Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

Gedes

Nebylo to tak hrozný - svým žánrem - komedie, romantika a jeste, ze v tom hraje BS mě to opravdu nezklamalo... je to odpočinkový, naivní film, který vyzdvihuje BS jako supr, inteligentní, sexy holku hihi, mno dalo se to :-) ()

misakurt odpad!

Možná kdyby ta Britney ukázala aspoň kozy, dosáhlo by to kvality jedné hvězdy..takhle bohužel, musím být přísná... ()

Olík

Asi si bývalá hvězdička Mickey Mouse Clubu chtěla ještě jednou užít toho podmanivého pocitu před kamerou jenž znamená svět. Ale když už, tak proč takto? Její pošetilý klišétrip není vhodný ani pro Disneym kojeného adolescenta, všechen rozum již nabravší si o takovou zbytečnost neotřou ani zablácený gumák. Tak kdo je cílová skupinou? Hrdá maminka Britney Spears? Ovdovělý soused Zoe Saldany? Strýček z třetího kolene Taryn Manning? Osamělá prodavačka lůžkovin? Opravdu nevím! Laciné, ušmudlané,omakané jako rtěnka z pouti. Dívky si maximálně mohou gratulovat, že to neovlivnilo hudební kariéru Britney, hereckou Zoe a stravovací návyky Taryn, ale jinak radši sbalit mikrofon a honem pryč. ()

filmer

Průměrná popová zpěvačka, která vůbec neumí hrát...stejně katastrofický jako ona byl i scénář. Občas se až divim, jaký kraviny se vůbec dají natočit. Pokud si tento film necháte ujít, nejenže o nic nepřijdete, ale naopak ještě dobře ušetříte drahocenný čas! ()

yamk5

Tento film nemôžete brať vážne. Typický párty film, každý jeden pohyb Britney S. je tak rázom nezabudnuteľný zážitok. Skvelé. ()

rainman93

Spoustu POP stars a obecně řečeno celebrit mám ve filmech rád. Tak jako Paris Hilton v Dům voskových figurýn nebo Pink v Katakombách. Proč je mám rád? Umřou. Britney zde bohužel přežije a zpívá. Hvězdička je za vcelku zajímavé drama s těhotnou kámoškou. ()

Lenka0064 odpad!

Reklama na Britney Spears. Jsem tak krásná, nevinná, naivní, hloupá, tupá a nudím!!! Do toho všeho ještě zpívám... :-/ ()

PedroPo

Hvězdička za Dana Aykroyda a Britney v mini-šortečkách. Jinak další důkaz toho, že pokud něco dělám, měl bych se toho držet a nelézt někam, kde to neznám. Ano Britney, nelez do filmu a radši zpívej - určitě uděláš míň škody. ()

10Domik10

Pred desiatimi rokmi, keď sa tento film natočil sa mi táto hudba páčila a Britney Spears bola nádherná. Je to však minulosť a dnes je jej hudba otrasná ako aj ona sama. Ale práve preto, že je to film natočený v roku 2002 a nie v dnešnej dobe dávam z nostalgie 2 hviezdičky, aj keď je zrejmé, že o nejakých hereckých výkonoch sa tu hovoriť nedá. ()

renegrido

Tento film není tak špatný, jako udávají procenta na csfd.cz. Kdyby zde nehrála Britney Spears, film by se ztratil mezi ostatními filmy podobného typu a měl by i podobné hodnocení. Ale hodně lidí hodnotí tento film jako odpad jen kvůli ní. Kdyby byla v hlavní roli nějaká neznámá herečka, hodnocení by bylo jistě vyšší. ()

Megynka

A mě se to líbilo :) stejně tím každý opovrhuje jen proto, že tam hraje Britney ... umí zpívat, je pěkná, tak je to fuk :) krásná romanťárna ;) ()

Marat odpad!

Skvělý film, skvělá řežie, skvělá kamera a B. Spearsová hraje svou životní roli. ALE TEĎ VÁŽNĚ: Takovou monstrózní blbost je vůbec možné natočit? Od první minuty člověk ví, jak film skončí. Chtělo se mi zvracet, ale nakonec jsem se z filmu jen podělal:-D ()

LuNaj

1* za Britney. Parádní film pro cyniky. A je super vidět film, který je typickým teenagerském road movie, který se bere vážně a přitom být to myšleno jako parodie... ()

Mire odpad!

Toto som nevidel ale viem si predstaviť aká to bude hrôza... ako všetko čoho sa dotkne Spearska :)) ()

PlysovyMacko

Keď som mala trinásť rokov, film som videla v kine a páčil sa mi, práve preto ze som bola cieľovka a naivita je úplne namieste. Tínedžerská road movie, rieši sa babské priateľstvo, sny a túžby, Britney si pár krát zaspieva, ale herectvo jej nejde. Neškodná pohoda. ()

Flix odpad!

Dal bych pět hvězdiček, kdyby na konci filmu přišel na scénu nějaký chlápek s kulometem a vyprázdnil celý zásobník do Britney. Panebože to snad ani nejde natočit, proč si kameraman nesedl před bílou zeď a celou hodinu a půl ji nenatáčel? Potom by to byla zábava o několik tříd větší. Film vykazuje určité znaky: Je debilní, stupidní, naivní, idiotský, úchylný, dementní a jen pro masochisty. Po zhlédnutí doporučuju dát si kilo gelu na vlasy, obléct si nejúplejší a nejulítlejší tričko co doma máte a jít si koupit stoh časopisů Spy nebo Show. Ano, tohle je styl! ()