Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V 21.století biotechnologie umožnila lidem cestovat kdekoliv v jediném okamžiku - transferem jejich mysli do těla hostitele, a na nebezpečné práce jsou využívána klonovaná těla. Stefan Toffler musí rychle z New Yorku do San Francisca, a využije služby společnosti Xchange, která jeho mysl přenese na místo. Po konferenci ale zjistí, že s návratem bude problém - shodou okolností totiž dočasně používá tělo teroristu Fiska, který spáchal atentát na jeho šéfa, a lidé v Xchange chtějí problém ututlat. Tofflerovi se podaří uniknout a na útěk využije tělo klonovaného dělníka. V New Yorku ho ale čeká problém - nemá k dispozici své vlastní tělo, protože jej ukradl nebezpečný Fisk, a Tofflera kromě Xchange již hledá i FBI. Musí se dát na útěk před všemi, protože odhalil, kdo stojí za atentátem - čas jeho vypůjčeného klonovaného těla se však rychle krátí... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

honajz 

všechny recenze uživatele

Ale ne, tohle je slabé. Historka je trochu omšelá a na celovečerák chabá, i samotný děj se rozvíjí moc pomalu. Sem tam mi to připomínalo Dům o tisíci patrech, jednou Což takhle dát si špenát (nejezte jahody), dvě hvězdy za jakous takous atmosféru a Kylea. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Solidne sci-fi videobecko s originalnym napadom a dynamickym tempom vdaka comu film nenudi, ale akonahle sa na nad tym vsetkym zamyslite, tak si uvedomite, ze to velmi nedava zmysel a miestami to bolo az prilis umelo vykonstruovane. Pre mna je bonusom trio mojich oblubencov v hlavnych ulohach. Film na jedno pozretie. 5/10. ()

Reklama

Reklama