Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hess chce nezvyklými metodami potvrdit svoji teorii o případu Hartungové. Detektivové prošetřují stopu související s textovkou. Rose hrozí další nebezpečí. (Netflix)

Recenze (8)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Její tělo se nikdy nenašlo, a ač se pachatel doznal, Hess má v případě Kristine pochybnosti. Možné SPOILERY. Konstantní napětí pokračuje, objevuje se druhá oběť a zase v její blízkosti i panák z kaštanů s otiskem prstu dcery političky Rosy Hartung. Zatímco ta se zaměřuje na restart své politické kariéry, její muž stále silněji pochybuje a věří, že rok pohřešovaná dcera žije. A zatímco první oběti chyběla ruka, druhé chybí končetiny obě. Objevují se anonymní udání na sociálku skrze zanedbávání, případně zneužívání dětí. Oba vyšetřovatelé jsou uzavřenější povahy, oba prožívají určitá složitá rodičovská/partnerská dilemata. A tvůrci znovu dokazují, že synonymem pro Skandinávii je neskutečně ponurá atmosféra. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Scenar opat vobec nevybocuje zo zauzivanych postupov. Akoby som sledoval hocijaky iny, standardny "severak" cez kopirak. Len s inymi hercami. Ano, trocha zvelicujem, ale stale mam tento pocit. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Největší úchyláci jsou scénáristé severských detektivek. Kdyby se jim podobali skuteční vrazi, tak se budeme bát vylézt na ulici. Takhle jsme v nejhorším “jen” mrtví, s tímhle už si ale film nebo televize dávno nevystačí. A tak mám ze vší té hrůzy kaštánek na prdýlce. Zatím je to vážně solidní, což mě pochopitelně těší, ale vlastně ani moc nepřekvapuje. Tak snad to vydrží. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po nezbytném úvodu do děje v předchozím dílu, mám pocit, že už jsme konečně v detektivní hře a já mohu naplno využívat svoji detektivní intuici. Krásně se nám jednotlivé případy prolínají. Atmosféra v tomto dílu by se dala krájet. Největší výtka k Danica Curcic, ze které zde tvůrci udělali opravdu velmi nevzhlednou šeredku a trošku tak blokuje moji erekci, která by se jinak u tohoto seriálu už dost možná dostavila. [78 %] ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díky nízkému počtu epizod se scénář neloudá a hezky všechny linie propojuje a dává spoustu podnětů/voítek si udělat vlastní teorie (buď někdo jde po “špatných matkách”k nebo “těch co chtějí opustit partnera”).Navíc postavy jsou velice dobře identifikovatelné. Dobrý casting. Za mě tedy divácky velmi vděčné. A jak jsem očekával “nováčik” zase boduje (analýza mačety, nález tajné místnosti)… ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama