Pojďte pane, budeme si hrát

• Česko Kdo to hodil, pánové (více)

Série(2) / Epizody(11)

Jeden je malý a hloupoučký. Druhý protáhlý a vychytralý s mlsným jazýčkem. Jednoho dne se potkali u Kolína a dali se do řeči. Po dlouhém klábosení o tom, jak měli geniální předky a příbuzné zjistí, že jsou bráchové a začnou si spolu hrát. Prožívají spolu mnohá dobrodružství a hry, které však nejsou ze strany toho většího zrovna čestnou zábavou. Ale malý medvídek to snáší vcelku dobře a tak oba navozují řadu úsměvných situací. (stub)

zette

Fakt neznam vtipnejsi animovany film z nasich koncin! Vyborne, nadcasove, halucinogenni s neskutecnou cetnosti tech nejlepsich hlasek! Nikdy nezapomenu na dobu, kdy jsme temer kazdy patek z materske skolky vyrazeli do veznice v Ostrave-Hermanicich a stale dokola koukali na toto uzasne duo medvidku z Kolina! ()

PROCESOR

Je to moje dětství. Co víc dodat snad jen to, jak je to nadčasově udělaný a nestárne to. Vypočítavost vládne světem. ()

mortak

Akční, zábavné, nápadité. Nádherný výlet do fantazie. Ze všech dílů je cítit radost z tvorby, radost z hraní. Žádné ilustrování komentáře nejakého českého herce, ale děj, gagy, pohyb! ()

WolfR

Já ty medvědy z Kolína nějak nemusím. Povídá se sice, že je to klasika, ale mě to nepřijde nějak extra zábavné. Ale tak pro dětičky je to sranda, 3 hvězdy. ()

dr.fish

Panebože, ten druhej medvěd, to je takovej zmrd...to snad ani není možný. Podřídit všechny svoje aktivity tomu, jak vymyslet hru, kterou by obral toho prvního o bonbóny....to je přímo krutost života ve své nejďábelstější nahotě. Je to zároveň nejgeniálnější večerníček co znám. Ta hora nápadů, tomu se žádný jiný nevyrovná. 100% ()

sator

Protože sem byl malý a hloupoučký vadil mi ten jeho "brácha "šizuňka, dneska už vím že tu lekci potřeboval :-) Medvídci si vykají a oslovují se pane.Přesto že hned v prvním díle dojde k objevu že jsou bráchové a utvrdí to tyknutím a zvoláním "to znamená ty kubo, že mi dva jsme bráchové". Přesto si celý seriál dál vykají. ()

Honzíno

Naprosto bezkonkurenční záležitost, kde hranice představivosti, animátorské tvůrčí schopnosti, filmařské vynalézavosti a hravosti jednoduše neexistují. Smekám a navždy budu obdivovat dokonalost tohoto perfektního projektu. Nejkrásnější na tom všem je ta odvážnost, kdy (pokud neznáte průběh) nikdy nevíte, co vás čeká za pár okamžiků. Promakané do nejmenšího detailu. ()

Kmotr76

Tak tohle je nejlepší večerníček ze všech! Pojar vytvořil nádherný snový svět. Příběh je vždy originální a neuvěřitelně zábavný. nedávno jsem si to pustil znovu a líbí se mi to snad ještě víc! Nesmím zapomenout na hlas Rudolfa Deyla a na skvělou hudbu. Obzvlášť mám rád epizodu "Nazdar, kedlubny!" ()

Ravi

Medvědi jsou pro mě bomba mládí a když jsem si je nedávno připoměl na volném promítání v jednom nejmenovaném kině, zjistil jsem, že jsou stále skvělí. 85% = 4/5 ()

KarKulA

I když tento animovaný počin má své nesporné kvality, již od útlého dětství na mě působí z nějakého neznámého důvodu dost depresivně - a to s velkým úspěchem přetrvává až doposud ..... ()