Reklama

Reklama

Řekni to psem

  • Slovensko Povedz to psom
Trailer

Obsahy(1)

Dita (Berenika Kohoutová) místo vytouženého miminka dostane od svého přítele Filipa (Igor Orozovič) mladou border kólii, přestože nikdy žádného psa nechtěla. Navíc Ditě pejskařská komunita připadá směšná a nesnáší psí exkrementy. Celý příběh začíná tím, že do jednoho šlápne. Opravdu to znamená štěstí? (CinemArt)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Bohužel se jedná o strašně sterilní film co Vám nic nedá naopak něco sebere (85minut Všeho času) . Dita se rozejde s přítelem poté co ho načapá se svou šéfovou tak, že zůstane sama   , ale za to se psem co jí ten přítel domluvil od kamaráda na hlídání. A tady je největší problém filmu většinou mu to vyčítá a stěžuje si na to přitom on sám jí několikrát nabízí, že si ho vezme k sobě ve filmu je i naznačeno, že ačkoliv ji chtěl opustit byl zase té vůle, že nechtěl, aby byla sama , ale měla někoho k sobě což je od něj zase pěkné a ne, že ne film se ani nesnaží zdůvodnit jaký spolu ten problém měly jestli sexuální nebo vztahový prostě nahodí hotovou věc . Dále pak Dita se většinu filmu lituje k čemuž nemá žádný důvod je jí do 40 let  nemá žádné děcka , ale ani žádné závazky a jak je řečeno je to pěkná ženská tak kde je problém? Ve filmu ani žádné normální chlapy nenajde matka jí domluví  schůzku s jakýmsi prachatým blbečkem a ona sama si domluví schůzku s jakýmsi prototypem alfasamce a alfapejskaře ten chlápek co ji sbalí si vyloženě pro ni chodí . Ve filmu není ani žádná romantika on se za celý film pokusí jen jednou jí dát kvítko a většina filmu vypadá tak, že tam vleze se svou  fenou a mluví o své feně  až na konci se políbí ,ale to všechno přijde na poslední chvíli.  Dále pak Dita v jedné scéně přemýšlí , že dá psa do útulku pak ,ale si to rozmyslí a nechá si ho přitom kdyby použila rozum tak zjistí, že borderky se prodávají  zhruba od 11 000 nahoru pokud jsou s papíry tak i 20 000 a výše tuhle informaci zjistit mě dalo 5 minut tady se s tím ani nepracuje. Jinak hlavní song zde ani nezazní je až ke konci, ale ve verzi  bez zpěvu a u titulků , ale zase ve verzi s chlapem nechápu ten trend rvát do trailerů písně co zde ani nezazní.  40 procent ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Neschopnost českých tvůrců napsat chytlavý dialog mezi dvěma lidmi je zde maskována pokusy o rozhovor mezi člověkem a psem, které logicky vyznívají do ztracena. Snímek je jako stvořený pro ospalé nedělení odpoledne na komerční televizi, takže prázdné sály v kinech snad ani nikoho nemohly překvapit. Benoni je květák, Kohoutová je však znovu k sežrání. ()

Reklama

Anet21 

všechny recenze uživatele

⚪Dosti schematické, ani komédia, ani skutočná romantika, síce nie toľko tlačené na pílu v oblasti humoru, ale aj tak sa tu objaví pár trápností, nad ktorými možno pretočiť očkami. Ako celok skôr stagnujúce a bez nápadu, tá slniečkovosť ohľadom témy ,,vlastniť psíka " je zase tak sladká, až diváka bolia zuby. Celkovo, načo sa nakrúcajú podobné filmy v žánrovke stále znova a znova, aj tu sa radšej mohli niektoré motívy rozvinúť do dramatickejšej podoby a vytvoriť komornú sociálnu drámu, pretože tých je v našich končinách naozaj pomálo, ale nie, radšej toto. S takýmto dačím má scenárista asi menej roboty.⚪ ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Řekni to psem je tuctová romantická komedie z tuzemské produkce, která však není dostatečně romantická, ani humorná, a snaží se tyto nedostatky vykompenzovat přítomností několika psích postav, jejichž upřímný hnědooký pohled oblouzní nejednoho diváka. Trailer vyzrazuje velkou část zápletky i celého příběhu, takže se žádné velké dějové zvraty nekonají, které by divákovi utkvěly v paměti. Herecké obsazení nebylo špatné, ale představitelé mi přišli až moc svázaní svými žánrově omezenými rolemi. Lepší dvě hvězdičky! ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Dita se právě rozešla s přítelem a zůstala jí po něm deprese a pes, kterého nechtěla. Ale zbavit se ho nehodlá. Díky němu postupně získává ztracený optimismus a navíc se seznámí s trochu trhlým, ale milým sousedem. A život by zase mohl stát za to. Řekni to psem je starosvětsky pojatá romantická komedie, která není zbytečně komplikovaná ani vulgární, zároveň ale není ani ničím překvapivá nebo originální. Fajn herci a nadprůměrné řemeslo ji však bez problémů řadí mezi to lepší, co u nás v žánru vzniká. Více zde. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (3)

  • Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach Prahy. (dyfur)
  • Autorka scénáře Irena Obermannová o své inspiraci k napsání příběhu dodává: „Tenhle scénář jsem začala psát, když jsem byla totálně zoufalá a řekla jsem si, že bych potřebovala vidět nějaký milý, romantický film o lásce, kde všechno dobře dopadne. Takže na začátku toho celého byl pocit. Potřeba filmu, který pohladí. Řekni to psem ale nevidím jen jako film o pejskařích. Ostatně já sama psa nemám. V pejskařské komunitě totiž komunikují i ti, co to neumějí. Samotáři, morousové i podivíni, staří s mladými… Je to příběh o nás, co si často neumíme říct ty nejobyčejnější věci – třeba: ‚Mám tě rád.‘ V tomhle příběhu to nakonec za ty dva řeknou jejich psi.“ (rakovnik)

Reklama

Reklama