Český slavík je zpět! Legendární hudební anketa se vrací, aby ocenila nejoblíbenější interprety v zemi! Můžete se těšit na ty největší hvězdy pod jednou střechou! Jen vy svými hlasy rozhodnete o tom, kdo si odnese prestižní trofej a zazáří na hudebním nebi. Slavnostním večerem provedou Aleš Háma a Ondřej Sokol! (TV Nova)

jozindodulik odpad!

Nejhorší z nejhorších...trapné tak, že jsme se styděli všichni za TV obrazovkami..strašný v každým ohledu..Godla, Rytmus, Bagárová, Bendig...už chyběl jen Vlasta Horváth ()

Cesty timem odpad!

Tvl, slavík už je pro mne asi navždy ztracený, trapný a zbytečný, kromě už zmíněného vyhrál ještě nějaký mrdai, pšonková, uslintaný rapeři, možná tam byla i slza a podobný zoufalci (dost jsem přetáčel nejen reklamy) a všechny rychlokvašky, které jsou jak přes kopírák včetně jejich "písní" o ničem a bez nápadu jedna jako druhá a které nemohu slyšet ani jako tiché pozadí někde v supermarketu. Takové slátaniny když slyším otočím roušku přes uši abych se nepoblil jak ten řezník, kterého neznám, nesympatizuji s ním, ale v tomhle měl pravdu. Kde a kdy byl rock, metal...? U mne hned po této trapné estrádě... abych se... neopakoval. To nemohli zachránit ani Sokol s Hámou. Do boha... Janečka! ()

711 odpad!

Trapný, ubohý.. pošpinění dříve prestižní ankety.. navíc ty záběry na Janečka všichni respirátory on nic on to přece platí tak proč by něco nosil.. ale hlavně že mele o něčem proti korupci a sám si dělá co chce čůůůůůůůůůůrák. ()