Mechanoskopie (S02E06) (epizoda)

 • Západní Německo

  Verräterische Spuren - Tchechoslowakei 1927

 • Slovensko

  Mechanoskopia

Krimi / Drama / Dobrodružný / Historický

Československo / Západní Německo / Francie, 1990, 50 min

 • fr3ak
  *****

  Opět výborný díl, hlavně díky Heřmánkovi. "Tak pozor! Nadřízeným jsem tady já!' - No právě..." :D(29.1.2017)

 • Anderton
  *****

  Na tejto časti nenachádzam žiadnu vadu, obsahuje mnoho legendárnych momentov a vrcholných scén celého rozsiahleho seriálu. Na tých "kasařoch" niečo bude a škoda, že im je dnes koniec :) Ak niečo silou mocou vyzdvihnúť nad ostatné zložky, tak skvelo napísané charaktery.(16.10.2016)

 • rakovnik
  *****

  Ženy, pivo, zpěv...ryze český díl.(21.2.2017)

 • Willy Kufalt
  *****

  (3x) Báječný díl, při kterém jsem se smál skoro celých 50 minut od začátku až do konce, zejména díky Karlu Heřmánkovi a Václavu Postráneckému, ale nejlepší je tu stejně pejsek Polda :-) Vtipné momenty, hlášky i vybraná jména postav. Je určitě paradox, že jeden z mých nejoblíbenějších dílů tohoto více méně vážného krimi-seriálu je právě čistě komediální Mechanoskopie (to samé u Majora Zemana - Třetí housle).(7.1.2017)

 • manonfire
  *****

  Aby byl z 26 dílů seriálu, jinak veskrze vážného a pojednávajícího o vrazích a příbuznému nešvarstvu, ten ze všech nejlepší prakticky čistě komediální... to je zvláštní zjištění. Karel Heřmánek zde znovu rozdovádí svého neodolatelného světáka a není to vlastně ani o chlup horší, než jeho živelný prodej Elektroluxů, či Hubertská epopej. Je vyloženě radost sledovat jeho leč na vychcaného Ferdu v podání Václava Postráneckého, kterej je jako kasař tak neuvěřitelně lidskej, že to snad nemůže bejt ani pravda, stejně jako čertovské deja vu mentorského pohlavkování novice ve sboru Ondřeje Vetchého. Kouzelné jsou i obě šlápoty, ta srdečná Taťjány Medvecké, jakož i ta čertovská, v níž Petra Lustigová vyfasovala parádní kládu (roli:), ostatně stejně jako od nadstrážmistra Havlíčka, alespoň dle jejího obdivného povzdychnutí. 90%(31.12.2016)

 • - Natáčelo se v Praze - Malé Straně, Liboci, Starém Městě a na nádraží v Dejvicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace