Vezmeš si mě? (TV film)

Bryan Ryman

Kostýmy:

Barcie Waite
  • hous.enka

Utajený porod, běsnící maniak a trampoty s láskou. Super film? Kdepak. Jen další z amerických telenovel tentokrát zkrácených do dvou (nekonečně dlouhých) hodin. Celé je to předvídatelné a ani jeden z těch tří příběhů vlastně není nijak zvlášť zajímavý. Snad kdyby to dali do tří různých filmů, tak snad. I když - chtěla bych ty tři filmy vidět? Musím říct, že nechtěla. PS: Proč je film přeložený jako Vezmeš si mě? Protože tahle věta tam zazní snad desetkrát :D(26.1.2012)

• Pepinec

Člověk se asi vážně učí celý život, mnohdy i za pomoci těch nejnepravděpodobnějších příkladů. Jako byl kupříkladu pro mě tento film. Ukázal mi, že špatný, ale opravdu špatný film se dá zpatlat i bez smrtících mlžů, plžů, hlavonožců a ryb. (Promiňte mi tu mírnou reklamu Jarka... :-) )(26.6.2011)

• haWranka

Předvídatelý od prvních pár minut, nudný a zbytečný. Navíc hlavní hrdinky zrovna nebyly moc sympatický... A když už jsem myslela, že se začalo něco dít, nějaký drama, byl najednou konec - happy end... Už to nikdy nechci vidět, ani zahlídnout.(27.6.2011)

• wosho

Příklad kdy filmaři místo brožůry Jak udělat film si vzali kuchařku 1001 levný recept a dle ní "uvařili" filmový eintopf. V této blbosti kromě porna, mimozemšťanů a masturbující gorily najdete vše a taky to tak vypadá.(27.6.2011)