Pojďte pane, budeme si hrát

• Česko Kdo to hodil, pánové (více)

Série(2) / Epizody(11)

Jeden je malý a hloupoučký. Druhý protáhlý a vychytralý s mlsným jazýčkem. Jednoho dne se potkali u Kolína a dali se do řeči. Po dlouhém klábosení o tom, jak měli geniální předky a příbuzné zjistí, že jsou bráchové a začnou si spolu hrát. Prožívají spolu mnohá dobrodružství a hry, které však nejsou ze strany toho většího zrovna čestnou zábavou. Ale malý medvídek to snáší vcelku dobře a tak oba navozují řadu úsměvných situací. (stub)

Cejny

Asi nejklasičtější večerníček ze všech. I když se mi ta animace moc nelíbí, sice musím uznat, že je z 60. let, tak tenhle večerníček má něco do sebe. "Pane, pojďte si hrát..." ()

h0n24 odpad!

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodpbně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil. ()

Benedygtus

Bezvadne ztvarnena pohadka, ktera snad navzdy zustane v mych ocich jako jedna z nejhezcich a nejuzasnejsich! I ted po tech letech se mi stale moc libi a to predevsim diky neotrelemu napadu i provedeni! ()

xaver

Jeden z vynikajících animovaných seriálů, se kterými jsme vyrůstali, vyrůstali moje děti a bodou vyrůstat děti mých dětí. Prostě klasika animovaného filmu pro celou rodinu se vším všudy. ()

Zagros

Tenhle večerníček nikdy nepatřil k mým oblíbeným. Jako dítěti se mi nelíbila animace, přišla mi smutná. No a především mě štval ten větší medvěd, který byl pěkná potvora a jen menšímu a důvěřivému medvědovi škodil. Když jsem se po mnoha letech mrkl na pár dílů s dcerkou, jen jsem se utvrdil v mém názoru a osvěžil si mlhavé vzpomínky. Navíc se nelíbil ani mé dcerce a po pár dílech jsme s ním skončili. ()

B4TM4N

Nejlepší české zkouřené duo zaručeně pobaví v kteroukoliv denní dobu. Jenom by ten větší medevěd nemusel bejt takovej hajzlík ^_^ ()

thorewi

Bohužel, příběhy dvou medvídku od Kolína s emi nelíbili kdysi, nelíbí se mi ani teď a už se mi asi ani nikdy líbit nebudou. Důvodem je nejspíše to, že mi jejich humor nepříjde až tak humorný a jejich příběhy až tak zajímavé. Ale jinak je Břetislav Pojar skvělý režisér, na tom nezmění nic ani moje antipatie k této sérii. ()

Paity

A já, že to nemohl najít pod českým názvem. To taky je pěkná blbost. V žádném případě ale není blbost Pojďte pane... Děti se u toho budou bavit ješě za 30 let a to je pro mně potvrzení kvality. ()

rotel

Takmer som zabudol na jeden seriál z detstva, v tej dobe som to hltal. Jednoznačne patrím k tým čo sa radi vracajú k dávnej i nedávnej minulosti. ()