Co zbývá manželskému páru duchů (Geena Davis a Alec Baldwin), když se do jejich obrovského domu v Nové Anglii nastěhují módní Newyorčané? Samozřejmě najmout "bio-exorcistu” na volné noze, aby vetřelce vyděsil. (oficiální text distributora)

Paity

Jasně, že je to Bartovina, ani bych už jen podle bukletu nic jiného neočekával. Svým způsobem standardně úchylné. ()

Bafo

Tim Burton predvadi ze umi byt vtipny a vizualne paradni... A myslim ze z tohodle filmu je ta pamatna veta: "Trenere, kde je tady zachod ?" ne? Ta je proste perfektni :))) ()

Radim

Můj oblíbený film. Komedie, u které se jsem se nepopadal za břicho, ale u které jsem měl pusu roztáhlou v pobaveném úsměvu od začátku do konce - Burtonův jemný humor mi fakt sedí. Opravdu nezapomenutelná je "choreografie" Banana Boat Song. Když pominu skvělého Keatona, neskutečně se mi líbila Catherine O'Hara. ()

Arach.No

Typický Burton. Není to sice jeho nejlepší film, ale přesto mu vtiskl svůj nezaměnitelný rukopis. Winona Ryder je opravdu úžasná, ale Michael Keaton jednoznačně převyšuje všechny ostatní. Musím se přiznat, že při prvním shlédnutí jsem ai nepoznal, že to je Michael. V tomto filmu se výborně snoubí strach, komedie a úchylnost, tak jak to umí udělat jenom Mr. Burton. ()

MadChick

Celkem slušná a místy lehce ujetá komedie o tom jak to může vypadat po smrti... 78% INFO: www.imdb.com/title/tt0094721/ ()

Wishkah

Skvělá komedie Tima Burtona. I když je v porovnání s další Burtonovou tvorbou trochu upozaděný, nedá se mu odepřít jedinečné kouzlo. Tenhle příběh je opravdu srandovní a to hlavně díky ultramagorovi a bio-exorcistovi Michaelu Keatonovi ()

Savel

NECHCEŠ CIGÁRO? NE, DĚKUJI. TAKY SE TO SNAŽÍM OMEZIT. Spolu s Batmanem nejlepší Burtonův film. Nikdy mě neomrzí!!! 97/100 ()

unagi

nazval by som Beetlejuica ako výborná hovadina. Nápadom iné, za to nenudním snímkom nám poskytol svoj štýl známi Tim Burton. Nevravím, že nemá lepšie filmy, ale začať sa nejako musí! :) a začal vysoko! ()

Paldiny

Pokiaľ film nesledujete ako dieťa a hodnoteniu nepomôže nostalgia, čaká na vás pekný prúser. Mierne obavy vznikli už po letmom prelúskaní galérie a plne sa naplnili počas sledovania. Film je síce natočený v osemdesiatkach, ale ujetosť budúceho desaťročia sa plne hlási o slovo. Mám namysli tú ujetosť, aká nie je vtipná (s výnimkou scénky z čakárne) a v akej sa zrodí vôbec najotravnejšia záporná postava široko ďaleko. Burton je plný nápadov, zámerne využíva triky zo šesťdesiatych rokov, expresionistické kulisy z dvadsiatych a spomínanú teatrálnosť z ranných deväťdesiatych, ktoré ešte ani nenastali. Môžeme tak Beetlejuice označiť za nadčasový? Asi áno, ale čo z toho, keď je tak nesympatický až mi je z neho zle. ()

Skalda

Tohle pro mě bude vždycky "děsná" zábava ... když opomenu všechny ostatní klady tak aspon jako onemanshow Michaela Keatona je to dokonalé. Vždycky si vzpomenu jak jsem po prvním shlédnutí ve škole oslovaly učitelky: "Hej trenére..." ()

Yardie

No, nějak extra mě to teda nechytlo. Viděl jsem už několikrát mám ten pocit. Ale spíše proto, že se mi enchtělo nic jiného dělat. Pár vtipných momentů tam je, ale jinak je to spíše taková skládačka scén a některé jsou opravdu zbytečné a trapné. Celkově bych tomu spíše dal takových 50%. Pár obrazů se opravdu povedlo, ale jinak je to taková celkem slátanina a ani to překombinované prostředí se mi příliš nezamlouvá. Průměr. Howgh! ()

Cement73

Tento film bol prvý od tohto režiséra ktorý som videl a prvý dojem ma celkom ohúril. Pripadal mi úplne švihnutý, ale aj celkom zábavný. Veľmi zvláštna zábava. ale stojí za to. ()

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

06.06.2023

Právě v těchto dnech probíhá ve Velké Británii natáčení nejnovějšího snímku populárního amerického režiséra Tima Burtona a zároveň pokračování jednoho z jeho raných děl po více než 35 letech,… (více)

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

10.05.2023

Je to oficiální, studio Warner Bros. schválilo legendárnímu Timu Burtonovi (Ospalá díra, Střihoruký Edward) sequel k jeho kultovní hororové komedii Beetlejuice, v němž se vrátí jak Michael Keaton,… (více)

Ztratí studia práva na slavné značky?

Ztratí studia práva na slavné značky?

04.10.2019