Pojďte pane, budeme si hrát

• Česko Kdo to hodil, pánové (více)

Série(2) / Epizody(11)

Jeden je malý a hloupoučký. Druhý protáhlý a vychytralý s mlsným jazýčkem. Jednoho dne se potkali u Kolína a dali se do řeči. Po dlouhém klábosení o tom, jak měli geniální předky a příbuzné zjistí, že jsou bráchové a začnou si spolu hrát. Prožívají spolu mnohá dobrodružství a hry, které však nejsou ze strany toho většího zrovna čestnou zábavou. Ale malý medvídek to snáší vcelku dobře a tak oba navozují řadu úsměvných situací. (stub)

bangee

Skvělá animace, výborné postavičky a jednotlivé příběhy. Až na to, že jsem se jich vždycky tak trochu bál... ()

Hopkins

Ty vaše forky jsou pěkně vypečené :o) Tady komentáře nepomohou 100% a zlatá klasika právem. Tady by člověk musel hodinu psát pochvalné věci k tomuto večerníčku což nemá význam protože se snad nenajde nikdo kdo by na tento večerníček jako děcko rád nekoukal :o) ()

gp_one

Uvodní melodii jsme si nechali hrát na svatbě jako jedinou pro celý svatební obřad. Co víc dodávat. ;o) Celý svět je jako ti dva medvědi. ()

Carthorias

Jako starší bratr můžu říct, že jsem si neskutečně užíval všechny ty sviňárny co tomu malému prováděl, sám dobře vím jaká je to sranda ()

teyra

První díl příběhů dětsky nevinného malého medvěda a jeho zralejšího a vykutálenějšího parťáka zaslouží absolutorium. Neuvěřitelná klasika. Nabité nápady, fantazií, lehkostí, hravostí, s vícevrstevnatým obsahem, který úplně docení až dospělý divák, a v neposlední řadě se skvělým Deylovým dabingem. Z druhého dílu série se vytrácí dynamika vztahu mezi oběma medvědy a bohužel mizí i magická surreálnost a košatost příběhů. Už to sice není geniální, přesto to ale zůstává nadprůměrné, a to díky zachované úrovni "přeměňovacích" gagů. ()

Rawar

...No co, co, co, co, có ? Pořád že napůl, napůl. V tomhle neznám bráchu, pané !!! Skvostný animák z našich luhů a hájů, kde je jasně vidět jak dopadnete, když jste podobný jako malý, hloupý medvídek :-) Vždycky se najde nějaký větší, chytřejší, který s Vámi pěkně vyběhne. A že jsem nikdy malého nelitoval, dostal co zasloužil pokaždé :-) Můj osobně nejoblíbenější díl je O pardálovi který voněl, protože ho namluvil mistr Filipovský : Co se tady motáš jako slepice ??? Nevidíš že je tu závod ??? :-) ()

EnaXtou

Kdo by tyto pány neznal :) Snad se ani nemusí komentovat, avšak z mého dětství můj nejoblíbenější kreslený. ()

lenzi

Pamätám si, že keď som bol takýto malinkatý, tak som to žral. Teraz po mnohých rokoch sa mi to tiež páči, ale tak si hovorím, že deti tomu predsa nemôžu rozumieť. Ale čoby ! Moje decká to opäť žerú, bavia sa na tom a pravidelne z toho citujú relatívne dlhé pasáže ! ()

kaspar

Popravdě tuhle pohádku nemám moc rád - když jsem byl dítě, tak mi to přišlo dost ponuré. Přesto ale velmi originální zpracování, na které by asi kdekoli dál na západě valili oči, protože tímhle stylem se tam animované filmy moc neprojevovaly. ()

Speck

Naprostý světový unikát co se animace týče. A navíc se v něm vyskytuje podprahová reklama. No vážně, ve jedné scéně s rybníčkem se na hladině objeví cedulka s nápisem "Hlasuji pro mír". ()