Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází. (Netflix)

MickeyStuma

Netflix stále sází na poměrně známé a nesčíslněkrát filmově zpracované náměty, takže většina nových snímků je sice natočená dobře, ale od prvních minut stopáže jsou prostě značně předvídatelné. Vše se točí kolem manželského páru (netflixovský kodex míchání ras je dodržen, takže tentokrát tu máme tmavší Indku a bílého Američana), kteří jsou Jednoho dne vykradeni. Zmizí ale pouze jejich mobilní telefony a notebook. A od této chvíle se začnou dít věci. Děj příběhu je tak jednoduchý, že by vystačil i na půlhodinovou filmovou povídku. A tak se stalo, že je vývoj děje značně natahovaný, tudíž tak inklinuje spíše k nudnosti. Atmosféra je krotká a napětí jako by mělo potíže se nějakým způsobem vyzdvihnout. Jedná se o manželský thriller odehrávající se v jednom domě bez drsných násilností a kupodivu i bez sexuálních scén. Scény s násilím samozřejmě vynechány nejsou, ale to až na samém konci a to ještě jen z nutnosti. Ale jo, příběh zaujmout umí, ale na takový film to prostě není všechno. A když je divákovi jasno už v podstatě na samém začátku filmu, nějak už tak nemá potřebu to vůbec dokoukat až do konce. Na druhou stranu ale snímek po výpravné stránce vypadá daleko lépe, než lecjaký nízkorozpočtový ryze televizní počin. O to více je škoda chybějícího plnohodnotnějšího scénáře. ()

pumpkinqueen

Již od prvního pohledu vidíme, že se jedná o amatérský nízkorozpočtový home-invasion s klasickým příběhem, který nám dává tip na jeho možné rozuzlení a zakončení v podstatě okamžitě, již po pár minutách sledování. Není ničím překvapivý, přesto v něm docela dobře funguje napětí a na páteční večerní jednohubku to účel splňuje. Dost tomu pomáhá rychlejší tempo a akce; vzhledem k tomu, že vše skvěle odsýpá, nemáme moc čas se nudit nebo nad tím přemýšlet více do hloubky a hledat mouchy. ()

rublik05

Zcela tuctový thriller, který je tak strašně obyčejný a jednoduchý, až mi trochu připomíná prachobyčejnou levnou televizní produkci. Už jen samotný námět je těžce průměrný, několikrát použitý a viděný, tvůrci se očividně ani nesnažili přijít s něčím novým. Příběh je snadno předvídatelný, už od samého začátku je jasné, co se zde asi tak zhruba bude odehrávat, žádné nečekané zvraty nenastanou, s logikou si nikdo moc hlavu nelámal, casting se rovněž nepovedl. Občas se povedla navodit slušně napínavá atmosféra, ale těch scén je pomálu. Na jedno shlédnutí asi dobrý. 3/10. ()

mira.l

Asi nejsem sám, komu ten pán připadal lehce divnej už od samýho začátku. Na neokoukanou Indku se koukalo celkem dobře, ale to je asi tak všechno, jinak poměrně dost slabé. Luxusní domeček s atomovým krytem v suterénu, upraveným pro poměrně nevšední účel... když se to objevilo poprvé, ta jedna stěna s těma hákama/okama mi připadala jak chladící boxy v márnici, docela jsem si chvíli myslel, že odtud bude Mia vytahovat jednu mrtvolu za druhou...no tak nic no... Taky mi nějak uniklo, kdy a jak Bryan (Bryan se jmenoval, že jo? Viděl jsem to včera a už si to nějak nepamatuju) unesl tu holku. Inu, Netflix... Úplná zhovadilost kategorie "nekoukatelné" to nebyla, ale jednou zcela stačilo. ()

ANTYCHRYST

Špatný herci.. Nesmyslné chování hlavních postav.. Žádná akce.. Zvrat.. Prekvapoko..finale se nekonalo.. Naprosto zbytečný silně podprůměrný film.. Thriller nebo něco takového to není ani náhodou.. 10% ()

ŠpetaMarek

Logan Kurva-Green, kdybych si po filmu neotevřel CSFD, tak ho ani nepoznám. Popravdě jsem čekal sračku a dostal neurážející jednohubku s pár dobrými i dementními scénami. ()

Mamlas odpad!

Hypernudný TV film na stokrát ohrané téma. V hlavní roli úplně vypatlaná baba a okrajově její slizký manžel. Nezajímavé, nudné a s ochotnickými hereckými výkony od začátku do konce. (2%) ()

BadassX odpad!

Scénáristické mistrovské dílo plné překvapení a odhalení geniálního zločince je prostě šokující a nečekané. Krása ()

PlysovyMacko

Manželský pár žije v luxusnom baráku uprostred púšte. Párkrát sa k ním vlámu zlodeji a žena postupne zistí, že jej manžel je zapletený v nekalých praktikách. Taký malý neškodný thrillerík. Len prerod hlavného hrdinu z milujúceho manžela na násilníka je uponáhlaný a nedôveryhodný. ()

pollstro

V rámci svého žánru ničím překvapivé, řídící se předem jasně dané tvůrčí šablony a jednoúčelovosti thrillerového dramatu, které začíná působivým vloupáním, které je strůjcem následného postupného odkrývání záhadného příběhu zbohatlého manželského páru v útrobách luxusně-atraktivního a vysněného prostředí moderního domu. Celková zápletka příběhu časně demaskuje své záměry a lehce zkušený filmový nadšenec velmi brzo zjišťuje jeho snadnou předvídatelnost, která jednoduše ubírá na celkové efektivitě, ale i přesto si takto neoriginální film neustále drží své patřičné kvality skrz sympatickou hlavní hereckou dvojici a působivé bohaté prostředí, jenž je neustálým nositelem pocitu napínavosti a snadno přístupné komerční zábavy. Závěrečné odhalení obsahuje skvělé obrazové sekvence za pomocí kamerových twistů, které jsou aspoň jakýmsi důkazem tvůrčí hravosti tvůrců, která bohužel padá se zbytečně přepáleným závěrem, který není schopen nabídnout zcela nic nového, či originálního, co by se aspoň trochu distancovalo od naprostého filmového žánrového klišé. ()

hrumsrt

Další typická netflixovinka! Absurdní drama, které není ničím speciální, prostě tuctovka. Ale když do toho chodíte s čistou hlavou, tak Vás překvapí snad i to, že má doma baseballku. Každej chlap je úchyl a čím se jeví jako normálnější, tím to bude větší zvrácenost.. 50% ()

DonBraso

Začíná to dobře a dopadá špatně.Aspoň pro diváka. Trochu té kriminální noty, která postupem uvadne do závěrečného finále, která nedokáže překvapit,jen zatluče klínec do rakve.Napětí je někde na dovolený a začínají typické faily,kdy si tlučete na čelo.Uzel hodný do sbírky jsem to blbec, proč bych zavírala dveře, když stačí utéct, policajt co to vyšetřoval jel na dovolenou nebo kam..Jako trochu zákeřný manžel byl fajn,na tom se stavělo hodně,jeho manželka už herecky nebylo bůhví co, pořád nějak ve standartu daného žánru, který se v honosné vile postupně vytratil.50% ()

JenYu

Atmosféra se povedla. Ale scénář, Freidino hraní a absence vysvětlení motivace hlavního záporáka filmu podrážejí nohy. ()