VOD (1)

Přestěhují se do nového domu, kde objeví ducha s temnou minulostí, a stanou se miláčky internetu. Ruku v ruce se slávou ale přichází nevítaná pozornost ze strany státu. (Netflix)

Trailer

Prochy38

Jako v rámci žánru opravdu povedená záležitost a dost originální pojetí. Začátek klasika, ale rychle to nabere obrátky směrem takovým, který možná málokdo čekal. D. Harbour super. Super dům a fakt parádní prostředí. Bohužel a paradoxně je největším mínusem naprosto nesympatická rodinka hlavního hrdiny s ním v čele. Ale asi jsem to rychle kousl a bavil se až do konce. ()

wowylgu313

To je tak když začátek je komedie, pak se to přesune na drama a hned potom na akčňák a na úplný závěr dáme lavinu citů a romantiky. Cele to hodíme do šatů devadesátých let a zkusíme co na to lidi v dnešním století ... Tahle mišmaš duchařina se moc nepovedla... Bohužel to nezachránil ani David Harbour protože jeho hlavní role zde byla jaksi taksi "hluchoněmá" i přesto za toto obsazení a za vytvoření pocitu že jsem se vrátil před TV do dětských let kdy jsem vložil VHS do videopřehrávače, minimálně a maximálně za jednu vtipnou situaci a žádnou dramatickou situaci v dramatické scéně... a v neposlední řadě za rekord v mixu takzvaně všechny žánry v jednom ... Dávám 40% ;-) ()

Johny M.

Nejnesympatičtější Avenger Anthony Přihřátie, jeho ještě nesympatičtější a přiteplalejší syn, co neúspěšně hraje, že se mu líbí holky, se zbytkem nesympatický, kudrnatý rodinky, Stiflerova máma za zenitem a nějaká ta obstarožní über-lesba. Ještě že je tam sympaťák Harbour s ultimátní přehazovačkou, protože jen on se tam stará o nějaký ty vtipný momenty. Je to taková ta klasická netflix jednohubka, v který je docela dost peněz, takže to aspoň dobře vypadá. ()

Padme_Anakin

Po pravdě já netuším, jak se to stalo, ale náhle jsem se ocitla v cílové skupině.. Jedná se o zábavnou a milou duchařinu, která mi sedla, líbila se mi.. Asi nemám problém nazout puberťácké střevíce a dívat se jinýma očima.. Příběh přestěhované rodiny do domu s duchem je v podstatě hravá a příjemná záležitost.. Hodnotím shovívavě, ostatně jako vždy.. ()

Arkagas1989

Neděle a film na zkouknutí v posteli se 14 letým puberťákem. Prý rodinný oddechový film, komedie - haha.  Jasně, já jsem se na to chtěla podívat už jen proto, že ducha hraje David Harbour, alias Hopper ze Stranger Things, a musím uznat, že byť nejsem cílovka a 15 už mi bylo dávno, tak mě to bavilo od začátku do konce. Rodinka se nastěhuje do domu, ve kterém bydlí duch, ale jeho snaha vystrašit 15 letého kluka na půdě nevyjde.. ten si ho natočí a místo aby strachy utekl, se mu začne smát. Otec rodiny v tom vidí obrovskou business příležitost, protože čísla u nahraného videa na yt skáčou raketovou rychlostí nahoru, ale syn se s duchem spřátelí a když pochopí, že nemůže mluvit, snaží se přijít na to, proč uvízl v našem světě a co se tehdy, před 50 lety stalo. Duch si totiž na nic nepamatuje. Příběh se začne pomalu rozmotávat a byť se jedná o vcelku akční a vtipný film, ke konci už je to spíš krimi/drama a starým plačkám jako mě se budou kutálet slzy jedna radost.  David Harbour, který neřekne za celé dvě hodiny jediné slovo zahrál tuhle roli dokonale a jestli jsem potřebovala nějaký milý film, tak tohle mi přesně padlo do noty.  Ne, není to bůhví jak převratné filmové dílo, ale věřím, že se na ten film podívám s radostí znovu.  Moje hodnocení: 8/10 ()

• Ve filmu se objevuje známý zvukový efekt zvaný Wilhelm scream. (mikki089)
  • Film je založený na poviedke z roku 2017 „Ernest“ od Geoffa Manaugha. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa v Donaldsonville a New Orleans od augusta do októbra 2021. (Arsenal83)

Související novinky

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

03.08.2023

Oblíbená hororová řada opět mění tvůrčí tým. Poté, co otěže nad sérií původních čtyř filmů z let 1996 až 2011 v režii legendárního Wese Cravena v roce 2022 převzalo režijní duo Matt Bettinelli-Olpin… (více)

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

03.06.2022

Režisér Christopher Landon (Slečna bestie, Všechno nejhorší) se oficiálně upsal režii remaku kultovního hororu Arachnofobie z roku 1990. Původní snímek natočil Frank Marshall (Přežít, Kongo), hlavní… (více)