Reklama

Reklama

Přání k narozeninám

  • angličtina Birthday Wishes (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze... (Bioscop)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (127)

TesterX odpad!

všechny recenze uživatele

Brutalni sok me trefil v momente, kdy jsem prisel strelit odpad teto naprosto trapne, amaterske a tezce nevtipne ceske sra*ce, kdy jsem zpozoroval nadprumerne hodnoceni. Nedokazu pochopit, jak nekdo muze nakladat pet hvezd takhle fusersky amaterine, kde herci blaboli kraviny podle scenare triletyho ditete po slozity lobotomii a ocenit vsudypritomnou demenci od scenare pres zpracovani po vypatlane postavy, co se chovaji, jak kdyby utekly cerstve z ustavu pro slabomyslne. Takhle uknouranou kretenovinu v tuhle chvili kladne hodnoti vice jak polovina hodnoticich...to znaci, jak blbe na tom vlatne jsme. ()

Hennes 

všechny recenze uživatele

V jednoduchosti je krása. A to se povedlo. Tenhle film neměl ambice ucházet se na Oskarech o nejlepší cizojazyčný snímek, tenhle film měl pobavit diváka v české kotlině, a to se povedlo. Alespoň v mém případě. Zdejší komentáře jsou hodně přísné, ale ať si každý přizná jestli se u toho, třeba jen chvilkami, nepobavil. Zejména teď, když nás média masírují válkou, prezidentskými volbami, nárůstem covidu v Číně atd., je tohle příjemné odreagování. Trochu mě mrzí, že film postupně ztrácí na tempu i humoru a pokud by byl delší, asi by se ztratil úplně. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

od Marty Ferencové bych čekal leccos, ale že od ní dostanu rodinnou komedii, která je sice průhledná a v logice kulhající, ale jinak celkem příjemná a místy i chtěně vtipná mě příjemně překvapilo. Docela škoda, že když už se paní režisérce konečně povede natočit něco normálního, tak si není schopná pohlídat základní věci, kdy se třeba postavy na začátku sejdou u dejvického vlakového nádraží na kterém je ovšem nápis Pardubice a poté, aniž by někam odjeli, jsou v Praze. Jsou to detaily a tým kolem paní režisérky dokázal i větší zvěrstva, ale na druhou stranu by si tohle měli být schopni ohlídat a nenechat si zbytečně srážet jinak celkem fajnovou oddechovku...60% ()

kacka274 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení… české filmy v kinech navštěvuji ráda a téměř povinně… tohle se povedlo. Výběr herců a hereček, příběh plyne postupně a uceleně jednom směrem (ne jako v jiných komediích, kde se zjeví mnoho postav bez smyslu a logiky, tudíž člověk po opuštění kina ani není schopen převyprávět děj, neboť dějová linka je zcela nepřehledná nebo chybí úplně). Oceňuji zápletku, vtipy, jemný humor. Žádný kanál a dvojsmysly… fajn podívaná. Kino téměř plné, věková kategorie 30-60 let… ()

wowylgu313 

všechny recenze uživatele

Tak zase po dramatu takzvaný "uvolňovák" :D  ... Takhle malililinkato horší tři hvězdy ... těch 50-55% ... :) Zařazuji to každopádně mezi ty lepší novodobý český komedie. Perfektní obsazení, co herec to pecka. Doslova! Sem tam, občas trapnější, občas opravdu vtipný, vtípek. Hodně tady kobrcal ten příběh. Nějak jsem se do něj pořádně nedostal. Bylo to celé mírně zmatené. Nedotažené! Taky mě moc nebavilo jak se to z větší poloviny zaměřovalo vlastně na dětské story. Po úvodním "bum" už vás nic nepřekvapí a abnormálně budete vědět co a jak se stane. Jinak si myslím že na jeden večer když nikde nic jiného není, je to OK. ()

Galerie (146)

Zajímavosti (4)

  • Televizní premiéru na stanici Nova sledovalo přes 807 tisíc diváků starších 15 let, jednalo se tak o nejsledovanější pořad večera po 20:00. (rublik05)
  • Natáčení probíhalo nejenom v Praze a okolí, ale i v moravské metropoli v Brně. V natáčecím dní na Svoboďáku probíhal zároveň brazilský den s karnevalovým průvodem. Bylo to příjemné zpestření dne pro přítomné herce a celý štáb. (Regig)

Reklama

Reklama