Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí Mary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů. (oficiální text distributora)

Houdini

Nevím jestli i ostatní filmy sester Olsenových jsou podobné, ale tento byl docela vtipný. A hlavně s mnoha filmovými odkazy, takže i příjemná hádanka. ()

Gemini

Nic blbějšího a trapnějšího jsem onu neděli neviděl...a to jsem se po poledni díval i na Sedmičku a pozdě odpoledne s nejmladším členem rodiny na Opičí Bojové Roboty na Jetixu nebo jak se to jmenuje. Narážky na filmy a seriály, jejichž pověsti dílka nesoucí jakýkoli otisk "uměleckých kvalit" Olsenovic holek nikdy nedosáhnou, jsou jediná věc, která není naivně a za každou cenu nabušená do hodinu a půl trvajícího ekvivalentu koncertu Britney Spears, Jessicy Simpson a Spice Girls jenom pro to, aby se scénárista moc nenadřel a něco se jakžtakž dělo. Závěr? Židozednářské síly ve svatém lese musí být opravdu mocné, když zastavily žalobu pro urážku na cti federální policie a jejího programu na ochranu svědků, které se tenhle film dopouští asi tak často jako mistr Opočenský pronáší větu: "Kdybych jakkoli cítil, že se přestávám ovládat, vyhledám lékařskou pomoc." ()

Gimp

Trapná komedie s dvojčátky a woodyallenovskými promluvami do kamery. Kdyby se Olsenovic věnovali raději charitě ... nebo spíš hardcore pornu. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 7/10/// +celkem příjemní herci, dobrá byla část "Sestry ala Sám doma" -opět Olsenovsky rozmazlené a naivní/// Tohoto filmu jsem se docela bál a moc se mi do něj nechtělo. Poslední jejich film jsem už viděl před dlouho dobou a čím sem starší, tím méně mě jejich filmy zajímají. Tento je určen pro holky kolem 12-16 let. Bohužel Olsenky už dneska moc netočí a tak se musím spokojit s jejich staršími kousky. Tento nakonec nebyl tak špatný a i kdy znovu zopakuji, že běží v zaběhlých kolejích, byl to vlastně celkem relax. A zápletka s diamantem taky nebyla nejhorší, jen by příště mohlo být méně toho mluvení na kameru./// Celkem 57%/// ()

Tsuki

Jedna z lepších komedií sester Olsenových. Většina ostatních filmů jsou sice propadáky bez nápadu, ale tenhle se mi kupodivu hodně líbil. Že by kvůli nápadu s ochranou svědků a záporákům, kteří jsou sestrám Olsenovým v patách? Sama nevím. ~(4,2)~ ()

Crocuta

Pro každou kočičku jednu hvězdičku. Až se vybodnou na marné snahy o herecký projev a začnou točit péčko, mají u mne plný počet! ()

heyda

Holky Olsenovic mají talent - o tom není pochyb. Tenhle film patří ještě s ´´Výzvou´´ asi k tomu nejlepšímu, co natočili, přesto musím konstatovat, že na víc jak 3 hvězdičky to prostě není. Ale myslím, že své fanoušky si holky určitě našly, takže jen tak dál. ()

KajusaK

Ale jo nebylo to tak zlé, nato že je to americká "komedie" s Olsenkama v hlavní roli. Zasmát jsem se zasmála sice jen občas, ale 3* slabé dám. Takovej dětinskej naivní film.. ()

PetrPan2 odpad!

Ten název filmu by se spíš hodil na přebal nějaké pornokazety... myslím, že ta by si pak získala alespoň jednu hvězdičku za snahu "hereček" předvést divákovi alespoň nějaký herecký výkon... ()

Mihail123

Slovenský preklad názvu vyznie ako lezbické porno. No ale to nechajme stranou. Olsenky sa snažia hrať, občas sú celkom vtipné, občas príliš trápne. Celkovo pôsobí celý film príliš jednoducho. ()

Mr.Floyd

Čisto čiste béčkový video film vhodný pre dievčatká pod 13 rokov nemá inteligentného diváka čím zaujať. Totálne nereálne a miestami neuveriteľne trápne. ()