Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

V roce 1984 se Máximu Gallardovi splní sen, když dostane zaměstnání snů v Las Colinas, nejvyhledávanějším resortu Acapulca. Brzo ale zjistí, že práce v resortu bude mnohem složitější, než si představoval. (Apple TV+)

Recenze (2)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Eugenio Derbez už mě párkrát dokázal přesvědčit o tom, že dokáže navodit neskutečně příjemnou komediální náladu. Škoda, že v seriálu Acapulco se mu to ani moc nepovedlo. Jeho role je vedlejší a víceméně vyprávěcí, což je hodně málo na to, že tvůrci na něj lákají i v plakátu. Příběhově je Acapulco sice fajn, ale pořád na takové té mezi tří hvězd, kde odpočinek se snoubí s průměrem. Komediální seriál, který má všeho až moc s mírou. Shlédnout ho ale přitom nebyla ztráta času. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Acapulco je středně zábavná jednohubka o tom jak Eugenio Derbez vypráví svému synovci o tom jak za mlada pracoval v hotelu a postupně se v něm snažil někam vypracovat,stihl se zamilovat atd atd.Čistá komedie to úplně není,protože opravdu funkčního humoru je tu pomálu,ale jako celek neurazí,nicméně ani nijak extra nenadchne.Apple má ve své stáji podstatně lepší kousky...60% ()

Reklama

Galerie (54)

Reklama

Reklama