Reklama

Reklama

Rozlučka

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

misterz 

všechny recenze uživatele

Asi ten najhorší nemecký film za poslednú dobu. To, že bol dej jednoduchý by ani nevadilo. Len panebože, niečo tak stupídne človek len tak ľahko nevidí. Parta piatich chlapov si nevie rady so ženskou s flintou. Pritom tých možností čo tam bolo.... Len utekajú ako splašené zajace a žienka sa vždy akoby zázrakom objaví na tom pravom mieste. Aj pointa bola ako pre škôlkarov. No skratka, film bez rozumu. 20/100 ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[50%] Taková typická jednohubka o nahánění v lese, kdy kladným postavám jde o život. No, co se týče postav, tak to je docela pozitivní, že mě zaujaly. Hodnocení to má zde dost malé, částečně to chápu, ale na druhou stranu tu není nic, co by mě extra vadilo. První půlka je docela napínavá, ke konci už mě to moc nebavilo, včetně finále. Ale máme tu pár vyvražďovaček atd, takže nuda zde moc nehrozí a to i díky krátké stopáži. Ke konci mě trochu štvalo ten spor mezi oběma bratry. Takže slabé 3*, čistý průměr. Na film hned zapomenu, ale na zabití jedné nudné noční, to postačilo. ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Zápletka je sice hloupá (resp. nerealistická) i v rámci žánru "levný televizní thriller", triky s výstřely do hlavy zvládne každý amatérský nadšenec, který umí používat comp, psychologizace postav je ubohá a jejich chování mnohdy nepravděpodobné, ale i tak mě to nevím proč chvílemi i docela bavilo, snad že to mělo takovou sychravou podzimní atmošku. Ale po použití to letí směr koš, jasná věc. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Parta tatarů běhá po lese a někdo se je snaží postupně oddělat. Blbější zápletku to ani mít nemohlo. Ale budiž. Všechny lesní naháněčky jsou víceméně na jedno brdo a jestli jsou úspěšné rozhoduje nějaká neotřelá nadstavba. A ta tady není. Napětí vesměs nulové, pětice jelimanů vesměs nesympatická přičemž prim hraje hysterický rákosník, gore, pokud nepočítám pár kulek do hlavy, prakticky neexistuje a odhalení vraha tu zoufalost korunuje. Co filmu musím přiznat je tempo, takže se u toho dalo vydržet celkem bez následků a ujde i prostředí lesa, ale to je sakra málo. 30% ()

Marze 

všechny recenze uživatele

"Kdo rekl, ze to ma smysl?" , rekla postava a zda se to byt motto celeho tohoto filmu o preziti pred pronasledujicim strelcem mezi stromy. Nastesti jsou tu prekvapujici zvraty. Chtelo to asi vic napeti a lepsi rezii. Je to vhodny film pro vas, pokud chcete sledovat mlade bezmocne atlety k jejich smrti lhostejni k jejich osudum. A muzete tipovat, kdo v teto klasicke vybijene pujde jako nejhorsi herec prvni. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení filmu probíhalo v listopadu a prosinci roku 2020. Natáčelo se v Národním parku Saské Švýcarsko, který se nachází v Německu. (SONY_)

Reklama

Reklama