Český slavík je zpět! Legendární hudební anketa se vrací, aby ocenila nejoblíbenější interprety v zemi! Můžete se těšit na ty největší hvězdy pod jednou střechou! Jen vy svými hlasy rozhodnete o tom, kdo si odnese prestižní trofej a zazáří na hudebním nebi. Slavnostním večerem provedou Aleš Háma a Ondřej Sokol! (TV Nova)

honajz odpad!

Tohle předávání jen ukázalo, že česká hudba je skutečně na dně a že tady není nějaký širší žánrový proud. V rádiích se skutečně hrají tři čtyři písničky stále dokola, přičemž nové kapely, které jsou hvězdami Spotify, nikdo do rozhlasu nedá. Samotný pořad - Háma se Sokolem se osvědčili u Tváře, ale tady mám pocit se jim být vtipní moc nedařilo („a tam vám dělají renovaci“), navíc Sokola sice mám rád s jeho kamenným obličejem, s jakým říká fórky, to umí, ale v poslední době je všude a asi by moderoval i počasí; Řezníka nemusím, ale má pravdu, navíc sprosté texty má i Banga, a toho ve Slavíku adorovali; Pagáčová je taky všude a přitom je známá jen tím, že jako děcko hrála v Ulici, tak proč by měla rozdávat moudré rady; Godla si na hazard vydělává asi málo, že je taky všude; vůbec to celé vypadalo jako besídka kamarádů, kde si každý každému udělí cenu (včetně manžela manželce, jestli se teda ti dva vzali); vtipy s rouškami se nepovedly, když jeden z šéfíků roušku neměl; závěrečný Janečkův proslov jen potvrdil jeho celkovou egoismus a sebestřednost, kterou naznačovala už znělka, kde si Janeček hraje na superhrdinu Thora s kladivem, a jeho proslov asi naštval obě strany. ()

MM_Ramone

Karel Janeček, majiteľ a organizátor ankety "Český slavík 21", sa počas živého televízneho prenosu ľuďom prihovoril týmito rozumnými a odvážnymi slovami: "Dámy a pánové, bohužel, dnešní doba není o sjednocení, není jednotná. Jsme rozdělení. Je to obrovský problém. Nesmíme se nechat dále rozdělovat. Zkusme nepodléhat strachu, zkusme být odvážní. Ano, jsme tady dočasně; ano, můžeme umřít. Ale nesmíme se bát. Pokud se budeme bát, naše životy budou horší, naše životy budou špatné. Udělejme vše pro to, aby se naše děti mohly smát, abychom byli sjednocení. Nesmíme už nikdy udělat to, že jim zavřeme školy, že jim upřeme právo na vzdělání. Nesmíme ničit jejich sociální vazby. A prosím, nepodléhejme manipulacím a hrozným nátlakům. Nesmíme podlehnout tomu hroznému tlaku na očkování našich dětí proti nemoci, která je nijak neohrožuje. Nesmíme kvůli našim strachům připustit to, abychom hazardovali s imunitou našich dětí, abychom hazardovali s jejich zdravím. Budoucnost našich dětí musí být naší absolutní, a tou největší prioritou.“ ()

Karlos80

Hiphoper Řezník - řekl to jak to je, jenom jim nastavil zrcadlo. Hamosokol se to snažil hodit do legrace, ale nezadarilo se. A v hledišti byly jenom otevřený huby pod respikama. Odporná zpolitizovaná a politkoretní fraška, kterou nezachrání ani nějaký Janeček  s kavarenským povalečem Horákem, který by stopl penzi neočkovaným důchodcům, mimochodem jediný v hledišti bez tlamokrytu. Nebo trapný vlezdoprdelka Kohák a další TV HOWNA zprofanované ksichty :)  PS; Pro mě je jednoznačným vítězem Ortel, který se přes Janečkův "férový" filtr samozřejmě nemohl dostat a tak byl z taktických důvodů vyřazen. A to co tam blila ta protekční nula Pagáčová lol. V hubě mají Gotta a přitom by mu mnozí z tech sedících a pokryteckých šašků ted v tyhle těžký době nemohli přijít na jméno díky zcela odlišnémú názoru a pohledu na covid, roušky, vaxy a vůbec na celou tuhle falešnou plándemii. ()

kingik odpad!

Vivat, Řezník! Zatuchlý vzduch se socialistickým odérem prořízl v sále excelentně a ve svých pěti minutách slávy urval výstižnou kritiku současné katastrofické hudební scény. Sotva jeden Janeček odtáhl do socialistických tenat zapomnění, konkrétně František, přitáhl jiný Janeček, pomatený matematik Koďousek, co implantoval svoji neskutečně imbecilní metodu počítání do řitních otvorů hlasujících. Metoda Die Ďupe 21 odráží výběr slavičích kandidátů, ve kterých je normální interpret Ztracen(ý). Věčně trapná moderátorská snaha tlačit příšernost do ještě větší příšernosti je již tradiční tradeMar(e)k. Konsternovaný divák, který od roku 1989 byl ve stavu hibernace, rázem 19.11.2021 ve večerních hodinách procitl a zjistil, že se až tolik nezměnilo. Časopis Mladý svět, dřívější zakladatel ankety, o jehož nedostupnosti na pultech trafik Stanislav Procházka ml. svého času nazpíval i pesimisticky zabarvenou stížnost, už dávno zanikl. A tvořivý časopis Ábíčko, jeden z mála přeživších zašlé doby, nedodal v žádném ze svých čísel návod na možnost zhotovení Řezníkovy masky. Ovšem po starých hudebních časech se stále jisté sortě nostalgiků evidentně stále stýská. V den, na který předávání cen připadlo, tedy pátek, totiž spatřuji určitou symboliku. Kdyby se toho totiž dožil Arnošt Pátek, jistě by si za úspory za spoření s Pavlem Liškou dopřál pěknou Dovolenou a Sny o tygří lady by realizoval v hudebním ráji s Víťou Vávrou a s Holkami z gymplu. Bez nich Slavík chcípl. 0/10 ()

castor

Přetřes na prvních místech, protože Ztracený, Farna ani Mirai nikdy v minulosti nevyhráli. Je to každopádně anketa popularity, takže to nemá být o tom, jak (ne)kvalitní hudbou se dotyčný prezentuje. Logicky tak zabírá to, co je milé, rozjuchané a okamžitě srozumitelné, takže za mě v téhle otázce úplně v pohodě. Pánové moderátoři se svou milou dávkou nekorektnosti nezklamali, „státotvorným“ Janeček dorazil asi na jinou akci. Takže asi tak, „vy cuchty!“. ()

• Znovuobnovenou anketu zhlédlo 1,3 milionu diváků (15+), jednalo se tak o nejsledovanější pořad večera po 20:00. (rublik05)