poster

Napoli si ribella

 • anglický

  Man Called Magnum, A

Krimi / Akční

Itálie, 1977, 88 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Karlos80
  ****

  Souhlas s uživatelem Erl. Jde o celkem obstojné polizioteschi (samozřejmě v rámci velmi nízkého rozpočtu) s dobrými hereckými výkony a přímočarým akčním sledem. Navíc se na scénáři spolu s Tarantinim podílel i Dardano Sacchetti, autor mnoha znamenitých scénářů nejen v tomto směru (viz. "Beyond", "City Of The Living Dead", "Zombie 2", "Psychic" nebo skvělé Lenziho poliziotteschi "Roma A Mano Armata"). Luc Merenda + Enzo Cannavale, dobře se doplňující duo policejních parťáků, zejména postarší Enzo Cannavale jako Capece obohatil film o nějaké ty povedené komické výstupy. O malé mužské erotické potěšení se zas postarala svůdná brunetka Sonia Viviani, bohužel, ne tak, jak bychom si asi přáli. Není to úplně "TO NEJ" dílko ze žánru, ale zas na druhou stranu neříkám, že se to nemuselo někomu líbit. Zločinecký drogový syndikát, pěkné automobilové honičky + velmi vypečená sekvence pronásledování vlaku, nějaké to násilí (viz třeba bomba hozená do místnosti), střílečky (tady slabší, bohužel), prostě věci, které by neměl film tohoto směru nemít, navíc vyzdvihnout je třeba i dobrou práci kameramana..3,5/5*. Já jsem se rovněž nenudil a skvěle se bavil. Komentář zde jako druhý v pořadí...(13.2.2010)

 • erl
  ****

  Největší předností tohoto Poliziottesca jsou skvělé honičky , hudba (Bixio , Frizzi , Tempera) která zatím pro mne patří mezi vrchol v tomto žánru , Luc Merenda jako absolutní típek který dokáže se svým kolegou (Enzo Cannavale) celý snímek příjemně odlehčit. Pěkně to odsejpá a Kája se baví..(10.1.2010)

 • vitekpe
  ***

  Slusne, relativne drsne poliziotteschi s celkem sympatickym inspektorem (Luc Merenda). Jde o drogy a o $. Jak jinak... :-) 3+(15.4.2014)