Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V autě je nalezen mrtvý člen protikorupční jednotky.  Byl již nějakou dobu v hledáčku centrály proti organizovanému zločinu kvůli podezření, že likviduje důkazy, které by mohly dostat do vězení miliardáře Petra Balíka, vyšetřovaného pro obří daňové úniky. Emil se ocitne v prostředí, kde nikdo nemůže věřit nikomu, ale Darko se tam cítí jako ryba ve vodě. (TV Prima)

(více)

Recenze (6)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Viděl jsem teprve až tenhle díl, ale jako fakt nevím, v čem bych si to měl jako oblíbit. Dvě hvězdy dávám jen proto, aby mi zbylo hodnocení na novácké Specialisty nebo Stíny v mlze a Odznaky Vysočina. Duch tam chudák nemá žádný větší význam, do děje nijak moc nezasáhne a průpovídky mi nijak vtipné nepřišly - jako že mohly být. Záprdek polda, snad nižší než jeho kolegyně (nejsou náhodou na výšku poldy u policie nějaké normy?), který je bez ducha asi nepoužitelný blbec, věčně nasraná jeho kolegyně, která má obličej jak z příručky anorexie, ten, co hraje šéfa policajtů, nedokáže ani pořádně dát najevo emoce nebo odříkat nějak uvěřitelně svůj part, a jediný, kdo tady doopravdy hrál v původním hereckém významu toho slova, byl Bareš. Ten si to užíval a jeho mimika se mi moc líbila, třeba u té scény s taškou. Jinak případ nudný a nezáživný, popravdě mi přišlo divné, že tam někdo něco musel řešit, protože to vše bylo tak okaté až do očí bilo, že to musel nevidět jen slepý. Ta, co hrála manželku, v těch vypjatých chvílích fakt strašně přehrávala, jen nevím, jestli musela, protože jí to nakázal režisér, nebo sama od sebe. Protože zase u výslechu hrála docela slušně. Tak nevím. Na každý pád mě to nechytlo, sorry. Osobně bych dal duchovi větší prostor a samozřejmě daleko lepší a propracovanější hlášky, ne jen to, co autora jako první napadlo ráno na WC. ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Koukatelný díl, i když asi horší než předchozí. I přesto, že tvůrci si tentokrát dali pauzu od své touhy diváka vychovávat a formovat jeho názory a postoje. Nešlo o nic důmyslného a ta přestřelka na závěr nějak nedávala logiku, ale na oddychový seriál v pohodě. ()

katulina 

všechny recenze uživatele

Nesené převážně dialogem, bylo nutné se soustředit, ale dalo to dobrý vhled do toho, jak to v tomhle státu funguje... a Darko perlí, jeho hlášky jsou skvělé ()

Reklama

Reklama