchaný, ale zase film aspoň odsýpal a já musím říct, že jsem se nenudila ani minutu. A možná Britney není zrovna nejlepší herečka (i když ono taky na Lucy nebylo moc co hrát), ale kde chybí herecký talent Britney, tam ho doplňují herci ve vedlejších postavách v čele s Taryn Manning (expertem na role problémových holek očividně odjakživa). A za momentky typu Britney zpívající Bye Bye Bye od *NSync a ústřední trio tancující na písničku od Boomkat, si film aspoň tři hvězdy zaslouží. Plus hvězdička navíc za Taryn a soundtrack a protože haters gonna hate. Dobré komentáře: Sysel_CZ, kingik, xninjax ()

vander19 odpad!

Neskutočná sračka v podaní všetkých aktérov tejto hrôzy. Je to tak debilné, že sa na to nedalo pozerať dlhšie ako 25 minút. Britney je asi tak dobrá herečka ako ja som dobrý pilot Airbusu. Tak trápnu vec som nevidel ani veľmi dlho. ()

Senfi

Zdá se mi to, nebo skoro každá zpěvačka, která se rozhodne dělat do filmu, neumí hrát, je děsná a na ten film se nedá dívat? (Vyjímka je J.Lo. ta je hrozná jako zpěvačka i herečka) ()

aLPaC odpad!

Některé "odpady" jsou za určitých okolností, situací a hvězdných konstalací vítané zpestření. Tohle je však případ filmu, který bude "odpadem" ať se na něj díváte sám, s kámošem (no nechtěj mě rozesmát), povinně s přítelkyní, střízlivý, na kaši, zhulený, na party, ve dne, večer, v létě, v zimě, usměvavý, smutný... prostě tohle bude odpad vždy. Nejsmutnější je, že za celou dobu tam není jediná věc, kvůli které byste alespoň uvažovali nad jednou hvězdou. Dialogy naprosto příšerné, že i slovo klišé je klišé, Britney "zlatá malina" nevím, jestli byla v té době tak blbá nebo to zkrátka myslela vážně. No její největší sokyně té doby Christina Aguilera rozhodně s Burlesque dopadla daleko lépe. PS. Možná Justin Long byl trochu vtipný. PPS. Je zajímavé číst některé zdejší komentáře z let 2002 - 2003. Trochu nostalgicky jsem si vzpomenul na dávného kamaráda ze základky, který v těch dobách Britney zbožňoval a dával si do pokojíku její plakáty. ()

kaze odpad!

toto uráža všetky ostatné filmy. Neviem perčo ľudia majú tak radi Britney Spears, veď nevie ani spievať a nieto ešte hrať... ()

efka.off

Problém není v hereckých výkonech, ty jsou v pohodě. Spíš jde o to, že je to fakt pitomý, scénář opravdu není nijak náročný, chvílemi to působí spíš jako parodie a třeba karaoke scéna byla total trapná. Kdo by ale čekal od tohoto typu filmu něco hlubokomyslnýho? Nebylo to ale rozhodně tak strašný, jak jsem si předem udělala obrázek (lidi asi dávají odpad tak nějak z principu nebo jdou s davem) a nezaslouží si být mezi nejhoršími filmy ever. Já se přiznávám, že jsem se místy i bavila a vidět tohle ve 13, miluju to😅. Dnes jsem ale o trošku starší a mam ráda kvalitnější materiál, takže za mě ⭐⭐. I když ta třináctiletá holka ve mně bude napořád ☺️ ()